Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Συμμετοχή σε πολλαπλές προκηρύξεις

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Ε.Π.Σ. Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Μέλος από: 24/Ιανουαρίου/2009
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 92
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Ε.Π.Σ. Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 03:07
Α, οκ! Το χω το χω... Για στρατολογικο σωμα λεει, πν και πα. Οκ... Σορρυ νομιζα οτι και για στρατο ξηρας... Ευχαριστω πολυ βελερεφοντ.
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 21:39
Η προκηρυξη γραφει οτι αν εχεις δηλωσει και για ΕΠΟΠ αλλου πρεπει να ακολουθησεις την πολεμικη αεροπορια αλλιως αποκλειεσαι απο ολα! Να μην καταθεσω τα χαρτια μου αφου περιμενω για ξηρα;
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 22:09
Καλησπερα εχω μια απορια εχω κανει τα χαρτια μου για το στρατο ξηρας αλλα θελω να κανω και για το ναυτικο εαν τωρα με παρουν στο στρατο ξηρας αφου οι διαδικασιες προηγουνται θα πρεπει να ξεχασω το ναυτικο και να παρουσιαστω στο στρατο ξηρας; Ευχαριστω.
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Πόντοι: 11471
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 23:04
Μπορείς να καταθέσεις τα χαρτιά σου και να συμμετάσχεις και στους 2 διαγωνισμούς (Ναυτικό, Στρατός Ξηράς) , όπως επίσης και να επιλέξεις είτε τον Στρατό Ξηράς (εφόσον επετύχεις) είτε το Πολεμικό Ναυτικό. Αυτο σημαίνει ότι αν περάσεις στον Στρατό Ξηράς μπορείς αν θές να μην πάς για να συνεχίσεις τις διαδικασίες του Πολεμικού Ναυτικού. ΥΠΟΨΗΝ όμως, εδώ ρισκάρεις καθώς δεν θα είσαι σίγουρος αν θα πετύχεις και στο Πολεμικό Ναυτικό, ενώ θα είσαι ήδη επιτυχόντας στον Στρατό Ξηράς. Υστερόγραφο : Γνώμη δική μου αλλά και πολλών άλλων καλύτερα ΜΑΚΡΥΑ απο το Πολεμικό Ναυτικό εκτός και άν σου αρέσει η ζωή του 'είλωτα'. Καλή επιτυχία.
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 23:36
Μαλιστα σε ευχαριστω πολυ θα το εχω υποψη μου. Ειλωτες αυτο μου λεει και αδερφος μου ο οποιος ειναι στο ναυτικο αλλα εχει αποφοιτησει απο τη ΣΜΥΝ και ειναι καπως καλυτερα.
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 16:49
Συγνώμη για το διπλό post θέλω και μία διευκρίνιση εφόσον γνωρίζει κάποιος.
Αν υποθέσουμε ότι κάνω τα χαρτιά για στρατολογία και αεροπορία και περνάω και στα δύο σώματα, η επιλογή είναι δικιά μου για το που θα υπηρετήσω η με στέλνουν όπου είχα καλύτερη θέση;
Επιστροφή στην κορυφή
KAMELARXIS Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 06/Οκτωβρίου/2009
Πόντοι: 43
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση KAMELARXIS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Νοεμβρίου/2009 ώρα 15:31
Να καταθέσω μια απορία μου; Στίς τελευταίες προκηρύξεις είχε ο καθένας το δικαίωμα να συμμετάσχει και στις 3 απο αυτές. Αν κάποιος έκανε αίτηση μόνο σε 1 απο τις προκυρήξεις προηγήται σε περίπτωση επιτυχίας και ισοβαθμίας σε σχέση με κάποιον που συμμετέχει σε παραπάνω απο 1 προκήρυξη;
Επιστροφή στην κορυφή
Marina2 Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 16/Φεβρουαρίου/2009
Πόντοι: 1300
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Marina2 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Νοεμβρίου/2009 ώρα 19:03
Αρχικά αποστάλθηκε από KAMELARXIS KAMELARXIS Έγραψε:

Να καταθέσω μια απορία μου; Στίς τελευταίες προκηρύξεις είχε ο καθένας το δικαίωμα να συμμετάσχει και στις 3 απο αυτές. Αν κάποιος έκανε αίτηση μόνο σε 1 απο τις προκυρήξεις προηγήται σε περίπτωση επιτυχίας και ισοβαθμίας σε σχέση με κάποιον που συμμετέχει σε παραπάνω απο 1 προκήρυξη;
Οχι καλέ μου δεν ισχυει κατι τέτοιο.
Και παρεπιπτώντος πηρα τηλ σημερα στην στρατολογια κ είπαν να μπαινω καθε μέραν στο ιντερνετ για τις ανακοινώσεις!
Επιστροφή στην κορυφή
Evi... Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 01/Αυγούστου/2009
Θέση: Greece
Πόντοι: 169
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Evi... Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Νοεμβρίου/2009 ώρα 23:47
Οσοι εκαναν τα χαρτια τους για στρατολογια και αεροπορια δινουν μαζι τις εξετασεισ; Και ποιο αργα απ οτι θα δωσουν αυτοι που εκαναν τα χαρτια τους μονο για αεροπορια; Ευχαριστω!

Επιστροφή στην κορυφή
ANNIA Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Μέλος από: 01/Σεπτεμβρίου/2009
Πόντοι: 54
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ANNIA Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Νοεμβρίου/2009 ώρα 02:36
Παιδιά, θέλω να ευχηθώ και εγώ με τη σειρά μου καλή επιτυχία σε όλους. Έκανα τα χαρτιά μου και Π. Ν και Π. Α. Σε πρώτη φάση βγήκα κατάλληλη και στα δύο. Άρα θα δώσω εξετάσεις και για τα δύο μαζί; Μήπως μπορεί κάποιος να μου πει να ξέρω;
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Νοεμβρίου/2009 ώρα 02:43
Τις αθλητικες δοκιμασιες θα τις δωσεις και για τα μαζι
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Νοεμβρίου/2009 ώρα 02:48
Ναι απο όσο θυμάμαι που είχα διαβάσει στην προκήρυξη τα δίνουν μαζί συγκεκριμένα οι κοινοί υποψήφιοι για αεροπορία και στρατολογία δίνουν στο καβούρι...
Επιστροφή στην κορυφή
ANNIA Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Μέλος από: 01/Σεπτεμβρίου/2009
Πόντοι: 54
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ANNIA Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Νοεμβρίου/2009 ώρα 21:35
Ευχαριστώ πολύ παιδιά... Θα ξανακοιτάξω τις προκηρύξεις άλλη μια φορά. Καλή επιτυχία σε όλους!
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 00:27
Παιδια θελω να ρωτησο Το εξησ. Δεν εχο παει φανταρος θα παο σε λιγο καιρο. Μπορω να συνεχισο μετα τη θητεια μου στο στρατο σαν μονιμος εποπ η κατι αλλο. Εχο ακουση Οι φανταροι Κανουνε χαρτια μεσα στο στρατοπεδο αν θελουν να συνεχισουν εποπ ισχυει αυτο;
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com