Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

575 Τάγμα Πεζοναυτών (ΚΕΤΘ Αυλώνα)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 171819
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Cipher Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Cipher Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 575 Τάγμα Πεζοναυτών (ΚΕΤΘ Αυλώνα)
    Αποστολή: 11/Νοεμβρίου/2017 ώρα 00:51
Παίδες καλησπέρα. Έχοντας κόψει την αναβολή μου, θα καταταγώ με την 2018 Α' ΕΣΣΟ. Ενδιαφέρομαι για Πεζοναύτες, ωστόσο πολύ γυμνασμένος δεν είμαι. Τι να κάνω; Να πάρω μπάρα έλξεων; Να τρέξω; Τι μου προτείνετε;

Χίλια συγνώμη για πάσα ενόχληση.
Επιστροφή στην κορυφή
Ragnar Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Ragnar Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Νοεμβρίου/2017 ώρα 18:07
Επίσης εκτός από τις ασκήσεις στη χειρότερη κάθε πότε θα υπάρχει έξοδος ώστε να υπάρχει δυνατότητα να έρχομαι Αθήνα ;
Επιστροφή στην κορυφή
wolver Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 25/Ιουλίου/2016
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση wolver Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Νοεμβρίου/2017 ώρα 13:09
cipher καλησπερα! Και εγω θα μπω με την Α εσσο του 18 και ενδιαφερομαι κ εγω για πεζοναυτες. Για να σου λυσω τις αποριες σχετικα με τα αθληματα, ουτε και εγω ειμαι πολυ γυμνασμενος αλλα εδω και 2 μηνες εχω ξεκινησει και κανω 30 καμψεις 30 κοιλιακους και 10 ελξεις. Απο οτι εχω ακουσει τα ορια ειναι 30 κοιλιακοι 20 καμψεις και 4 ελξεις. Το μονο μ αγχος ειναι το τρεξιμο αλλα πιστευω ολα καλα θα πανε. Εχω δει ατομα και ατομα να περνανε τα αθληματα.
ΟΜΑΔΑ ~ΔΙΑΣ~
Επιστροφή στην κορυφή
GREEKDIVER Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 17/Αυγούστου/2017
  Παράθεση GREEKDIVER Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Νοεμβρίου/2017 ώρα 21:13
Εχετε ακομα χρονο... Ανεβαστε το επιπεδο... Καλη καταταξη κυριοι...
ΕΔ-ΜΑΚ-1996 ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ - ΕΛΛΑΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΣ - Κ. Λ
Επιστροφή στην κορυφή
wolver Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Παράθεση wolver Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Δεκεμβρίου/2017 ώρα 17:06
Ρε παιδια ξερει κανεις τι συμβαινει με το ταγμα των πεζοναυτων στο βολο; Ακουγεται πολυ εντονα πως ιανουαριο θα τους μεταφερουν στην αυλωνα. Γνωριζει καποιος κατι; Γιατι καιγομαι. Ιανουαριο παρουσιαζομαι και ειχα σκοπο να παω πεζοναυτες στην πολη μου.
ΟΜΑΔΑ ~ΔΙΑΣ~
Επιστροφή στην κορυφή
Oliki_Katastrofh Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 15/Οκτωβρίου/2017
  Παράθεση Oliki_Katastrofh Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Δεκεμβρίου/2017 ώρα 21:06
Κατα 90% θα το ξηλωσουν και θα τους πανε ολους αυλωνα Βεβαια δεν ειναι ακομα σιγουρο 100% αλλα κατα πασα πιθανοτητα θα τους μεταφερουν αυλωνα στο 575
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
  Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Δεκεμβρίου/2017 ώρα 01:13
Είναι οριστικό, η 32 Τ/ΠΝ μεταφέρεται στην Αττική. Το επιβεβαίωσε ο Α/ΓΕΕΘΑ Αποστολάκης.

Ελπίζω να έχει περισσέψει χώρος εκεί στο ΚΕΤΘ.
Επιστροφή στην κορυφή
Νικος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Νικος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Ιανουαρίου/2018 ώρα 15:16
Παιδιά είναι ΚΕΠΘ και δήλωσα για πεζοναύτες. Ξέρουμε αν μετά το κέντρο θα μας πάνε Αυλωνα σίγουρα; Η μπορεί να πάμε και Βόλο;
Επιστροφή στην κορυφή
Νίκος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Νίκος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Φεβρουαρίου/2018 ώρα 14:02
Θα μεταφερθεί τελικά η 32η ταξιαρχία από τον Βόλο;
Επιστροφή στην κορυφή
wolver Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Παράθεση wolver Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Φεβρουαρίου/2018 ώρα 00:14
Φιλε μου εμενα μ ηρ8ε η μεταθεση για 505 στον βολο. Πριν παρουσιαστω αυλωνα τον προηγουμενο μηνα και πηγα στην 32η ταξιαρχια για κατασταση επιβιβασεως και τους ρωτησα οι τυπαδες γελουσανε και μου ειπανε μην τα ακους αυτα. Θα αργησει να γινει αυτο, εαν τελικα γινει το ειπε και ο ιδιος ο αρχηγος π ειχε ερθει στον βολο. Συμφωνα με την διαταγη π ειχε βγει στην αρχη επρεπε απο τις 28 ιανουαριου να ειναι ηδη αυλωνα κατι που δεν εγινε
ΟΜΑΔΑ ~ΔΙΑΣ~
Επιστροφή στην κορυφή
Nikos MAK Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 14/Φεβρουαρίου/2018
  Παράθεση Nikos MAK Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Φεβρουαρίου/2018 ώρα 20:32
Μαλιστα! Ευχαριστώ για την απάντηση. Μικρής σημασίας για εμένα πλεον καθώς με εστειλα 2ο ΕΤΕΘ
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 171819
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.