Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Κακή χρήση αναβολής;

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 29 3031
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Λεωνίδας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Λεωνίδας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 13:31
Καλησπέρα!
Έχω αναβολή μέχρι το τέλος του 2021 για σπουδές σε ΙΕΚ, αλλά σκέφτομαι να σταματήσω γιατί δεν είμαι ικανοποιημένος από την ειδικότητα.
Θέλω να ρωτήσω, αν τελικά διακόψω το ΙΕΚ η αναβολή θα συνεχίσει να ισχύει και αν ναι θα μου επιβληθεί πρόστιμο για κακή χρήση αναβολής;
Επιστροφή στην κορυφή
dimitris Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση dimitris Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Ιανουαρίου/2020 ώρα 16:50
Καλησπερα. Σε 10 μερες απολυωμαι υποτιθεται πως πρεπει να πληρωσω προστιμο 90 ευρω γιατι δεν πηγα στη στρατολογια βεβαιωση απο τη σχολη που σπουδαζα ωστοσο δεν μου εχει ερθει καμια ειδοποιηση οτι και καλα εχω ενα μηνα προσθετης θητειας. Εχω βγαλει και ακτινογραφια απολυσεως δεν μου εχουν πει δηλαδη κατι απο τη μοναδα. Εγω θα κανω το κοροιδο και οτι γινει και πιστευω πως θα μπορω να το πληρωσω και μετα που θ απολυθω το προστιμο
Επιστροφή στην κορυφή
Μιχάλης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Μιχάλης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Φεβρουαρίου/2020 ώρα 19:01
Καλησπέρα εγώ πλήρωσα το πρόστιμο πήγα στο ΚΕΠ το παράβολο αλλά δεν έδωσα την απόδειξη ενώ τους την έδειξα δεν την κράτησαν τώρα έχω αγχωθει παρά πολύ γιατί απολυωμαι 8 Φλεβάρη κανονικά και φοβάμαι μη μου πουν ότι δεν το πλήρωσα και κάτσω ένα μηνα μέσα
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 29 3031