Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 62 6364
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Kaizoku Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 29/Μαΐου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 56
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Kaizoku Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Νοεμβρίου/2020 ώρα 18:02
Παιδιά. Έχω πάρει 1 χρόνο αναβολή διαγνωσμένος με αγχώδης καταθλιψη και ιδεοψυχαναγκαστικη διαταραχη. Μου προτεινε να πάρω cipralex ο ιατρος.

Τις τελευταίες μέρες έχω εντονη ανηδονία. Δεν με ευχαριστεί τίποτα και πολλες φορές σκέφτομαι για το τι υπάρχει μετα το θάνατο και γενικα με εχουν πιασει προβληματα τέτοιου είδους. Πολλες φορές φαίνομαι αρκετα νορμαλ και αμα ξεχαστω λιγάκι, απολαμβάνω την ζωή. Αλλα για λίγο. Η διαταραχή και η ανηδονία παραμένουν. Τα χάπια δεν τα παιρνω και δεν τα πηρα.

Απλά ήθελα να ρωτήσω, έτσι όπως ειμαι πιστευέτε θα καταφέρω να πάρω οριστική απαλλαγή ή θα μου πουν είσαι σχετικα οκ σε σχεση με άλλους οποτε παρε ενα ι4;

Απο την μια υπάρχουν ανθρωποι που ειναι χειρότερα απο εμένα αλλα απο την άλλη δεν μπορω να φανταστώ τον εαυτό μου να είμαι εκει μέσα. Τί πιστεύετε
Επιστροφή στην κορυφή
Giorgos543 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 22/Ιανουαρίου/2021
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 1
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Giorgos543 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Ιανουαρίου/2021 ώρα 11:05
Καλησπέρα. Το Δεκέμβριο 2020 έληξε η αναβολή μου για διδακτορικές σπουδές. Θέλω να πάρω αναβολή για ψυχιατρικούς λόγους.

Έχω 3 απορίες:
(1) Μου ήρθε email που ζητάει πιστοποιητικό σπουδών. Εγώ δεν ολοκλήρωσα τις διδακτορικές μου σπουδές. Αυτό απλά έχει ένα πρόστιμο;
(2) Στο ίδιο email ζητάει να στείλω κάποια πράμματα στον στρατό ξηράς για κατάταξη σε μονάδα και ειδικότητα. Αν θέλω να πάρω αναβολή πρέπει να τα στείλω αυτά;
(3) Τέλος, που μπορώ να δω αν είναι να μπω στην Β ΕΣΣΟ; Στο στρατολογια. Γρ δε βρίσκω κάτι.

Ευχαριστώ εκ των προταίρων και σόρρυ για την νουμποσύνη.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 62 6364

??af?΅?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com