Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Εθελοντική κατάταξη στο Στρατό (πρότακτος)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 282930
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Νεκταριος Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 04/Ιουνίου/2018
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Νεκταριος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Εθελοντική κατάταξη στο Στρατό (πρότακτος)
    Αποστολή: 06/Ιουνίου/2018 ώρα 13:22
Γειας σας παιδια. Μπορει να μου πει καποιος υπευθυνα αν μπορω να μπω τωρα; Στα 17 δηλαδη, απο οτι εχω ακουσει γινεται, απλα θελω και μια πιο εμπιστη γνωμη. Αυριο η μεθαυριο παω Στρατολογικο αν και θα μου πουν εκει, αλλα ας πει και καποιος απο εδω. Ευχαριστω.
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
  Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Ιουνίου/2018 ώρα 16:01
Επιστροφή στην κορυφή
Νεκταριος Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση Νεκταριος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Ιουνίου/2018 ώρα 16:19
Φιλε Νασσο μπηκα για αυτο το εντυπο που μου εδειξες, αλλα μου βγαζει κατι για ενα συνεδριο και για την Γ'ΕΣΣΟ 2018
Επιστροφή στην κορυφή
Νεκταριος Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση Νεκταριος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιουλίου/2018 ώρα 16:30
Καλησπερα παιδια, μπραβο για το φορουμ και για τις αξιοπιστες πληροφοριες. Εχω ξαναγραψει εδω, για το αν μπορω να μπω στα 17 (τα εκλεισα, βρηκα τις απαντησεις μου. Λογω καποιων θεματων ομως δεν μπορεσα να παω Ιουνιο, και ιουλιο, και κανονιστηκε να παω με τον πατερα μου τον αυγουστο, σε λιγες μερες δηλαδη. Αν γινεται (που γινεται, πιστευω) σε ποια ΕΣΣΟ θα με βαλουν; Νοεμβριο; Η Ιανουαριο; Που ειναι μεγαλη σειρα οποτε ως προτακτος μπορει και να μην με βαλου... Ευχαριστω εκ των προτερων!
Επιστροφή στην κορυφή
Αγγελος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Αγγελος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Σεπτεμβρίου/2018 ώρα 09:24
Ζήτησα να πάω εθελοντης που θα με στείλουν; και γίνεται να το ακυρώσω;
Επιστροφή στην κορυφή
καραλαζος δημητρης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση καραλαζος δημητρης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 15:54
Ρε παιδια μια ερωτηση
εχω κανει αιτηση στην στρατολογια για να μπω σαν εθελοντης απο εκει και περα πρεπει να κανς τιποτα αλλο διαδυκτιακα γιατι δεν ξερω.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 282930
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.