Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Πότε να κόψω την αναβολή;

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 16 1718
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Θανασης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Θανασης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Μαρτίου/2018 ώρα 19:52
Για να μπω Ιουλιο με την Δ Εσσο στην ιστοσελιδα της στρατολογιας λεει (Από 01 Μαρ έως 30 Απ). Ισχυουν αυτες οι ημερομηνιες; Και αν παω στις αρχες Απριλιου θα ειμαι σιγουρα Για Ιουλιο;
Επιστροφή στην κορυφή
Κώστας, πολίτης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Κώστας, πολίτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Οκτωβρίου/2018 ώρα 17:26
Καλησπέρα. Έχω αναβολή λόγω σπουδών, μέχρι το τέλος του 2018. Θα πρέπει να κάνω διακοπή Πριν από αυτήν την ημερομηνία, για να μη θεωρηθώ ανυπότακτος, ή δεν υπάρχει πρόβλημα;
Επιστροφή στην κορυφή
dn24 Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Μέλος από: 15/Νοεμβρίου/2010
Θέση: Εμπ. Ναυτικό
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 3048
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση dn24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Οκτωβρίου/2018 ώρα 00:30
Αρχικά αποστάλθηκε από Κώστας, πολίτης Κώστας, πολίτης Έγραψε:

Καλησπέρα. Έχω αναβολή λόγω σπουδών, μέχρι το τέλος του 2018. Θα πρέπει να κάνω διακοπή Πριν από αυτήν την ημερομηνία, για να μη θεωρηθώ ανυπότακτος, ή δεν υπάρχει πρόβλημα;

Καλησπέρα και σε εσένα Κώστα.
Δεν χρειάζεται να κάνεις τίποτα. Απλά από εκεί και πέρα, να έχεις υπόψιν σου την ειδοποίηση για το σημείωμα κατάταξης.
Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επιστροφή στην κορυφή
Ηλιας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Ηλιας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 05:35
Καλημερα ! Εχω αναβολη ως 31 δεκεμβρη του 2018 λογω σπουδων. Εγω ομως ιουλιο ορκιστηκα καθως πηρα το πτυχιο μου. Τωρα απλα περιμενω να ερθει το πρωτο 10ημερο του γεναρη να μου στειλουν καποιο χαρτι καπως η πρεπει να ενημερωσω εγω οτι πρεπει να μπω πηγαινοντας αποεκει η να κανω κατι αλλο?
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 16 1718

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com