Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Προκήρυξη για ΟΒΑ (2021)

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 21 2223 24>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
karavanaki Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 08/Ιουνίου/2021
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 27
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση karavanaki Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 10:11
Καλημέρα θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος πς θα ενημερωθώ για το πότε θα περάσουμε υγειονομικά. Σας ευχαριστώ πολύ
Επιστροφή στην κορυφή
Nikos21 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Μέλος από: 25/Αυγούστου/2021
Πόντοι: 36
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nikos21 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 11:46
Θα βγάλει ανακοίνωση το ΓΕΣ φίλε, να μπαινεις στην εφαρμογή Με τα στοιχεία σου να βλεπεις
Επιστροφή στην κορυφή
Epop2021 Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Μέλος από: 08/Δεκεμβρίου/2020
Πόντοι: 99
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Epop2021 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 20:37
Οβα για αεροπορία τα χαρτιά τα έχετε στείλει σε ιμειλ;
Επιστροφή στην κορυφή
eirini k Δες τη Λίστα
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 05/Απριλίου/2021
Πόντοι: 81
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση eirini k Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 23:06
Ξέρεται αν δέχονται σε κάποιες ειδικότητες τις μισές διδακτικές μονάδες;
Επιστροφή στην κορυφή
Nikos21 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nikos21 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 10:25
Ρε μάγκες για ψυχολόγο όλους Πεντέλη σας στείλανε;
Επιστροφή στην κορυφή
Epop2021 Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Μέλος από: 08/Δεκεμβρίου/2020
Πόντοι: 99
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Epop2021 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 17:39
Υπάρχει κάποιος εδώ μέσα που έχει περάσει ιατρικά αεροποριά;
Πως τον καλέσανε;
Επιστροφή στην κορυφή
GiannisAmp Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Μέλος από: 02/Ιουνίου/2021
Πόντοι: 30
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση GiannisAmp Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 15:44
Από ο, τι έχω αντιληφθεί, έχουν καλέσει άτομα για υγειονομικές εξετάσεις και γενικότερα έχουν έρθει σε επικοινωνία για τώρα, μόνο με όσους έχουν δηλώσει για Ειδικές Δυνάμεις;

Οι υπόλοιποι δεν έχουμε λάβει τίποτα ακόμα ή είμαι μόνο εγώ που ίσως έκανα κάτι λάθος ή μου ξέφυγε κάτι;

Δεν έχω λάβει SMS, τηλεφώνημα ή κάποιο email, είναι κανένας άλλος στην ίδια θέση με εμένα;

Σας ευχαριστώ και καλή επιτυχία εύχομαι σε όλους.
Επιστροφή στην κορυφή
Methandienone384 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 29/Αυγούστου/2021
Πόντοι: 3
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Methandienone384 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 16:05
Μια απο τα ιδια αδερφε, στην αναμονή
Επιστροφή στην κορυφή
Nikos21 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nikos21 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 16:27
Πότε κάνατε την αίτηση μάγκες εσείς; Εγώ που την έκανα Αύγουστο πέρασα γιατρούς την προηγούμενη βδομάδα ναι
Επιστροφή στην κορυφή
tethoras355 Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 08/Σεπτεμβρίου/2020
Πόντοι: 188
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση tethoras355 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 16:51
Τώρα που λήγουν οι αιτήσεις θα έχουμε νέα παιδιά μη βιάζεστε.
Επιστροφή στην κορυφή
G3NERAL Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 03/Αυγούστου/2021
Θέση: Έφεδρος
Πόντοι: 14
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση G3NERAL Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 19:43
Εγώ είμαι για ειδικές δυνάμεις, πέρασα γιατρούς κανονικά, αλλά καμία ενημέρωση ακόμα για αθλήματα; Γνωρίζει κάποιος για αθλήματα ;
Επιστροφή στην κορυφή
ΕΛΔΥΚ 16 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 04/Δεκεμβρίου/2020
Πόντοι: 733
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΕΛΔΥΚ 16 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 20:20
http://www.ellinikos-stratos.com/forum/%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%BA%CE%AE%CF%81%CF%85%CE%BE%CE%B7-%CE%BF%CE%B2%CE%B1-2021_topic20804.html#610891

Η διορία έκλεισε ας συνεχίσουμε την συζήτηση οι ενδιαφερόμενοι εδώ
Επιστροφή στην κορυφή
ΕΛΔΥΚ 16 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 04/Δεκεμβρίου/2020
Πόντοι: 733
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΕΛΔΥΚ 16 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 20:21
Επιστροφή στην κορυφή
alexmpss Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 03/Νοεμβρίου/2020
Πόντοι: 135
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση alexmpss Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 11:33
Καλημερα σε ολους ειμαι επιτυχων επποπ απο 4ος επιλαχων
αλλα ειμαι και στους οβα
δεν ειναι καλυτερο να μπω πρωτα οβα ετσι να δω αν ειναι για μενα και μετα να δεσμεστω για 5 χρονια που ειναι οι εποπ;/
Επιστροφή στην κορυφή
nikosm1998 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 29/Σεπτεμβρίου/2021
Πόντοι: 8
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση nikosm1998 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 12:10
Καλημέρα μάγκες μια ερώτηση... Έχω δηλώσει για ΟΒΑ ειδικές δυνάμεις και πήγα για τα υγειονομικά, υπάρχει περίπτωση να μην με καλέσουν για τα αθλητικά τεστ;
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 21 2223 24>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com