Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Προκήρυξη για ΟΒΑ (2021)

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 20 2122 23 24>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
ΕΛΔΥΚ 16 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 04/Δεκεμβρίου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 661
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΕΛΔΥΚ 16 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 01:25
Πάρε ένα τηλέφωνο στην επιτροπή αύριο γιατί και σε εμάς έλεγε 31 αλλά και από την επόμενη που βγήκε η ανακοίνωση μπορούσαμε να πάμε είχαν πάει τα χαρτιά... Εγώ 31 πρωί είχα τελειώσει ήμουν από τούς πρώτους που τα πέρασα όλα
Επιστροφή στην κορυφή
Chrisntr Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 08/Σεπτεμβρίου/2021
Θέση: Οβα
Πόντοι: 1
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Chrisntr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 20:11
Έχουν ειδοποιηθεί όσοι ανήκουν στους 484 που έκαναν αίτηση στο διάστημα που ανακοίνωσαν για τις εξετάσεις ;
Επιστροφή στην κορυφή
alexmpss Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 03/Νοεμβρίου/2020
Πόντοι: 135
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση alexmpss Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 21:09
Ρε παιδιά από τι θα κρίθει αν μπούμε η όχι αφού δεν έχει μόρια
Η θα είναι με τα αθλήματα ;
Επιστροφή στην κορυφή
Thanasis123 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 20/Αυγούστου/2021
Πόντοι: 6
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Thanasis123 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 21:36
Παιδιά μυωπία θα μας περασουν για οβα ειδικών δυνάμεων η αμα τους πούμε δεν εχουμε όπως θητεία δεν θα μας κανουν εξετάσεις; Αυτο με κόβει μονο εμένα δεν προλαβαίνω να παω για λέιζερ.
Επιστροφή στην κορυφή
Thanasis123 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Thanasis123 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 21:41
Επίσης εκτός το site που μπαίνω στο army gr οβα πρεπει να βλέπω καπου αλλου; Η απλα περιμένω κάποιο email/τηλέφωνο;
Επιστροφή στην κορυφή
Gaben Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 08/Σεπτεμβρίου/2021
Πόντοι: 1
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Gaben Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 22:43
Κανενα νεο για αεροπορια?

Επεξεργάστηκε από Gaben - 09/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 09:08
Επιστροφή στην κορυφή
ΕΛΔΥΚ 16 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΕΛΔΥΚ 16 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 22:56
Αρχικά αποστάλθηκε από Thanasis123 Thanasis123 Έγραψε:

Παιδιά μυωπία θα μας περασουν για οβα ειδικών δυνάμεων η αμα τους πούμε δεν εχουμε όπως θητεία δεν θα μας κανουν εξετάσεις; Αυτο με κόβει μονο εμένα δεν προλαβαίνω να παω για λέιζερ.

Φίλε μου από οφθαλμίατρο θα εξεταστεις πολύ καλά εμάς μας εξέτασε όλους και ο βοηθός και ο κύριος γιατρός
Επιστροφή στην κορυφή
Thanasis123 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Thanasis123 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 23:29
Οπότε δυστυχώς για εμένα ακυρο απογοήτευση φουλ, σε ευχαριστώ, τωρα εγώ τι κάνω απλα δεν πάω για εξετάσεις η ακυρώνω την αίτηση μου κάπως
Επιστροφή στην κορυφή
Politis1994 Δες τη Λίστα
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος

Μέλος από: 12/Δεκεμβρίου/2020
Πόντοι: 1680
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Politis1994 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 00:57

αρχικά πόσο έχεις. Αν έχεις πολυ πήγαινε με φακούς και οτι γίνει φίλε. Ειλικρινά δεν ξέρω κατι άλλο
Επιστροφή στην κορυφή
ΕΛΔΥΚ 16 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΕΛΔΥΚ 16 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 11:20
Αρχικά αποστάλθηκε από Politis1994 Politis1994 Έγραψε:

αρχικά πόσο έχεις. Αν έχεις πολυ πήγαινε με φακούς και οτι γίνει φίλε. Ειλικρινά δεν ξέρω κατι άλλο

Η εξετάσεις δεν είναι ότι γίνει... Πρώτα από όλα θα σε κοιτάξουν με ειδικά όργανα για μάτια και θα σ αλλάξουν το Ι σίγουρα και στα οβά δεν γίνεται νά πας σε άλλο σώμα απλά γίνεται επανάκαταξη στο σώμα και στο όπλο που ήσουν οπότε και δεν θα μπεις και θα χάσεις την ευκαιρία σ για την επόμενη φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Tanto Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 03/Σεπτεμβρίου/2020
Πόντοι: 61
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Tanto Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 07:24

Πήγαινε με φακούς επαφής και ότι γίνει φίλε. Δεν έχεις κάτι να χάσεις.
Επιστροφή στην κορυφή
alexmpss Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 03/Νοεμβρίου/2020
Πόντοι: 135
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση alexmpss Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 22:55
Εμάς που μας κάλεσαν για εξετάσεις σημαίνει είμαστε επιτυχόντες ;
Επιστροφή στην κορυφή
Lefteris 2αμαλ Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Μέλος από: 11/Ιουλίου/2019
Πόντοι: 3432
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Lefteris 2αμαλ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 01:30

Οπότε δυστυχώς για εμένα ακυρο απογοήτευση φουλ, σε ευχαριστώ, τωρα εγώ τι κάνω απλα δεν πάω για εξετάσεις η ακυρώνω την αίτηση μου κάπως

Χαμενος θα εισαι αν δεν πας.

Πηγαινε, διοτι ποτε δεν ξερεις τι πορισμα θα βγαλει ο γιατρος, μη χανεις την ευκαιρια αγορινα.

Καλη σου επιτυχια.
Επιστροφή στην κορυφή
G3NERAL Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 03/Αυγούστου/2021
Θέση: Έφεδρος
Πόντοι: 12
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση G3NERAL Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 20:19
Παιδιά πότε περίπου αναμένουμε αθλήματα για ειδικές δυνάμεις, γνωρίζει κάποιος πότε ακολουθούν;
Επιστροφή στην κορυφή
G3NERAL Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 03/Αυγούστου/2021
Θέση: Έφεδρος
Πόντοι: 12
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση G3NERAL Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 20:20
Επίσης γνωρίζει κάποιος παλαιότερος ΟΒΑ με πόσα μόρια ήταν η βάση εισαγωγής στις Ε. Δ στα αθλήματα;
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 20 2122 23 24>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com