Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Θεωρητική Κατεύθυνση και Στρατιωτικές Σχολές

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 262728
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Kostas12345 Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 15/Ιουνίου/2018
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Kostas12345 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Θεωρητική Κατεύθυνση και Στρατιωτικές Σχολές
    Αποστολή: 31/Αυγούστου/2018 ώρα 22:46
Σσας
Επιστροφή στην κορυφή
Αντωνης2018 Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 10/Απριλίου/2018
  Παράθεση Αντωνης2018 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Αυγούστου/2018 ώρα 23:50
Βασουλινι και γω απο θεωρητική ειμαι. Η θεωρητική εχει ΑΣΤΥΝΟΝΟΜΙΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΉ ΚΑΙ ΑΞΙΩΜΑΤΟΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ με ειδίκευση νομική η ψυχολογια
Πειθαρχεία ευπραξιας μήτηρ
Επιστροφή στην κορυφή
Kostas12345 Δες τη Λίστα

Μέλος από: 15/Ιουνίου/2018
  Παράθεση Kostas12345 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Σεπτεμβρίου/2018 ώρα 12:11
Ωστόσο η θεσεις είναι λίγες και θα πρέπει να το σκεφτείς καλά αν θα μπορέσεις να ζήσεις εσωκλειστη ωστόσο μπορείς να βγαίνεις καμία μέρα αλλά από όσο ξέρω από γνωστό μου κάθονται και διαβάζουν για να καλύψουν κενά διτοι από τις υπηρεσίες , τις σκοπιές , και την στρατιωτική εκπαίδευση κουράζονται και που καιρός για σωστό διάβασμα ειδικά στην ιατρική που πρέπει να ξεσκιστεις για να τελειώσεις οπότε σκέψου το καλά πριν μπεις σε μια από αυτές τις δύο στρατιωτικές σχολές που υπαρχουν στο πεδίο σου
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 262728
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.