Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Παραίτηση Επαγγελματία Οπλίτη

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 20 2122
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Status: Online
Πόντοι: 9856
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Μαρτίου/2019 ώρα 14:33
Παρακαλώ πολύ να μην ξεφεύγουμε από τον τίτλο του νήματος.

Το για ποιο λόγο αποφασίζει κάποιος-α να παραιτηθεί από το στράτευμα είναι δική του δουλειά και δεν είναι υποχρεωμένος να δίνει "εξηγήσεις" στον καθένα που από την δική του πλευρά ενδεχομένως να "ονειρεύεται" να εισέλθει στο στράτευμα για να την... "καβαντζώσει".

Από εδώ και στο εξής, τα άσχετα μηνύματα θα διαγράφονται άνευ προειδοποίησης!

Παρακαλώ δια την συμμόρφωσή σας!

Ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή
Nitria Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 21/Μαΐου/2019
Status: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 1
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nitria Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Μαΐου/2019 ώρα 10:34
Καλημέρα είμαι ΕΠΟΠ εδώ και 13 χρόνια έχω κάνει αναφορά παραίτησης στις 17 Απριλίου μπορεί κάποιος να μου πει τι άδειες δικαιούμαι και τι λεφτά παίρνω πίσω
Επιστροφή στην κορυφή
ALEXANDROS Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ALEXANDROS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Μαΐου/2019 ώρα 23:11
Από άδειες ότι υπόλοιπα έχεις, από λεφτά κάπου στα 6.000€.
Επιστροφή στην κορυφή
Δημήτρη Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Δημήτρη Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 21:11
Καλησπέρα.. Τελικά παραιτήθηκες;
Αν ναι πως είναι έξω τα πράγματα;

Επιστροφή στην κορυφή
ΕμμανουηλΓ. Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 19/Σεπτεμβρίου/2019
Status: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 1
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΕμμανουηλΓ. Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 19:23
Παρακαλω μπορειτε να μου δωσετε τηλεφωνα καποιων καλων δικηγορων που ασχολουνται αποκλειστικα με τον στρατο;
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 20 2122