Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2021)

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Mike G6 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 28/Αυγούστου/2021
Θέση: Μυτιλήνη
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 6
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Mike G6 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Αυγούστου/2021 ώρα 18:40
Εγω πιστεύω θα καλέσουν παρτδες παρτίδες δεν νομίζω έναν έναν
Επιστροφή στην κορυφή
Dimi95 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 30/Αυγούστου/2021
Πόντοι: 2
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Dimi95 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Αυγούστου/2021 ώρα 21:33
Σήμερα που μίλησα με την στρατολογία δεν έχουν ιδέα ούτε αυτοί και ποτε θα καλέσουν επιλαχόντες μου είπαν θα σας ενημερώσουμε!
Επιστροφή στην κορυφή
Chris00 Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Μέλος από: 28/Μαρτίου/2021
Πόντοι: 209
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Chris00 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Αυγούστου/2021 ώρα 21:52
Μακάρι φίλε γτ περνάει ο καιρός και πολλοί είπαν πως έχουν μπει. Βέβαια ακούμε και άτομα 1ο επιλαχών να μην εχουν μπει... Ποιος ξέρει
Επιστροφή στην κορυφή
Chris00 Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Chris00 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Αυγούστου/2021 ώρα 21:56
Φίλε dimi σρα σου είπαν πως δεν έχουν καλέσει; Γιατί εδώ τα παιδιά λένε πως ήδη μπήκαν επιλαχοντες
Επιστροφή στην κορυφή
Dimi95 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 30/Αυγούστου/2021
Πόντοι: 2
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Dimi95 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Αυγούστου/2021 ώρα 22:03
Μου είπαν ότι δεν έχουν ιδέα και ότι θα μας ειδοποιήσουν τι να πω και εγώ ακουω ότι ήδη έχουν μπει άτομα τι ισχύει και τι όχι δεν ξέρω με σιγουριά να σου πω επίσης στην ειδικότητα μου είμαι 1ος επιλαχών και ακόμα περιμένω ελπίζω μέρα με τη μέρα να έχουμε νέα!
Επιστροφή στην κορυφή
Andri Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Μέλος από: 04/Οκτωβρίου/2020
Πόντοι: 301
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Andri Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Αυγούστου/2021 ώρα 22:54
Είμαι στο 401 λόγω θητείας, ήρθαν σήμερα 30 άτομα για τοξικολογικές και ρώτησα τα παιδιά τι παίζει, λένε πως έχουν φύγει καμία τριανταριά άτομα λόγω συνθηκών και άθλιου φαγητού, λίγα άτομα από στελέχη για εκπαίδευση
Επιστροφή στην κορυφή
CIVILIAN Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 29/Αυγούστου/2021
Πόντοι: 1
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση CIVILIAN Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Αυγούστου/2021 ώρα 23:16
Αρχικά αποστάλθηκε από Andri Andri Έγραψε:

Είμαι στο 401 λόγω θητείας, ήρθαν σήμερα 30 άτομα για τοξικολογικές και ρώτησα τα παιδιά τι παίζει, λένε πως έχουν φύγει καμία τριανταριά άτομα λόγω συνθηκών και άθλιου φαγητού, λίγα άτομα από στελέχη για εκπαίδευση

Οι τοξικολογικές πετάνε αρκετό κόσμο έξω τουλάχιστον σε προηγούμενες προκηρύξεις,andri τι εξέταση κάνανε μόνο ούρα η και αίμα και σάλιο ;
Επιστροφή στην κορυφή
Mike G6 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 28/Αυγούστου/2021
Θέση: Μυτιλήνη
Πόντοι: 6
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Mike G6 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 01:49
Κανα νέο είχαμε;
Επιστροφή στην κορυφή
Chris00 Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Chris00 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 22:32
Απο οτι φαίνεται φίλε δεν ξέρει κανεις κάτι
Επιστροφή στην κορυφή
Chris00 Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Chris00 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 12:08
Παιδιά κάποιος που να τον κάλεσαν ή κάποιο γνωστό του;
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com