Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Αναβολή για κοινωνικούς - οικονομικούς λόγους

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 24 2526 27>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Grteo Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 30/Αυγούστου/2019
Θέση: Glyfada, Ελλάδα
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 68
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Grteo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Ιουνίου/2020 ώρα 21:43
Καμία απάντηση παιδιά;
Επιστροφή στην κορυφή
Christos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Christos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιουνίου/2020 ώρα 15:11
ΓΚΡΕΟ τελικά τι εγινε; Σου έδωσαν την αναβολή;
Επιστροφή στην κορυφή
Grteo Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Grteo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Ιουνίου/2020 ώρα 10:14
Εχθές την έκανα και μου είπαν ότι Δευτέρα Τρίτη θα ξέρω
Αν την πάρω μπαίνω Νοεμβρη αν όχι σε 5 μέρες από την απόφαση
Επιστροφή στην κορυφή
Grteo Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Grteo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Ιουνίου/2020 ώρα 11:20
Καλημέρα παιδιά μόλις είδα στο σχετικά με την αναβολή μου ότι έχω αναβολή για κοινωνικούς λόγους δ εσσο 2020
Αυτό σημαίνει Νοέμβρη?
Επιστροφή στην κορυφή
dimitris90 Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 23/Ιανουαρίου/2018
Πόντοι: 74
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση dimitris90 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Ιουνίου/2020 ώρα 12:12
Αρχικά αποστάλθηκε από Grteo Grteo Έγραψε:

Καλημέρα παιδιά μόλις είδα στο σχετικά με την αναβολή μου ότι έχω αναβολή για κοινωνικούς λόγους δ εσσο 2020
Αυτό σημαίνει Νοέμβρη;

καλημερα Δ εσσο ειναι ιουλιος. Γ που ηταν τωρα εγινε εκτακτος λογω του ιου αντι για μαιο
Νοεμβριος ειναι η ΣΤ Εσσο
6 εσσο ειναι αντι για 4.
Οποτε αν το χαρτι σου λεει Δ εισαι για ιουλιο αν δεν αλλαξη κατι.
Επιστροφή στην κορυφή
Grteo Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Grteo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Ιουνίου/2020 ώρα 13:26
Σίγουρα;
Έχω την εντύπωση ότι μου είχε πει στην στρατολογία ότι είναι για Νοεμβρη
Επιστροφή στην κορυφή
Bill Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Bill Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Ιουνίου/2020 ώρα 14:14
Στο Πολεμικο Ναυτικο Δ' ΕΣΣΟ ειναι Νοέμβριος.
Στον Στρατό Ξηράς Δ' ΕΣΣΟ είναι Ιούλιους.

Ο Στρατός εχει 6 ΕΣΣΟ (απο φέτος) και το Ναυτικό 4 ΕΣΣΟ.
Επιστροφή στην κορυφή
Grteo Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Grteo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Ιουνίου/2020 ώρα 14:51
Ωραία πολεμικό Ναυτικό είμαι εγώ :)
Επιστροφή στην κορυφή
Grteo Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Grteo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Ιουνίου/2020 ώρα 17:47
Αρχικά ήμουν για πολεμικό Ναυτικό τώρα που πήρα αναβολή για κοινωνικούς λόγους μετά με αλλάζουν η παραπάνω για ναυτικό;
Επιστροφή στην κορυφή
Πανος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Πανος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Ιουλίου/2020 ώρα 12:08
Ξέρει κανείς αν θα δωθουν εύκολα αναβολές για κοινωνικούς λόγους για την δ εσσο; το λέω γτ διάβασα ότι επειδή έχουμε αρκετά επεισόδια με τους δίπλα θα απορρηψουν πολλές... Ευχαριστω!!
Επιστροφή στην κορυφή
giorikas Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 23/Απριλίου/2020
Πόντοι: 34
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση giorikas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιουλίου/2020 ώρα 08:44
Κάθε ΕΣΣΟ, τις ίδιες μπούρδες :)
Επιστροφή στην κορυφή
Panos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Panos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιουλίου/2020 ώρα 16:14
Δλδ θα δωθουν ή δε θα δωθουν;
Επιστροφή στην κορυφή
Thodor68 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Thodor68 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιουλίου/2020 ώρα 09:17
Αν έχεις αρκετά δικαιολογητικά θα την πάρεις
Επιστροφή στην κορυφή
Rindren Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 05/Σεπτεμβρίου/2020
Πόντοι: 3
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Rindren Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 23:56
Παιδιά καλησπέρα. Μια ερώτηση θέλω να κάνω. Έμαθα πολύ αργά ότι παρουσιαζομαι στο Σουφλί την Δευτέρα
γιατί έγιναν κάποια μπερδέματα και ζήτησα αναβολή για οικονομικούς λόγους επειδή η συγγενής μου που ήταν κηδεμόνας μου δεν έχει μια και δεν μπορώ να την αφήσω έτσι. Μου λένε θα σε ειδοποιήσουμε την ίδια μέρα γιατί είναι επείγον. Φυσικά δεν με ειδοποίησε κανείς και τώρα εγώ Δευτέρα παρουσιαζομαι. Εγώ τώρα δηλαδή πάω και παρουσιαζομαι κανονικά και μου λένε αν πήρα αναβολη η όχι; Και αν την πήρα θα χάσω δηλαδή 200 ευρώ τσάμπα ενώ ήδη δεν έχω; Τι παίζει σ αυτή την περίπτωση ξέρει κανείς; Ευχαριστώ για την βοήθεια.
Επιστροφή στην κορυφή
lancecorporal Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 24/Μαρτίου/2020
Θέση: Δεκανέας
Πόντοι: 691
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση lancecorporal Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 08:10
Αρχικά αποστάλθηκε από Rindren Rindren Έγραψε:

Παιδιά καλησπέρα. Μια ερώτηση θέλω να κάνω. Έμαθα πολύ αργά ότι παρουσιαζομαι στο Σουφλί την Δευτέρα
γιατί έγιναν κάποια μπερδέματα και ζήτησα αναβολή για οικονομικούς λόγους επειδή η συγγενής μου που ήταν κηδεμόνας μου δεν έχει μια και δεν μπορώ να την αφήσω έτσι. Μου λένε θα σε ειδοποιήσουμε την ίδια μέρα γιατί είναι επείγον. Φυσικά δεν με ειδοποίησε κανείς και τώρα εγώ Δευτέρα παρουσιαζομαι. Εγώ τώρα δηλαδή πάω και παρουσιαζομαι κανονικά και μου λένε αν πήρα αναβολη η όχι; Και αν την πήρα θα χάσω δηλαδή 200 ευρώ τσάμπα ενώ ήδη δεν έχω; Τι παίζει σ αυτή την περίπτωση ξέρει κανείς; Ευχαριστώ για την βοήθεια.
τώρα κυριακάτικα δε λειτουργεί τίποτα. Θα πρέπει να παρουσιαστεις και να πάρεις αναβολή αυτοπροσώπως. Έτσι νομίζω διότι τώρα είναι πολύ αργα, θα έπρεπε να πάρεις τηλέφωνο εσύ όχι να περιμένεις γιατί δημόσιο είναι.
You couldn't beat me even if you wanted to.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 24 2526 27>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com