Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Καλύτερος browser

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12 3 4>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Μέλος από: 02/Οκτωβρίου/2003
Κατάσταση: Online
Πόντοι: 10551
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Απριλίου/2010 ώρα 12:33
Αρχικά αποστάλθηκε από DimitrisGR DimitrisGR Έγραψε:

Οσον αφορα το development μπορεις να γίνεις λιγο πιο σαφης... Που δηλαδη πια ειναι τόσο Θεοποιημένος ο ffox για να είναι ο καλυτερος;

Έχει εργαλεία που θεωρούνται standards στο χώρο του development, όπως web development toolbar,firebag,page speed,yslow και άλλα.

Δεν υπάρχει άλλος browser για developers. Η Micsrosoft στον ΙΕ8 προσπάθησε να φέρει κάποια development tools τα οποία όμως δεν φτάνουν σε τίποτα τον firefox.

Φυσικά, αυτά τα δεδομένα αλλάζουν συνεχώς και αυτό που πιστεύω σήμερα δεν σημαίνει ότι θα το πιστεύω και αύριο.

Για μένα το μεγαλύτερο πρόβλημα του Firefox είναι ότι κολλάει συχνά (φταίνε όμως και τα add-ons που έχω εγκαταστήσει).

Επιστροφή στην κορυφή
Signaller Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Μέλος από: 16/Φεβρουαρίου/2010
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 3180
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Signaller Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Απριλίου/2010 ώρα 13:04
Και εγώ τον Μοζίλα θεωρώ καλύτερο
Επιστροφή στην κορυφή
Black_Knight Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 01/Μαΐου/2010
Πόντοι: 837
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Black_Knight Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Μαΐου/2010 ώρα 16:57
Μοζίλα μακράν ο καλύτερος.
και 2ο για μένα όπερα
“And so I become a knight of the Kingdom of Dreams and Shadows!”
Επιστροφή στην κορυφή
ponokos Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος

Διαγραμμένο μέλος

Μέλος από: 19/Απριλίου/2010
Θέση: ταξιαρχος πεζικ
Πόντοι: 17
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ponokos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Μαΐου/2010 ώρα 00:51
google crome πρωτεινω.
Επιστροφή στην κορυφή
sotiris Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος

Διαγραμμένο μέλος

Μέλος από: 21/Φεβρουαρίου/2010
Πόντοι: 74
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση sotiris Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Μαΐου/2010 ώρα 23:16
google crome με τρελα και κορδελα.
Επιστροφή στην κορυφή
παπακι Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 05/Μαΐου/2010
Πόντοι: 275
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση παπακι Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2010 ώρα 00:23
Mozzila πολυ βαρυς! Εγω προσωπικα χρησιμοποιω Safari, πρακτικος και ελαφρυς!
Επιστροφή στην κορυφή
sotiris Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος

Διαγραμμένο μέλος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση sotiris Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2010 ώρα 00:30
Απο ποτε το safari ειναι ελαφρυ τι λες φιλε μου αν εισαι ψαγμενος στους υπολογιστες τοτε θα καταλαβαινες ελαφρυ εσυ ενοεις αυτο που δουλειυει ποιο γρηγορα οχι google crome εχω γνωστο αναλυτη προγραμματιστη αρα ακου και καποιος που ξερουν τελος παντων επηδει καποια ατομα παρεξιγουνται αν σε παρεξηγησα συγνωμη ικαρε.
Επιστροφή στην κορυφή
σταθης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση σταθης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2010 ώρα 00:32
google crome ικαρε.
Επιστροφή στην κορυφή
παπακι Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 05/Μαΐου/2010
Πόντοι: 275
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση παπακι Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2010 ώρα 00:38
Χαχαχ, συγνωμη αλλα σε σχεση με τον Μοτζιλα που ειχα, ειναι πολυ καλυτερος. Τωρα ΙΕ εχω να χρησιμοποιησω πολυ καιρο.
Επιστροφή στην κορυφή
sotiris Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος

Διαγραμμένο μέλος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση sotiris Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2010 ώρα 00:41
Μοζιλα ςο λενε και καςεβαςε καςα ςην δικη μος γνςμη ςο google crome και δες διαςορα καςεβαςε ςο απο εδς http://www.google.com/chrome/?hl=el >kai παςα ληςη
Επιστροφή στην κορυφή
vaggelis17 Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 24/Απριλίου/2010
Θέση: Αθήνα
Πόντοι: 70
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση vaggelis17 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2010 ώρα 00:53
Πιο ταχυτατος ειναι ο οπερα απο τον γοογλη
Επιστροφή στην κορυφή
sotiris Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος

Διαγραμμένο μέλος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση sotiris Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2010 ώρα 01:00
ΟΠΕΡΑ Ε ΝΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΔΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΟΣ.
Επιστροφή στην κορυφή
yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Μαΐου/2010 ώρα 00:54
Σήμερα άλλαξα browser για τις 'καθημερινές' μου ανάγκες από Firefox σε Chrome.
Για development εξακολουθώ να χρησιμοποιώ την αλεπού, αλλά για την απλή πλοήγηση στο διαδίκτυο ο Chrome είναι εντυπωσιακά ταχύτερος.
Μόνο που δεν υποστηρίζει RSS!
Επιστροφή στην κορυφή
Su-35 Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος

Μέλος από: 26/Απριλίου/2008
Θέση: Alpha Centauri
Πόντοι: 3646
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Su-35 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Αυγούστου/2010 ώρα 16:50
Εγω εχω δοκιμασει ολους τους browsers και τελικα κατεληξα οτι με βολευει περισσοτερο ο firefox,
Επιστροφή στην κορυφή
yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Αυγούστου/2010 ώρα 00:11
Αρχικά αποστάλθηκε από Su-35 Su-35 Έγραψε:

Εγω εχω δοκιμασει ολους τους browsers και τελικα κατεληξα οτι με βολευει περισσοτερο ο firefox,
Μου αρέσει ο τρόπος που το έθεσες.
Όντως, κάθε browser προσφέρει πλεονεκτήματα σε διαφορετικούς τομείς και ο χρήστες μπορούν να επιλέξουν ανάλογα με τις ανάγκες τους.
Εγώ χρησιμοποιώ Chrome για καθημερινό browsing γιατί είναι ο ταχύτερος, αλλά Firefox για το development γιατί έχει άπειρα add-ons που χρειάζομαι.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12 3 4>