Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

ΕΛΔΥΚ: Προϋποθέσεις για κατάταξη

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 12 1314
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Devilangel Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 17/Αυγούστου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 74
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Devilangel Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Ιανουαρίου/2021 ώρα 15:31
Καλησπέρα παιδιά, ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος, αν έχεις πάρει αναβολή για ψυχολογικούς λόγους Μπορεις να υπηρετήσεις ΕΛΔΥΚ;

Πχ ετήσια ή διετές αναβολή για ψυχολογικούς λόγους.

Μίλησα με στρατολογια και μου είπαν ότι λογικά γίνεται επειδή δεν έχει οριστεί το " Ι" (Γιώτα).

Παρακαλώ αν γνωρίζει κάποιος από προσωπικη εμπειρία ή από κάποιον κοντινό του ανθρωπο ας απαντήσει.
Ευχαριστώ πολύ!
Επιστροφή στην κορυφή
Γιαν Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Γιαν Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Οκτωβρίου/2021 ώρα 13:02
Καλησπερα,
Ειμαι κατανεμημενος στο πολεμικο ναυτικο, ομως θελω να παω ελλδυκ. Πρεπει να στειλω μια υπευθυνη δηλωση, ωστε να γινει δεκτο το αιτημα μου για μεταφορα προς πεζικο σωμα. Τι θα ηταν καλο να γραψω ωστε να με δεχτουν 100%, να παω πεζικο και επειτα να παω ελλδυκ.
Ευχαριστω πολυ
Επιστροφή στην κορυφή
kos13k Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 10/Οκτωβρίου/2021
Πόντοι: 7
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση kos13k Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Νοεμβρίου/2021 ώρα 14:27
Να ρωτησω ελδυκ δεχονται 8μηνους; Επισης δεν εχω κανει τα χαρτια μου ακομα για μειωμενη …
Επιστροφή στην κορυφή
kos13k Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 10/Οκτωβρίου/2021
Πόντοι: 7
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση kos13k Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Νοεμβρίου/2021 ώρα 14:40
Επισης μπορεις να πας εθελοντης στην ελδυκ μονο οταν περασεις απο βασικη εκπαιδευση στις επιτροπες η και κατα την διαρκεια της θητειας σου ;
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 12 1314

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com