Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

2020 ΣΤ ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Papadoman Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 13/Οκτωβρίου/2020
Status: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 4
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Papadoman Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 2020 ΣΤ ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)
    Αποστολή: 13/Οκτωβρίου/2020 ώρα 22:32
Τις καλησπέρες μου, κάποιος άλλος που παρουσιάζεται Ρόδο με την ΕΣΣΟ του Νοεμβριου στο 541; Προσωπικα ειμαι για 13/11 και λεω να το παω αεροπορικως το θεμα απο Αθηνα. Ειναι κανεις αλλος σε αναλογη κατασταση ή αν ξερει για το στρατοπεδο αν ισχυουν ακομα αυτα που λεγανε οτι ειναι αρκετα καλα;
Επιστροφή στην κορυφή
kst Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση kst Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Οκτωβρίου/2020 ώρα 18:14
Παρουσιαζομαι και εγω 10/11 στην ροδο. Λεω να φυγω την ιδια μερα αεροπορικος απο ηρακλειο κρητης (πρωι πρωι) μιας και δεν βρισκω ακτοπλοικα εισητηρια. Μετα απο οτι εψαξα θα παρω το κτελ για στρατοπεδο, ετσι νομιζω τουλαχιστον.

Αν καποιος αλλος ειναι σε παρομια κατασταση να βρεθουμε να παμε μαζι.
Επιστροφή στην κορυφή
Στ.2020 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 15/Οκτωβρίου/2020
Πόντοι: 6
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Στ.2020 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Οκτωβρίου/2020 ώρα 20:07
Καλησπέρα παιδιά, κανείς άλλος για 9/11 από Κρήτη;
Σκέφτομαι να πάω αεροπορικώς μια μέρα πριν μη γίνει καμιά στραβή με τον καιρό.
Επιστροφή στην κορυφή
Στ.2020 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Στ.2020 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Οκτωβρίου/2020 ώρα 20:10
Μπορούμε πχ να μαζευτούμε σε μια ομαδική στο μεσεντζερ να κανονίσουμε να πάμε μαζί
(Κρήτη)
Επιστροφή στην κορυφή
JohnK Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση JohnK Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Οκτωβρίου/2020 ώρα 01:40
Απ' οσο έχω ακούσει είναι όντως αρκετά καλά και εγώ 13/11 από Αθήνα αεροπορικώς καλή μας θητεία!
Επιστροφή στην κορυφή
Stamate Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Stamate Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Οκτωβρίου/2020 ώρα 12:48
Καλησπέρα παίδες! Εγώ από Αθήνα λογικά αεροπορικώς,9/11 μπαίνω (νωρίς νωρίς). Καλή θητεία να έχουμε θα τα πούμε και από κοντά.
Επιστροφή στην κορυφή
Onoma Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Onoma Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Οκτωβρίου/2020 ώρα 03:28
Καλησπερα, μπαινω και εγω στην ΣΤ ΕΣΣΟ, θα παρετε smartphone μαζι σας; Εχετε κανεναν παλιοτερο που ειναι στο ιδιο στρατοπαιδο να μας πει γνωμη για το αν ειναι χαλαρα η οχι με τα κινητα;
Επιστροφή στην κορυφή
Στ.2020 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Στ.2020 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Οκτωβρίου/2020 ώρα 13:13
Ναι εγώ θα πάρω κανονικά το κινητό μου. Έχω έναν φίλο που παρουσιάστηκε εκεί και είχε κανονικά το κινητό απλά ντάξει με λίγο προσοχή δηλαδή δεν το είχε φάτσα φόρα όταν του ερχόταν ο ανθυπολοχαγός και οι ανώτεροι του.
Επιστροφή στην κορυφή
Onoma Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Onoma Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Οκτωβρίου/2020 ώρα 17:40
Σκεφτομαι μηπως παρω το κινητο μου το κανονικο, και ενα απλο με κουμπια και να σπασω την καμερα εκει, εστω αν δεν εχω smartphone να μπορω να επικοινωνω
Επιστροφή στην κορυφή
Στ.2020 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Στ.2020 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Οκτωβρίου/2020 ώρα 23:37
Δεν πιστεύω ρε συ ότι χρειάζεται να κάνεις κάτι τέτοιο, κρίμα είναι
Έτσι και αλλιώς όλα τα πράγματα περνάνε από έλεγχο κατά την παρουσίαση μας
Πολλοί έχουν smartphone και ανεβάζουν στορι κιόλας, απλά προσοχή όταν τα χρησιμοποιούμε.
Επιστροφή στην κορυφή
Onoma Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Onoma Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Οκτωβρίου/2020 ώρα 00:54
Θα το σκεφτω να δω, υπαρχει κανεις που θα παει με καραβι απο Αθηνα Ροδο;
Επισης φιλε εσυ ποτε μπαινεις;
Επιστροφή στην κορυφή
Στ.2020 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Στ.2020 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Οκτωβρίου/2020 ώρα 18:26
9 Νοεμβρίου εγώ παρουσιάζομαι αλλά έκλεισα να πάω 7 Νοεμβρίου για να μην γίνει καμιά στραβή πχ απαγορευτικό
Επιστροφή στην κορυφή
Onoma Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Onoma Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Οκτωβρίου/2020 ώρα 19:04
Και μετα που θα μεινεις;
Επιστροφή στην κορυφή
NTG Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση NTG Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Οκτωβρίου/2020 ώρα 20:43
Καλησπέρα παιδιά‚ παρουσιάζομαι και γω στις 9/11 στο στρατόπεδο ΑΦΑΝΤΟΥ (Ρόδο)

(Από Κρήτη)
Επιστροφή στην κορυφή
Στ.2020 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Στ.2020 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Οκτωβρίου/2020 ώρα 23:33
Σκέφτομαι για κανένα ξενοδοχείο, απλά δεν θέλω να το ρισκάρω να ταξιδέψω την ίδια μέρα και γίνει κάτι (λένε για χρηματική ποινή αν δεν παρουσιαστείς την μέρα που σου είπαν)
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2>