Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

2021 Ε ΕΣΣΟ - 221 ΤΕ (Μυτιλήνη)

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
proilias99 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 31/Αυγούστου/2021
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 6
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση proilias99 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 2021 Ε ΕΣΣΟ - 221 ΤΕ (Μυτιλήνη)
    Αποστολή: 31/Αυγούστου/2021 ώρα 14:49
Καλησπερα παιδια,

Είναι κανείς να καταταχθεί στο Στρατόπεδο ΜΑΚΡΗ στη Μυτιλήνη τον Σεπτέμβριο;
Επιστροφή στην κορυφή
spiros Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση spiros Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Αυγούστου/2021 ώρα 19:49
Μπαίνω στις 20
Επιστροφή στην κορυφή
proilias99 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση proilias99 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Αυγούστου/2021 ώρα 21:19
Ωραίος, εγώ 22.
Επιστροφή στην κορυφή
Νικος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Νικος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Αυγούστου/2021 ώρα 21:22
Και εγώ στις 20
Επιστροφή στην κορυφή
spiros Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση spiros Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 01:42
Ξέρουμε που πέφτει περίπου το στρατόπεδο; Έρχομαι με αεροπλάνο. Πόσο μακριά είναι από το αεροδρόμιο;
Επιστροφή στην κορυφή
ΑΝΟΝΥΜΟΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΑΝΟΝΥΜΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 07:29
Αρχικά αποστάλθηκε από spiros spiros Έγραψε:

Ξέρουμε που πέφτει περίπου το στρατόπεδο; Έρχομαι με αεροπλάνο. Πόσο μακριά είναι από το αεροδρόμιο;

Είναι δίπλα στο αεροδρόμιο. Οπότε πας και με τα πόδια
Επιστροφή στην κορυφή
George Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση George Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 09:08
Έχω κλείσει με τη πτήση στις 6:20. Είναι κανένας άλλος μαζί μου;
Επιστροφή στην κορυφή
Νικος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Νικος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 11:58
Θα πάει κανείς άλλος απο Πειραιά με Βραδινό πλοίο 19/9 Να φτάσει 20/9 πρωί για να είμαστε παρέα;
Επιστροφή στην κορυφή
proilias99 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση proilias99 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 13:54
Εγώ πετάω με τον 6:20 αλλά στις 22 του μηνός
Επιστροφή στην κορυφή
Κώστας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Κώστας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 19:18
Και εγώ 22 του μήνα έχω κλείσει αεροπλάνο 6.20
Επιστροφή στην κορυφή
proilias99 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση proilias99 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 19:49
Αρχικά αποστάλθηκε από Κώστας Κώστας Έγραψε:

Και εγώ 22 του μήνα έχω κλείσει αεροπλάνο 6.20

Ωραίος, νομίζω θα καταλάβουμε στην πύλη ποιος είναι για φαντάρος
Επιστροφή στην κορυφή
Mikajob Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Mikajob Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 15:59
Παιδια εγω 21 παρουσιαζομαι! Κανεις αλλος απο Πειραια 20 το βραδυ?
Επιστροφή στην κορυφή
Μιχαλης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Μιχαλης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 10:26
Καλησπέρα αδερφε μου κανε με αντ στο facebook γιατι και εγω φευγω στις 20 με το πλοιο οποτε να ειμαστε παρεα. Μιχάλης Κουδουνάς.
Επιστροφή στην κορυφή
Κωστας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Κωστας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 19:06
Κανε με add στο facebook αν θες εφοσον ειμαστε στην ιδια πτηση
Kostas Varverakis
Επιστροφή στην κορυφή
cxeterno Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση cxeterno Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 15:23
Καλησπερα παιδες
Και εγω με αεροπλάνο 22 του μηνα.
Πτηση 6:20 απο Ελευθέριος Βενιζέλος
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com