Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Τατουάζ και στρατιωτικές σχολές

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1234 6>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Rafale Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Διαγραμμένο Μέλος

Μέλος από: 05/Οκτωβρίου/2009
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Rafale Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Τατουάζ και στρατιωτικές σχολές
    Αποστολή: 02/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 00:29
Αρχικά αποστάλθηκε από πολιτης σε απογνωση

Αρχικά αποστάλθηκε από πολιτης σε απογνωση

Παιδια, εχω μια ερωτηση και επιγει... Εχω τρελα με τα τατοουαζ και θελω να κανω κατω στην μεση... Ακομα, θελω να περασω ευελπιδων... Αν το κανω λετε να εχω προβλημα; Εχω αρκετο ανχος γ αυτο τ θεμα... Ας μου πει καποιος... !
ααα... Και οταν λετε με καλοκαιρινη εμφανιση τι εννοειτε; Κατω στη μεση δεν θα φαινεται...
Αφου τα καλυπετει η θερινη στολη δεν θα φαινονται
Επιστροφή στην κορυφή
Snakeshit Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 03/Δεκεμβρίου/2008
  Παράθεση Snakeshit Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Ιανουαρίου/2010 ώρα 16:01
Αντε σοβαρευτείτε ρε. Απάντηση δόθηκε και ρωτάτε τα ίδια και τα ίδια.
Επιστροφή στην κορυφή
HellenicEagle Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Μέλος από: 04/Σεπτεμβρίου/2008
  Παράθεση HellenicEagle Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Ιανουαρίου/2010 ώρα 17:27
’μα δέν φαίνετε με την θερινή στολή δέν υπάρχει πρόβλημα, είναι ο κολλητός μου στην σμυν και τυχαίνει να ξέρω (εντάξει πάντα με μέτρο όμως μην είσαι και μεταλαγμένος γιατί θα σε κόψουν στα ΠΚΕ) ... Παιδιά άμα σας ενδιαφέρει ένα θέμα να κοιτάτε και λίγο τα προηγούμενα, μπορεί να υπάρχουν οι απαντήσεις, φιλικά πάντα
Επιστροφή στην κορυφή
Κωστας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Κωστας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Ιουλίου/2010 ώρα 18:50
Παιδια καλησπερα σας σκεφτομαι πολυ σοβαρα να περασω ΣΤΥΑ...
Εχω ενα θεμα... Εχω τατουαζ στο στηθος, υπαρχει περιπτωση να μην μπω στην σχολη λογου αυτου;
Επιστροφή στην κορυφή
παπακι Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 05/Μαΐου/2010
  Παράθεση παπακι Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Ιουλίου/2010 ώρα 19:26
Εχω ακουσει οτι στις στρατιωτικες σχολες απαγορευεται η δερματογραφια. Αλλα καλυτερα θα ηταν να παρεις τηλεφωνο σε καποιο γραφειο ενημερωσης κοινου για να εισαι 100% σιγουρος.
Επιστροφή στην κορυφή
Κωστας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Κωστας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Ιουλίου/2010 ώρα 19:34
Οκ ευχαριστω πολυ... Αν μαθεις τπτ πανω σε αυτο το θεμα γραψτω εδω. Θα το δω!
Επιστροφή στην κορυφή
παπακι Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 05/Μαΐου/2010
  Παράθεση παπακι Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Ιουλίου/2010 ώρα 19:37
Φιλε μου παντως επιμενω οτι πρεπει να παρεις καποιο τηλεφωνακι σε εναν απο τους δυο αριθμους για να εισαι σιγουρος και σε περιπτωση που θες να ρωτησεις οτιδηποτε αλλο. 210 3630076,2103630360.
Επιστροφή στην κορυφή
Κωστας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Κωστας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Ιουλίου/2010 ώρα 19:42
ΕΓΙΝΕ.
Επιστροφή στην κορυφή
peter Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση peter Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Ιουλίου/2010 ώρα 17:04
Νομιζω πως αν δεν φαινεται οταν φορας την καλοκαιρινη στολη δεν εχεις προβλημα αλλα εγω το εχω διαβασει αλλου για αυτο καλυτερα να το σιγουρεψεις με ενα τηλεφωνo...
Επιστροφή στην κορυφή
Γιωργος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιωργος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Ιουλίου/2010 ώρα 19:23
Παιδια εχω μια απωρια... Εχω τατουαζ στο στηθος μου και θελω να περασω στυα... Λετε να υπαρξει καποιο προβλημα?
Επιστροφή στην κορυφή
Γιωργος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιωργος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Ιουλίου/2010 ώρα 17:01
Παιδια εχω μια απωρια... Εχω τατουαζ στο στηθος μου και θελω να περασω στυα... Λετε να υπαρξει καποιο προβλημα?
Επιστροφή στην κορυφή
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ_93 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 26/Μαΐου/2010
  Παράθεση ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ_93 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Ιουλίου/2010 ώρα 17:16
Αρχικά αποστάλθηκε από Γιωργος

Παιδια εχω μια απωρια... Εχω τατουαζ στο στηθος μου και θελω να περασω στυα... Λετε να υπαρξει καποιο προβλημα;
αν δε σε κοψουν στις πκε... Νομιζω πως δε πειραζει... Τωρα για σιγουρια ας ρωτησει καποιος ποιο εμπειρος
Επιστροφή στην κορυφή
19adonis92 Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Μέλος από: 03/Ιανουαρίου/2009
  Παράθεση 19adonis92 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Ιουλίου/2010 ώρα 17:41
Νωμιζω οτι δεν υπαρχει προβλημα... Σε κοβουν μονο αν φαινετε με την καλοκαιρινη στολη
Επιστροφή στην κορυφή
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ_93 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 26/Μαΐου/2010
  Παράθεση ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ_93 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Ιουλίου/2010 ώρα 18:02
Αρχικά αποστάλθηκε από 19adonis92

Νωμιζω οτι δεν υπαρχει προβλημα... Σε κοβουν μονο αν φαινετε με την καλοκαιρινη στολη
Επιστροφή στην κορυφή
Γιωργος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιωργος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Ιουλίου/2010 ώρα 23:55
Παιδια εχω μια απωρια... Εχω τατουαζ στο στηθος μου και θελω να περασω στυα... Λετε να υπαρξει καποιο προβλημα;
Επιστροφή στην κορυφή
Αντρεας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Αντρεας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιουλίου/2010 ώρα 00:21
Εχω ενα τατουαζ αρκετα εμφανες και μεγαλο στο στηθος μου και θελω να περασω μονυμος υπαξιωματικος ουκ θα με κοψουν;
Επιστροφή στην κορυφή
Νικος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Νικος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Ιουλίου/2010 ώρα 18:56
Επιστροφή στην κορυφή
Fanis Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Fanis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Ιουλίου/2010 ώρα 19:50
Για τα τατου ξερεται κατι?
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1234 6>