Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Δοκιμασία κολύμβησης για ΕΠΟΠ (2021)

Απάντηση Απάντηση
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Aris12 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 08/Απριλίου/2021
Θέση: Ορεστιάδα
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 3
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Aris12 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Δοκιμασία κολύμβησης για ΕΠΟΠ (2021)
    Αποστολή: 08/Απριλίου/2021 ώρα 08:58
Γεια σας! Είμαι καινούριος σε αυτό το forum και θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση που αφορά τις αθλητικές δοκιμασίες στο στρατό ξηράς! Στην νέα προκήρυξη ΕΠ. ΟΠ 2021 λέει πως και στις ειδικές Δυνάμεις αλλά και στο Όπλων Σωμάτων έχει κολύμπι! Στις ειδικές δυνάμεις το καταλαβαίνω! Αλλά στο Όπλων Σωμάτων γιατί να έχει κολύμπι ως δοκιμασία επιλογής; Μου φάνηκε περίεργο και θα ήθελα να εξακριβώσω αν όντως το δίνουμε σαν άθλημα η απλώς είναι ένα λάθος της προκήρυξης 😅😅😅
Επιστροφή στην κορυφή
Politis1994 Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 12/Δεκεμβρίου/2020
Πόντοι: 1039
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Politis1994 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Απριλίου/2021 ώρα 10:04
Το δινουμε και να σ πω την αλήθεια. Ειναι το πιο ευκολο άθλημα. Το έβαλαν για τον ιδιο λογο που εβαλαν και τα αλλα για να κοπει κοσμακης... Και γυναίκες. Ακομα και στις στρατιωτικές σχολές διν9υξ 5 αθληματα.
Επιστροφή στην κορυφή
theodoros Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 02/Φεβρουαρίου/2021
Πόντοι: 151
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση theodoros Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Απριλίου/2021 ώρα 11:25
ετσι και αλλιως σε νησι θα τους στειλουν να μην ξερουν και κολυμπι
Επιστροφή στην κορυφή
Kokinos Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 09/Φεβρουαρίου/2021
Κατάσταση: Online
Πόντοι: 60
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Kokinos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Απριλίου/2021 ώρα 12:01
50Μ σε 3' νομίζω είναι ότι πιο γελοίο υπάρχει. Φυσικά και είναι δύσκολα τα αθλήματα για κάποιους και δεν το περιμένανε αυτό η αλήθεια είναι εάν είναι αυστηροί και δεν γίνει πάρτυ από τα πολυμπριζα στις αθλητικές δοκιμασίες θα κοπούν πολλοί και ιδίως γυναίκες οι οποίες 7/10 δεν πετάνε τη σφαίρα στο όριο! Επίσης τα αθλήματα είναι δίκαια και λίγα θα έλεγα εξ άλλου Επαγγελματίες οπλίτες ζητάει όχι λουλουδες. Αν ήθελε γραφιαδες και κοιλαραδες δεν θα χε αθλήματα θα μπαιναν όλοι ! Και το κολύμπι μπήκε επίσης για να αποκλείσει και κάποιους εσκεμμένα!
Επιστροφή στην κορυφή
Politis1994 Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 12/Δεκεμβρίου/2020
Πόντοι: 1039
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Politis1994 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Απριλίου/2021 ώρα 13:15
Συμφωνω μαζι σας σε ολα. Ομως στην αεροπορία λουλουδες θα μπουν βισματα των βισματων που δεν θα εχουν παει καν στα αθλήματα το πιστεύω. Δεύτερον στην αεροπορία ο καθένας παει οπου θελει μεταθεση δίπλα στο σπιτάκι του για όσα χρονια θελει το παλούκι θα το φανε πι στρατεοι και οι ναυτεοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Nasia99 Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 06/Απριλίου/2021
Θέση: Πολίτης
Πόντοι: 15
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nasia99 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Απριλίου/2021 ώρα 13:27
Αρχικά αποστάλθηκε από Politis1994 Politis1994 Έγραψε:

Συμφωνω μαζι σας σε ολα. Ομως στην αεροπορία λουλουδες θα μπουν βισματα των βισματων που δεν θα εχουν παει καν στα αθλήματα το πιστεύω. Δεύτερον στην αεροπορία ο καθένας παει οπου θελει μεταθεση δίπλα στο σπιτάκι του για όσα χρονια θελει το παλούκι θα το φανε πι στρατεοι και οι ναυτεοι...

Για να καταλάβω... Στην αεροπορία έχει τις λιγότερες μεταθέσεις; Η γενικά τις πιο εύκολες; Θέλω να μπω ΕΠΟΠ και το μόνο που με κάνει να το σκέφτομαι πολύ είναι το θέμα με τις μεταθέσεις γιατί δε θέλω να φύγω από την Αθήνα, η έστω θα ήθελα να είμαι κοντά στην Αθήνα.
Επιστροφή στην κορυφή
Gwgw96 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 31/Μαρτίου/2021
Πόντοι: 4
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Gwgw96 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Απριλίου/2021 ώρα 15:00
Καλησπερα! Να κανω μια ερωτηση μηπως ξερεις ποσο χρονο δινουν απο την ληξη των αιτησεων μεχρι τα αθληματα
Επιστροφή στην κορυφή
theodoros Δες τη Λίστα

Μέλος από: 02/Φεβρουαρίου/2021
Πόντοι: 151
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση theodoros Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Απριλίου/2021 ώρα 20:24
Αρχικά αποστάλθηκε από Nasia99 Nasia99 Έγραψε:

Αρχικά αποστάλθηκε από Politis1994 Politis1994 Έγραψε:

Για να καταλάβω... Στην αεροπορία έχει τις λιγότερες μεταθέσεις; Η γενικά τις πιο εύκολες; Θέλω να μπω ΕΠΟΠ και το μόνο που με κάνει να το σκέφτομαι πολύ είναι το θέμα με τις μεταθέσεις γιατί δε θέλω να φύγω από την Αθήνα, η έστω θα ήθελα να είμαι κοντά στην Αθήνα.

στο λεω καλοπροαίρετα αν σκέφτεσαι να μπεις στον στρατο και να εισαι για παντα στην αθηνα καλυτερα να αλλαξεις επαγγελμα,πηγαινε ειδικος φρουρος

Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com