Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

ΑΕΝ: Εκπαιδευτικά ταξίδια

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 789
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

Κiriakos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Κiriakos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: ΑΕΝ: Εκπαιδευτικά ταξίδια
    Αποστολή: 17/Ιουλίου/2019 ώρα 14:51
Καλησπερα συναδελφοι!
Εχω κανει 6 μηνες και 10 μερες στο 1ο εκπαιδευτικο.
Αν, λεμε τωρα, κανω 5 και 20 στο 2ο, θα ειμαι ενταξει απο πλευρα υπηρεσιας;
(στην σχολη δεν ξερουν, λεγοντας μου σαν δικαιολογια οτι ειναι σπανιο)
Επιστροφή στην κορυφή
Vasilis_Ch Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 06/Φεβρουαρίου/2016
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Vasilis_Ch Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιουλίου/2019 ώρα 17:54
Ναι είσαι καλυμμένος.

Επιστροφή στην κορυφή
Κiriakos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Κiriakos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Ιουλίου/2019 ώρα 22:29
Απλα ρωτησα, γιατι ολοι μου λενε οτι μεχρι 6 μηνες μετρανε απο το πρωτο ταξιδι και οτι οι εξτρα μερες πανε χαμενες.
Επιστροφή στην κορυφή
Γιαννης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιαννης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Απριλίου/2020 ώρα 20:29
Καλησπέρα σε όλους. Είμαι σπουδαστής της ακαδημίας εμπορικού ναυτικού και ήθελα να ρωτήσω εάν κανένας από εσάς γνωρίζει για το πότε γίνονται τα εκπαιδευτικά ταξίδια στις ΑΕΝ της Βάρνας και της Κύπρου π. χ στην Ελλάδα γινόταν(μέχρι και περισυ) με το Α εκπαιδευτικό ταξιδι να ξεκινα μετά το περας του Α εξαμήνου και το Β μετά το τέλος του Β και Γ εξαμήνου. Κάνω αυτήν την ερώτηση γιατί ασχολούμαι με μια πτυχιακή εργασία. Η βοήθεια σας θα ήταν χρήσιμη ευχαριστώ πολύ .
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 789
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.