Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Επιτρέπονται τατουάζ και body piercing;

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12 3 4 10>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
illy Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Μέλος από: 13/Σεπτεμβρίου/2008
Θέση: Greece
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 4001
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση illy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Ιανουαρίου/2009 ώρα 23:11

Ναι και εγω οταν ρωτησα εναν λοχια οταν περνουσαμε απο τις διαδικασιες αν σε απορριπτουν λογω tattoos μου ειπε πως οχι

Επιστροφή στην κορυφή
argeadas Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 04/Ιανουαρίου/2009
Πόντοι: 366
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση argeadas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Ιανουαρίου/2009 ώρα 23:36

Το θέμα δεν είναι απλά να περάσης.

Σκευτείτε να το έχετε στο μπράτσο και το καλοκαίρι να γυρνάτε με το τατού χύμα.
Επιστροφή στην κορυφή
illy Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση illy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Ιανουαρίου/2009 ώρα 23:50
Αρχικά αποστάλθηκε από argeadas argeadas Έγραψε:

Το θέμα δεν είναι απλά να περάσης.

Σκευτείτε να το έχετε στο μπράτσο και το καλοκαίρι να γυρνάτε με το τατού χύμα.
εχεις απολυτο δικιο, ομως γιατι να απορριφθεις για μια νεανικη σου επιπολαιοτητα; ετσι δεν ειναι;
Επιστροφή στην κορυφή
argeadas Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση argeadas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Ιανουαρίου/2009 ώρα 00:04
Ηθική κανόνες του στρατού αγαπητέ μου.
Δεν ενδιαφέρει τον στρατό τη έκανες στα νιάτα σου.
Άλωστε γιατι να ανησυχούμε;
Το τατού πλέον σβήνεται χωρίς έντονα σημάδια.
Επιστροφή στην κορυφή
illy Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση illy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Ιανουαρίου/2009 ώρα 00:16
Ειμαι αγαπητη Ναι σαφεστατα ηθικοι κανονες οχι μονο στον στρατο αλλα κ γενικα... Το τατουαζ παραμενει παρεξηγημενο! Ναι πλεον μπορεις να απαλλαγεις απο αυτο!
Επιστροφή στην κορυφή
kalabakacity Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 19/Ιανουαρίου/2009
Πόντοι: 10
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση kalabakacity Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Ιανουαρίου/2009 ώρα 16:26
Παιδια εφ'οσον δεν γραφει η προκηρυξη για ταττοο δεν παιζει προβλημα. Εγω εχω 5 και το ενα ειναι σε εμφανη σημειο. Στις εξετασεις δεν μου ειπαν ΤΠτ. Αφου και οι ιδιοι δεν ηξεραν αν απαγορευεται. Αφου δεν το γραφει η προκηρυξη λεω επιτρεπεται. Τελικα περασα και ειναι να παρουσιαστω στην καλαματα στις 26-1-2009. Α. Και για οσους ρωτησουν και για το φανταριλικι αν επιτρεπεται; Και βεβαια επιτρεπεται.
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Ιανουαρίου/2009 ώρα 16:32

Θα ηθελα κ εγω με τη σειρα μου αν ξερετε σιγουρα αν κοβεσαι στη προκηρυξη για εποπ αν εχεις τατουαζ κ κυριως αν εισαι γυναικα, γτ εγω εχω 4, ενα στη μεση ενα στη πλατη κ 2 μπροστα στη κοιλια. Ο στρατος ειναι η ζωη μου κ δν θα ηθελα να απορυφθω γι αυτο το λογο. Σας ευχαριστω για το χρονο σας κ περιμενω απαντηση σασ.

Επιστροφή στην κορυφή
kalabakacity Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 19/Ιανουαρίου/2009
Πόντοι: 10
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση kalabakacity Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Ιανουαρίου/2009 ώρα 16:47
Αγαπητη μαρια. Δεν υπαρχει κανενα απολυτως προβλημα. Σου λεω και παλι οτι με πηραν και ειναι να παρουσιαστω. Ωραια λοιπον αφου θες να σου πουμε με σιγουρια, οχι δεν σε κοβουν αν εχεις ταττοο στο στρατο. Να φοβασαι μονο σε καμια προκηρυξη ειδικοι φρουροι ή φυλακες φυλακων. Πιστευ να σε κατατοπισα.
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιανουαρίου/2009 ώρα 15:25

Σε ευχαριστω πολυ, ειλικρινα ο στρατος γ μενα ειναι ενα ονειρο που ειχα απο μικρο παιδακι κ θελω να ελπιζω πως εχω λιγες πιθανοτητες να τα καταφερω κ εγω να μπω. Κ αν τελικα δν τα καταφερω τουλαχιστον θα εχω προσπαθησει. Ειμαι 21 χρονων κ επειδη ειχα σταματησει τ σχολειο γ οικογενειακο λογο αποφασησα να το συνεχισω κ να προσπαθησω να μπω στο στρατο με προκυρηξη γτ στη ΣΜΥ δν μπορω δν με πιανει το οριο ηλικιας. Σε ευχαριστω κ παλι γ την ανταποκριση σου κ ευχομαι σε ολα τα παιδια να κανουν τα ονειρα τους πραγματικοτητα.

Επιστροφή στην κορυφή
argeadas Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση argeadas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Ιανουαρίου/2009 ώρα 02:34
Αρχικά αποστάλθηκε από kalabakacity kalabakacity Έγραψε:

Παιδια εφ'οσον δεν γραφει η προκηρυξη για ταττοο δεν παιζει προβλημα. Εγω εχω 5 και το ενα ειναι σε εμφανη σημειο. Στις εξετασεις δεν μου ειπαν ΤΠτ. Αφου και οι ιδιοι δεν ηξεραν αν απαγορευεται. Αφου δεν το γραφει η προκηρυξη λεω επιτρεπεται. Τελικα περασα και ειναι να παρουσιαστω στην καλαματα στις 26-1-2009. Α. Και για οσους ρωτησουν και για το φανταριλικι αν επιτρεπεται; Και βεβαια επιτρεπεται.
Όταν λες εμφανή σημείο;
Ας πούμε κάτω από το μπράτσο;
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Ιανουαρίου/2009 ώρα 12:20

Στο μπρατσο δεν ειναι εμφανη σημειο. Δεν φαινεται τοσο πολυ. Στο χερι ειναι το ενα.
Επιστροφή στην κορυφή
286_lele Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 22/Φεβρουαρίου/2009
Πόντοι: 48
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση 286_lele Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Φεβρουαρίου/2009 ώρα 06:49
Επισεις εχω και ενα τατουαζ στο μπρατσο. Μικρο. Θα με κοψουν;
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Φεβρουαρίου/2009 ώρα 15:59

συγνωμη τοση ωρα εγραφα greeklish. Αν δε φαινεται με σηκωμενα μανικια δε σε κοβουν σιγουρα. Μπορει να σου την πουν λιγο αλλα τιποτα αλλο. Εχουν πολλα παιδια στη μοναδα μου.

Επιστροφή στην κορυφή
m15a4c.q.b Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 26/Φεβρουαρίου/2009
Πόντοι: 47
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση m15a4c.q.b Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Μαρτίου/2009 ώρα 23:15
Εμενα που εχω τν μιση πλατη και ολο τν ωμο δν μου πε κανεις τπτ ο πευκακιας εχει δικιο αν δν φενεται με σηκωμενα μανικια δν παιζει κανενα προβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή
m15a4c.q.b Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 26/Φεβρουαρίου/2009
Πόντοι: 47
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση m15a4c.q.b Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Μαρτίου/2009 ώρα 23:15
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12 3 4 10>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com