Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Υπολογισμός μορίων για προκηρύξεις

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 2 34
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
dim0911 Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 03/Μαΐου/2016
Status: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 11
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση dim0911 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Μαΐου/2016 ώρα 23:23
Παιδες ηθελα να ρωτησω αν εχω αρκετες πιθανοτητες να επιλεγω ως εποπ. Εχω πτυχιο αει και proficiency, διπλωμα αυτοκινητου και μηχανης και εχω υπηρετησει στα αλεξιπτωτα 9 μηνες. Σας ευχαριστω εκ των προτερων.
Επιστροφή στην κορυφή
osfp7 Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος

Μέλος από: 30/Ιανουαρίου/2017
Status: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 140
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση osfp7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Φεβρουαρίου/2017 ώρα 12:35
παιδιά θέλει φτιάξιμο η φόρμα για υπολογισμό των μορίων στις προκηρύξεις πέρα απο οτι θέλει προσθήκες και άλλους διαγωνισμούς από τα σώματα ασφαλείας και εμφανίζεται έτσι St?;pe; pt?s;p?; p; p; f; ;a; e;se pa?ap; ;ap; � a; at; a,pa; e;ta � a t?; �e?a; te; at; a?
Επιστροφή στην κορυφή
mpampis Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση mpampis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Αυγούστου/2020 ώρα 12:23
Δεν προσθετε και αλλες προκυρηξεις?
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 2 34