Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

ΥΕΑ: Τι μισθό παίρνουν οι Δόκιμοι;

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 14 1516
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
fsafsa Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση fsafsa Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Ιανουαρίου/2021 ώρα 15:58
Αρχικά αποστάλθηκε από MrGk MrGk Έγραψε:

Πόσο είναι ο μισθός όταν είσαι στη σχολή τους 4 μήνες;

Όσα παίρνει ένας απλός φαντάρος.
Επιστροφή στην κορυφή
ΔΕΑ(ΕΠ) Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΔΕΑ(ΕΠ) Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Ιανουαρίου/2021 ώρα 17:43
Μπορεί κάποιος εν υπηρεσία Δόκιμος να μας απαντήσει υπεύθυνα, πόσα χρήματα βλέπει τον μήνα στον λογαριασμό του ;
Διότι εδω μέσα ο καθένας γράφει ό, τι θέλει.
Επιστροφή στην κορυφή
ΚΩΣΤΑΣ ΛΟΧΑΓΟΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΚΩΣΤΑΣ ΛΟΧΑΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Φεβρουαρίου/2021 ώρα 12:34
Το 1983 που ειμουν δοκιμος επαιρνα στον εβρο 12.000 δραχμες.
ενοικιο 3000 δρχ ρευμα 200 δρχ
και περισευαν αρκετα
δεν τρωγαμε μεσα αλλα με πληρωμη στη λεσχη

Επιστροφή στην κορυφή
Tel. Mk. Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Tel. Mk. Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Μαρτίου/2021 ώρα 08:57
Ο μισθός είναι 730,07€
Επιστροφή στην κορυφή
Τυχαιος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Τυχαιος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Μαΐου/2021 ώρα 21:56
Καλησπερα, γνωριζει κανεις ως ΔΕΑ ενα δικαιουμαστε επιδομα παραμεθοριου (130 ευρω) η γενικα αλλα επιδοματα εκτος του βασικου μισθου μας;
Επιστροφή στην κορυφή
Krak Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Krak Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 11:48
730
Επιστροφή στην κορυφή
Βαγγέλης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Βαγγέλης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Οκτωβρίου/2021 ώρα 20:45
Καλησπέρα παιδιά, διαβάζω σε διάφορα σάιτ και φόρουμ για τα χρήματα που παίρνει ένας Δόκιμος και άκρη δεν βγάζω. Ακούω από τρίτους που είναι από Κοζάνη, Καστοριά να έρχονται σαν δόκιμοι στην Αθήνα με 750€ γιατί και καλά θεωρείται παραμεθόριο για αυτούς. Ισχύει κάτι τέτοιο; Πόσα είναι τα χρήματα για κάποιον που είναι παραμεθόριο και πόσα για αυτόν που δεν είναι; Επίσης τους μήνες της εκπαίδευσης τους πληρώνεσαι η όχι;(και εδώ ακούω διαφορά και ρωτάω). Ευχαριστώ όποιον μου απαντήσει γιατί δεν μπορώ να αποφασίσω τι ακριβώς να κάνω με τον στρατό. Θέλω να μπορώ να έχω μέσα στην μέρα τον προσωπικό μου χρόνο και να μην Λουφαρω όλη μέρα σε ένα στρατόπεδο, οπότε οι επιλογές μου μιας και μένω Αθήνα είναι είτε προεδρική φρουρά είτε δόκιμος όπου θα έχω το δικό μου σπίτι και χρόνο αν είμαι εκτός Αθηνών.
Επιστροφή στην κορυφή
Βαγγέλης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Βαγγέλης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Οκτωβρίου/2021 ώρα 15:19
Κάποιος τελικά γνωρίζει;
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 14 1516

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com