Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

13 ΔΕΕ - Παπάγου

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 23
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Ηλίας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Ηλίας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Οκτωβρίου/2021 ώρα 19:47
Καλησπέρα παίδες.

2021 Ε ΕΣΣΟ έχοντας δηλώσει εξ αρχής ειδικές δυνάμεις κατατάχθηκα στον Έβρο (αντί για πεύκο) και πέρασα τα αθλήματα εκεί. Εκεί μας ρώτησαν σε ποιες μοίρες επιθυμούσαμε να υπηρετήσουμε και εγώ δήλωσα στις βόρειες. Με την ορκωμοσία μου ρθε φύλλο πορείας για 13 ΛΔΒ με ειδικότητα διαβιβαστή. Δεν ζήτησα ουτε μου πέρασε από το μυαλό ούτε έβαλα εν τέλει βύσμα (όχι ότι είχα κιόλας). Μπορεί να μου πει κάποιος λοιπόν τι σκατα έγινε; Υπάρχει περίπτωση απλά να παρουσιαζομαι εκεί και μετά να πάρω για αλλού μετάθεση. Επίσης σε αντίθετη περίπτωση μπορώ να ζητήσω μετάθεση εγώ;

Επιστροφή στην κορυφή
fsafsa Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση fsafsa Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Οκτωβρίου/2021 ώρα 21:18
Αρχικά αποστάλθηκε από Ηλίας Ηλίας Έγραψε:

Καλησπέρα παίδες.

2021 Ε ΕΣΣΟ έχοντας δηλώσει εξ αρχής ειδικές δυνάμεις κατατάχθηκα στον Έβρο (αντί για πεύκο) και πέρασα τα αθλήματα εκεί. Εκεί μας ρώτησαν σε ποιες μοίρες επιθυμούσαμε να υπηρετήσουμε και εγώ δήλωσα στις βόρειες. Με την ορκωμοσία μου ρθε φύλλο πορείας για 13 ΛΔΒ με ειδικότητα διαβιβαστή. Δεν ζήτησα ουτε μου πέρασε από το μυαλό ούτε έβαλα εν τέλει βύσμα (όχι ότι είχα κιόλας). Μπορεί να μου πει κάποιος λοιπόν τι σκατα έγινε; Υπάρχει περίπτωση απλά να παρουσιαζομαι εκεί και μετά να πάρω για αλλού μετάθεση. Επίσης σε αντίθετη περίπτωση μπορώ να ζητήσω μετάθεση εγώ;

Γίνεται και αυτό, θα περάσεις ΠΕΝ στο Πεύκο και μετά θα φύγεις για νησί.
Επιστροφή στην κορυφή
Peter2002 Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Μέλος από: 04/Δεκεμβρίου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 92
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Peter2002 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Οκτωβρίου/2021 ώρα 18:21
Καλησπέρα μάγκες μια ερώτηση έχω. Μήπως ξέρει κανείς πως είναι τα πράγματα στην 13η ΔΕΕ; Εννοώ αξίζει να πάρω μετάθεση εκεί; Παρεμπιπτόντως η ειδικότητα μου είναι "ΟΔΗΓΌΣ - ΔΒ - ΧΑΜ"
Επιστροφή στην κορυφή
Ηλίας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Ηλίας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 10:07
Είχα γράψει και πιο παλιά για την ότι να ναι μετάθεση που μου κάνανε. Τελικά Με έφεραν πίσω εδώ πολύ νωρίς με την ειδικότητα οδηγος χαμ χωρίς να το έχω επιλέξει. Όποιος θεωρεί τον εαυτό του καταδρομεα να μη σώσει να δηλώσει μετάθεση στο 5 μηνο. Η απόλυτη κατάντια ενός πρασινομπερε, μόνο χωσιδια, πουτσιλικια και ξύσιμο και ύφος χιλίων καρδιναλίων από κάτι χλεμπουρες μπλε μπερεδες που είναι μια τρίχα από τα αρχιδια των στελεχών στα ΕΤΕΘ. Καλύτερα αμεταθετο και με καμάρι στα νησιά παρά αυτή η ξεφτίλα. Εξαιρούνται όσοι έχουν σοβαρό λόγο να γυρίσουν Αθήνα!
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 23

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com