Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Μοίρες Καταδρομών (ΜΑΚ)

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 12 1314
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Alex Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Alex Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Φεβρουαρίου/2020 ώρα 00:49
Πως είναι τα πράγματα 2 ετεθ;
Επιστροφή στην κορυφή
ΜΗΝΑΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΜΗΝΑΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Απριλίου/2020 ώρα 22:15
Αρκετά καλή μονάδα με πολλές ασκήσεις κι καλό φαί. Το μόνο κακό είναι το τσίμπημα, είναι μικρό στρατόπεδο κι δεν μπορεις να κρυφτεις από τσίμπημα για αγγαριες
Επιστροφή στην κορυφή
john1995 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 24/Απριλίου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 8
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση john1995 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Μαΐου/2020 ώρα 13:41
. Καλημέρα γεια σας. Είμαι νέο μέλος κ έχω κάποιες απορίες! Μόλις έκοψα αναβολή και δήλωσα ειδικές δυνάμεις. Θα ήθελα ν υπηρετήσω αν τα καταφέρω σε ορεινή μοίρα, όσο πιο κοντά γίνεται και για οικονομικούς λόγους (καταγωγή απο νησί) αλλά και για άδειες λόγο εξεταστικής. Γίνονται οι προβλεπόμενες ασκήσεις; Όλες οι μοίρες είναι σε ίδιο επίπεδο δυσκολίας; Σας ευχαριστώ πολύ για την χρόνο σας!
Επιστροφή στην κορυφή
oldsoldier Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος

Μέλος από: 17/Μαρτίου/2015
Πόντοι: 335
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση oldsoldier Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2020 ώρα 12:26
Η Ζ ΜΑΚ εκτός την περιοχή ευθύνης που είναι για όλη την ελληνική επικράτεια σε σχέση με τις άλλες ΜΑΚ τι διαφορές έχει στην εκπαίδευση ή μισθολογικά κλπ;
Επιστροφή στην κορυφή
170 εσσο Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση 170 εσσο Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 17:18
Ευτυχώς που δεν υπήρχε ίντερνετ τοτε που υπηρετούσα. Για να μην ντρέπομαι που άθελά μου φυσικά μεταδίδω μηνύματα στο εχθρό.
Κρίμα ρε ντουγανια. Ο στρατός δεν είναι για μόστρα. Αν αφήναμε πληροφορία κάποτε για το πόσοι που και τι περνάγαμε στρατοδικείο.
Τώρα κομμωτήριο. Κρίμα
Επιστροφή στην κορυφή
Peter2002 Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Μέλος από: 04/Δεκεμβρίου/2020
Πόντοι: 92
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Peter2002 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2021 ώρα 18:54
Μάγκες καλησπέρα, πρόσφατα ορκίστηκα στο ΚΕΕΔ και την Τρίτη μπαίνω στην μονάδα για να περάσω ΤΠΕΝ. Με έχουν στείλει στην Κω - 5ο ΕΤΕΘ, υπάρχει κάποιος που να πέρασε πρόσφατα ώστε να μου περιγράψει την εμπειρία του; Πως ήταν η εκπαίδευση (εύχομαι σοβαρή), πορείες, βολές, οι έξοδοι (αν έχουμε) και τα καψώνια;(αν γίνονται πλέον).

Τέλος αν και είναι νωρίς ακόμα επειδή εγώ είμαι από μακρια. Τα ΤΠΕΝ πόσο διαρκούν; Και αφού πάρουμε το πράσινο μπερέ πόσες μέρες άδεια μας δίνεται; Είχα ρωτήσει πάλι το παραπάνω σε άλλο φόρουμ και μου είχε απαντήσει παιδί που υπηρέτησε το 2014 και αφού πάνε 7 χρόνια να μάθω τι έχει αλλάξει

Επεξεργάστηκε από Nassos - 15/Αυγούστου/2021 ώρα 20:07
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 12 1314

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com