Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Ιατρικές εξετάσεις στις Ειδικές Δυνάμεις

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 24 2526
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Αργυρης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Αργυρης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Νοεμβρίου/2021 ώρα 22:26
Ξέρω ότι γενικά δεν είναι εύκολο να βρουμε βασικές απαντήσεις για την ΔΥΚ, ποσό μάλλον να απαντηθεί η παρακάτω απορία μου, αλλά είναι απαραίτητη:
Εγώ όπως και ένας τεράστιος αριθμός του πλανήτη, έχω έλλειψη ενζύμου.
Κάτι το οποίο δεν επηρεάζει ούτε στο ελάχιστο την καθημερινότητα μου (. Εκτός από ότι δεν τρώω κουκιά), αλλά παρόλα αυτά με πολύ ψάξιμο και στα άλλα νήματα, ένας έγραφε ότι δεν γίνεσαι δεκτός από την ΜΥΚ.
Άμα κάποιος είναι σίγουρος ας απαντήσει γιατί είναι τουλάχιστον κρίμα τόσα χρόνια σωματικής βελτίωσης, σχεδίων και όχι μόνο, για να με κόψουν στην τελική για κάτι ΤΟΣΟ ασήμαντο.
Επιστροφή στην κορυφή
fsafsa Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση fsafsa Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Νοεμβρίου/2021 ώρα 16:14
Με έλλειψη ενζύμου δεν μπορείς ούτε καν να υπηρετήσει ως φαντάρος στις Ειδικές Δυνάμεις πόσο μάλλον στην ΔΥΚ.

Εντάξει εσύ ξέρεις καλύτερα από τις υγειονομικές επιτροπές για να το θεωρείς ασήμαντο.
Επιστροφή στην κορυφή
Αργυρης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Αργυρης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Νοεμβρίου/2021 ώρα 22:32
Το θεωρώ ασήμαντο καθώς ο πατέρας μου είχε ολική έλλειψη ενζύμου και υπηρέτησε κανονικά στα ΟΥΚ το ‘85.
Επίσης αυτή την στιγμή που μιλάμε κάνω και εγώ την θητεία μου ως καταδρομέας ΜΕ έλλειψη ενζύμου χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα.
Θερμή παράκληση σταματήστε μερικοί με την παραπληροφόρηση και την ειρωνία.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 24 2526

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com