Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Κατάταξη και αθλήματα

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 2 34 5 6 10>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
dareios Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 11/Ιανουαρίου/2010
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 3
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση dareios Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Ιανουαρίου/2010 ώρα 23:13
Γεια σε ολους! Θελω να καταγω στους αμφιβιους αλλα πλεον ειναι μονο μονιμοι εμενα δεν με πειραζει να γινω μονιμος αλλα θελω και τωρα στην θητεια μου να ανηκω εκει! Εαν παω κυπρο θα μπορεσω να μπω σε αυτην τν μοναδα ειναι και θεμα οικογενειακο και το θελω οσο τπτ αλλο! Αν υπαρχει λυση σας παρακαλω δωστε την μου!
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Οκτωβρίου/2009
Πόντοι: 15169
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Ιανουαρίου/2010 ώρα 23:18
Δεν είναι μόνο μόνιμοι... Μπορείς να κάνεις την θητεία σου σαν αμφίβιος καταδρομέας. ΧΙΟ, ΡΟΔΟ, ΜΥΤΙΛΗΝΗ, ΚΩ ΚΑΙ ΣΑΜΟ είναι Μοίρες Αμφίβιων Καταδρομών
Επιστροφή στην κορυφή
dareios Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 11/Ιανουαρίου/2010
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση dareios Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Ιανουαρίου/2010 ώρα 23:47
Σε ευχαριστω πολυ για της πληροφοριες! Αυτο για τους μονιμους το διαβασα σε ενα απο τα ποστ του φορουμ και γι αυτο το εγραψα! Για κυπρο ξερεις τπτ μπορω να υπηρετισω στην μοναδα αυτη αλλα στην κυπρο;
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα

Μέλος από: 12/Οκτωβρίου/2009
Πόντοι: 15169
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Ιανουαρίου/2010 ώρα 23:51
Έχει μονάδα στην κύπρο ναι
Επιστροφή στην κορυφή
anetos Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 10/Νοεμβρίου/2009
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση anetos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Ιανουαρίου/2010 ώρα 06:09

Χαίρεται. Μόλις χθες πέρασα περιοδεύων και δήλωσα Ε. Δ. => Καταδρομεας.

Πόσες πιθανότητες έχω να μπώ στους αμφίβιους;
Επιστροφή στην κορυφή
george1979 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 14/Ιανουαρίου/2010
Πόντοι: 1
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση george1979 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Ιανουαρίου/2010 ώρα 22:06

Εχεις αρκετες πιθανοτιτες να μπεισ... δεν εινε τοσο δυσκολο πλεον, το θεμα δεν εινε ομος τι θελεις εσυ και που θελεις εσυ να πας αλλα που εχουνε περισοτερο αναγκη αυτοι... εσυ μπορει να δηλοσεις αμφιβοιος αλλα να σε πανε ορεινο... ποτε δεν ξερεισ... στον στρατο...

Επιστροφή στην κορυφή
ΔΟΚΙΜΟΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΔΟΚΙΜΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 21:45
Καλησπέρα! Έχω κάποιες κάποιες απορίες και παρακαλώ όποιος γνωρίζει ας απαντήσει.
1. Έχω 2 διπλώματα κατάδυσης (ερασιτεχνικής) με 41 βουτιές στο ενεργητικό μου. Μπορεί αυτό να με βοηθήσει ώστε να πάω πιο εύκολα στα ΜΑΚ;
2. Η Θητεία στις ειδικές δυνάμεις είναι 9 μήνες ή περισσότερο;
3. Υπό ποιές προυποθέσεις με δέχονται στα ΜΑΚ ή ΛΟΚ;
Ευχαριστώ πολύ!
Επιστροφή στην κορυφή
Nicolas_mk2 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 26/Φεβρουαρίου/2009
Θέση: Φραπεδούπολη
Πόντοι: 625
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nicolas_mk2 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 02:27
Αρχικά αποστάλθηκε από ΔΟΚΙΜΟΣ ΔΟΚΙΜΟΣ Έγραψε:

Καλησπέρα! Έχω κάποιες κάποιες απορίες και παρακαλώ όποιος γνωρίζει ας απαντήσει.
1. Έχω 2 διπλώματα κατάδυσης (ερασιτεχνικής) με 41 βουτιές στο ενεργητικό μου. Μπορεί αυτό να με βοηθήσει ώστε να πάω πιο εύκολα στα ΜΑΚ;
2. Η Θητεία στις ειδικές δυνάμεις είναι 9 μήνες ή περισσότερο;
3. Υπό ποιές προυποθέσεις με δέχονται στα ΜΑΚ ή ΛΟΚ;
Ευχαριστώ πολύ!

1- Όχι αδερφέ, δεν παίζει κανέναν ρόλο...
2- 9 μήνες...
3- Αν εχεις κάποιο βυσμα να σε στείλει εκει που θες κατευθείαν, αλλιώς δηλώνεις αμφίβιους και ευελπιστεις να σε στείλουν εκεί... Τα ΕΤΕΘ έχουν μεγαλύτερες ανάγκες επάνδρωσης απο τις ΜΚ οπότε οι περισσότεροι καταληγουν στα δωδεκάνησα...
Επιστροφή στην κορυφή
ΔΟΚΙΜΟΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΔΟΚΙΜΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 00:11
Α ρε χωρίς βίσμα δεν πας πουθενά σε αυτή τη χώρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Λετσος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Λετσος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 10:32
AΓορινα ο κολητος μου δηλωσε Λ. Ο. Κ. Και τον πήραν στα καπακια χωρις βισμα... Τωρα... Μεχρι εκει ξερω εγω.
Επιστροφή στην κορυφή
Σωτηρης Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 09/Φεβρουαρίου/2010
Πόντοι: 423
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Σωτηρης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 17:31
Κοιτα και εγω την πρωτη φορα που δηλωσα ειδικες δυναμεις με ηρθε το χαρτι απευθειας για κ. Ε. Ε. Δ ασχετα που πηρα αναβολη, τωρα που την εκοψα και ξαναδηλωσα ε. Δ. Λετε να βαλω βισμα για επιβεβαιωση; Δεν ειναι σιγουρο οτι θα με στειλουν εκει; Αν γνωριζει καποιος ας με απαντησει παρακαλω.
Επιστροφή στην κορυφή
GreekSoldier Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 11/Φεβρουαρίου/2010
Πόντοι: 49
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση GreekSoldier Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 18:00
Αρχικά αποστάλθηκε από Σωτηρης Σωτηρης Έγραψε:

Κοιτα και εγω την πρωτη φορα που δηλωσα ειδικες δυναμεις με ηρθε το χαρτι απευθειας για κ. Ε. Ε. Δ ασχετα που πηρα αναβολη, τωρα που την εκοψα και ξαναδηλωσα ε. Δ. Λετε να βαλω βισμα για επιβεβαιωση; Δεν ειναι σιγουρο οτι θα με στειλουν εκει; Αν γνωριζει καποιος ας με απαντησει παρακαλω.

οχι φιλε δεν χρειαζετε να βαλεις βισμα γιατι αμα σε στειλουνε σε αλλο κεντρο θα ειναι καπιοι απο τις Ε. Δ στ κεντρο και θα σε ρωτησουνε αμα θες να πας ΚΕ. Ε. Δ θα περασεις καπια αθληματα και θα πας... Ετσι γινετε αν κανω λαθος ας με διορθωσει καπιος.
Επιστροφή στην κορυφή
stm Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 23/Φεβρουαρίου/2010
Πόντοι: 25
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση stm Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 04:20
Ελεος με τα βυσματα ελεος !
μετα θελετε και ειδικες δυναμεις... Τρομαρα σας... Και στην πρωτη δυσκολια, αμεσως τηλεφωνο στο βυσμα να καθαρισει! Τι ειναι αυτα ρε... Ξυπνατε.
μην φοβαστε ρε... Ετσι μονο θα ειστε ειδικες δυναμεις !
τι νομιζετε οτι ειναι οι ειδικες δυναμεις;
θελει... Θαρος, σεβασμο στους ανωτερους, και αντοχη στον πονο... !
μην τις φλωρευετε αλλο τις ειδικες δυναμεις!

Επεξεργάστηκε από stm - 25/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 04:23
Επιστροφή στην κορυφή
ΟΑΑΕΕ02 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 06/Φεβρουαρίου/2010
Πόντοι: 741
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΟΑΑΕΕ02 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Μαρτίου/2010 ώρα 01:32
Αρχικά αποστάλθηκε από stm stm Έγραψε:

Ελεος με τα βυσματα ελεος !
μετα θελετε και ειδικες δυναμεις... Τρομαρα σας... Και στην πρωτη δυσκολια, αμεσως τηλεφωνο στο βυσμα να καθαρισει! Τι ειναι αυτα ρε... Ξυπνατε.
μην φοβαστε ρε... Ετσι μονο θα ειστε ειδικες δυναμεις !
τι νομιζετε οτι ειναι οι ειδικες δυναμεις;
θελει... Θαρος, σεβασμο στους ανωτερους, και αντοχη στον πονο... !
μην τις φλωρευετε αλλο τις ειδικες δυναμεις!
μη τους κραζεις δε θελουν να καταλαβουν
Επιστροφή στην κορυφή
dimitris mak Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος
Ανεπιθύμητο μέλος

Μέλος από: 21/Αυγούστου/2009
Πόντοι: 1569
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση dimitris mak Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Μαΐου/2010 ώρα 02:25
Σε λιγο καιρο περναω περιοδευον... Αν δηλωσω αμφιβιος θα με παρουν σιγουρα; Και ποσο ευκολο ειναι να παω δοκιμος αξιωματικος αμφιβιος?
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 2 34 5 6 10>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com