Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Σημείωμα κατάταξης

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 394041
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Ashen Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Ashen Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Σημείωμα κατάταξης
    Αποστολή: 27/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 18:52
Μάγκες το katataxi.army ενημερώθηκε.

Καλή θητεία σε όλους.
Επιστροφή στην κορυφή
marios2019 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 12/Δεκεμβρίου/2018
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση marios2019 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 23:27
96 ΤΜΧΕΘ Μηχανικό

Κανένας άλλος; Επίσης, έχετε καμιά πληροφορία για αυτή τη μονάδα;
Καλή θητεία σε όλους.
Επιστροφή στην κορυφή
μανολας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση μανολας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Ιανουαρίου/2019 ώρα 22:31
Παιδια το σημειομα ποτε περιπου θα το παρουμε;
Επιστροφή στην κορυφή
Manos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Manos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Ιανουαρίου/2019 ώρα 22:46
Εγω μπαινω 8 φλεβαρη, τεθωρακισμενα (ΛΑΓΟΣ), κανεις αλλος το ιδιο; Επισης απο οσο εχω διαβασει εδω στο forum το χαρτι ερχεται 1 βδομαδα πριν μπεις.
Επιστροφή στην κορυφή
DIM 2019 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση DIM 2019 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Ιανουαρίου/2019 ώρα 20:19
Καλησπέρα, Είμαι υγειονομικό, απόφοιτος Ιατρικής και κατατάσσομαι στο 592 Μ/Κ ΤΠ ΕΚΕ Λιτόχωρο, γνωρίζει κανείς να μου δώσει κάποιες πληροφορίες.
Επιστροφή στην κορυφή
Ashen Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 28/Δεκεμβρίου/2018
  Παράθεση Ashen Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Ιανουαρίου/2019 ώρα 02:30
Σήμερα παρέλαβα και το χαρτί κατάταξης.

’ρα σε όσους δεν έχει έρθει ακόμα λογικά να το περιμένετε πολύ σύντομα.
Επιστροφή στην κορυφή
Essofeb Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Essofeb Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Ιανουαρίου/2019 ώρα 19:06
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Serafeim Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Serafeim Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Ιανουαρίου/2019 ώρα 20:44
Καλησπέρα φόρουμ.. Μεσα στο site της stratologias αλλά και στο katataxi army μου λέει και ημερομηνία και τοποθεσια αλλά δεν μου εχει ερθει το χαρτί ακομα ενώ σε φίλους μου που μπαίνουν και αυτοί τωρα τους εχεις ερθει κανονικότατα (στρατός ξηράς) !! Να επικοινωνήσω με την στρατολογία της περιοχής μου;
Επιστροφή στην κορυφή
JohnTehGreek Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 05/Δεκεμβρίου/2015
  Παράθεση JohnTehGreek Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Ιανουαρίου/2019 ώρα 19:36
Το χαρτί κατάταξης πηγαίνει από την στρατολογία στο αρμόδιο αστυνομικό τμήμα που ανήκεις και αυτοί θα σε ειδοποιήσουν να πας να το πάρεις.

’ρα όπως καταλαβαίνεις δεν πάει σε όλους την ίδια μέρα. Περίμενε λίγο και λογικά θα σε ενημερώσουν και εσένα συντομα.
Επιστροφή στην κορυφή
DemetrisV Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 29/Δεκεμβρίου/2018
  Παράθεση DemetrisV Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Ιανουαρίου/2019 ώρα 21:08
Ούτε εμένα έχει έρθει ακόμη άρα μην αγχώνεσαι (ή την βάψαμε και οι δύο. Χαχαχαχα)
Θα αφήσω να περάσει αυτή η βδομάδα και θα επικοινωνήσω με το ΑΤ από Δευτέρα αν δεν έχει έρθει.
Επιστροφή στην κορυφή
Αποστολης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Αποστολης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Ιανουαρίου/2019 ώρα 20:14
Καλησπερα. Στο χαρτι που μου ηρθε για την θητεια λεει οτι εχω επιλεγει για ΠΥΡΟΒΟΛΙΚΟ ΟΠΛΙΤΗΣ. Υπαρχει η δυνατοτητα να το αλλαξω σε ΠΕΖΙΚΟ;
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 394041
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.