Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Paintball

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1234>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

thrakiotis Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 22/Μαρτίου/2009
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση thrakiotis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Paintball
    Αποστολή: 17/Αυγούστου/2009 ώρα 16:04
Εγω δεν εχω παιξει ποτε και θα ηθελα παρα πολυ να μαθω να δω που και ποτε Αλλα οπως λετε ειναι φαρμακερο το γεμισμα
Επιστροφή στην κορυφή
ΓΙΩΡΓΟΣ Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 27/Ιουλίου/2009
  Παράθεση ΓΙΩΡΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Αυγούστου/2009 ώρα 04:07
Αρχικά αποστάλθηκε από thrakiotis

Εγω δεν εχω παιξει ποτε και θα ηθελα παρα πολυ να μαθω να δω που και ποτε Αλλα οπως λετε ειναι φαρμακερο το γεμισμα
ειναι απο τα καλυτερα αντρικα χομπι φιλε... Ειδικα αμα εισαι με μεγαλη παρεα εκει να δεις μαχη...
Επιστροφή στην κορυφή
Raccoon Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 10/Σεπτεμβρίου/2009
  Παράθεση Raccoon Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 00:08
Εχω ακουσει οτι ειναι γ... Ατο, εγω ειμαι καμενος με το call of duty 4&5 αλλα ολα αυτα ειναι μονο ενα ψεμα σε μια οθονη, ενω το paintbal ειναι αληθινο νιοθεις την αδρεναλινη
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
  Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 12:04
Είναι συναρπαστικό. Θα το λατρέψεις πραγματικά.
Επιστροφή στην κορυφή
Raccoon Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Παράθεση Raccoon Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 15:54
Ναι συγουρα αλλα οπως και για τα airsoft που μου αρεσουν πρεπει να περιμενω να γινω 18
Επιστροφή στην κορυφή
ΓΙΩΡΓΟΣ Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση ΓΙΩΡΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 19:28
Μπες στο youtube να ποροθεις λιγο... Πατα Paintball... Και αν θελεις απο Ελλαδα πατα Paintball greece...
Επιστροφή στην κορυφή
ratatoulis Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Διαγραμμένο μέλος

Μέλος από: 16/Απριλίου/2008
  Παράθεση ratatoulis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 19:34
Αρχικά αποστάλθηκε από Raccoon

Εχω ακουσει οτι ειναι γ... Ατο, εγω ειμαι καμενος με το call of duty 4&5 αλλα ολα αυτα ειναι μονο ενα ψεμα σε μια οθονη, ενω το paintbal ειναι αληθινο νιοθεις την αδρεναλινη
ναι όντως νιώθεις αρκετά, το σώμα μου είχε γίνει γεμάτο σημάδια Μονο το κράνος φορούσα από κάτω τίποτα μονο τα ρούχα μου, σου λέω όλο στρογγυλά σημάδια ήταν το σώμα μου αφού σε κάποια φάση η μάνα μου ερχόταν η ίδια απ το σχολειό τα μεσημέρια και με έπαιρνε σπίτι για να μην πάρω το λεωφορείo και πάω εκεί χαχαχαχα...
Επιστροφή στην κορυφή
ΓΙΩΡΓΟΣ Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση ΓΙΩΡΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 19:40
Χαχα... Οσο και να προσπαθει ομως αν εισαι πορομενος με το χομπι αυτο δεν την γλυτωνει καμια μαμα... Εγω εχω ακυρωσει και ραντεβου με κοπελα που ηταν και ντυμενη και με περιμενε γιατι με ειπαν τελευταια στιγμη οι φιλοι μου οτι εκλεισαν για Paintball...
Επιστροφή στην κορυφή
ratatoulis Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Διαγραμμένο μέλος

Μέλος από: 16/Απριλίου/2008
  Παράθεση ratatoulis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 19:44
Αρχικά αποστάλθηκε από ΓΙΩΡΓΟΣ

Χαχα... Οσο και να προσπαθει ομως αν εισαι πορομενος με το χομπι αυτο δεν την γλυτωνει καμια μαμα... Εγω εχω ακυρωσει και ραντεβου με κοπελα που ηταν και ντυμενη και με περιμενε γιατι με ειπαν τελευταια στιγμη οι φιλοι μου οτι εκλεισαν για Paintball...
lol=laughing out loud, ναι είχα και εγώ τρελή πώρωση στο λύκειο
Επιστροφή στην κορυφή
ΓΙΩΡΓΟΣ Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση ΓΙΩΡΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 19:50
Ε ετσι ειναι αυτα... Τι να κανουμε πανω απο ολα τα χομπι μας οτι και να ειναι αυτο... Και μετα τα σχολεια και οι γυναικες...
Επιστροφή στην κορυφή
Raccoon Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Παράθεση Raccoon Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 02:18
Αμα εισαι πραγματικα πορομενος δε σε νοιαζει τιποτα ουτε ακομα και οι μελανιες και στο κατο κατο ετσι ειναι το παιχνιδι σε οποιον δεν αρεσει μπορει να πεξει με το νεροπιστολο [8 (
Επιστροφή στην κορυφή
ΓΙΩΡΓΟΣ Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση ΓΙΩΡΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 06:38
Αρχικά αποστάλθηκε από Raccoon

Αμα εισαι πραγματικα πορομενος δε σε νοιαζει τιποτα ουτε ακομα και οι μελανιες και στο κατο κατο ετσι ειναι το παιχνιδι σε οποιον δεν αρεσει μπορει να πεξει με το νεροπιστολο [8 (
Επιστροφή στην κορυφή
kampf Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 07/Αυγούστου/2009
  Παράθεση kampf Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 08:08
Μου τι σπαει που τα οπλα αυτα εχουν αυτο το εξογκωμα για τις μπιλιες
"Αδελφοί, εν τη κρισίμω ταύτη περιστάσει μόνον ένδοξον θάνατον πρέπει να ευχόμεθα" Γ. Ολύμπιος
Επιστροφή στην κορυφή
shellshocked Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 25/Ιουνίου/2009
  Παράθεση shellshocked Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 21:43

Πραγματικά γ***το το paintball, αλλά δεν μπορούσα να σημαδέψω με την καμία όμως. Για να πετύχω κάποιον έπρεπε να ξοδέψω τις μισές μπίλιες (είναι και ακριβές οι π****νες... )

Επιστροφή στην κορυφή
zinala Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 24/Σεπτεμβρίου/2009
  Παράθεση zinala Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 21:47
Ακομα κι εγω που ειμαι θυληκου γενους θεωρω το συγκεκριμενο χομπι, απλα Φ-Α-Ν-Τ-Α-Σ-Τ-Ι-Κ-Ο-!
Επιστροφή στην κορυφή
ΓΙΩΡΓΟΣ Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση ΓΙΩΡΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Οκτωβρίου/2009 ώρα 03:08
Αρχικά αποστάλθηκε από zinala

Ακομα κι εγω που ειμαι θυληκου γενους θεωρω το συγκεκριμενο χομπι, απλα Φ-Α-Ν-Τ-Α-Σ-Τ-Ι-Κ-Ο-!
παντου χωνονται οι γυναικες εγω αυτο ξερω! Ακομα και σε καθαρα αντρικα χομπι!
Επιστροφή στην κορυφή
ΓΙΩΡΓΟΣ Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση ΓΙΩΡΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Οκτωβρίου/2009 ώρα 03:09
Αρχικά αποστάλθηκε από kampf

Μου τι σπαει που τα οπλα αυτα εχουν αυτο το εξογκωμα για τις μπιλιες
ειναι θεμα συνηθειας φιλε... Θα το συνηθησεις ξερω και μενα με ενοχλει...
Επιστροφή στην κορυφή
Snakeshit Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 03/Δεκεμβρίου/2008
  Παράθεση Snakeshit Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Ιανουαρίου/2010 ώρα 19:14
Καταπληκτικό είναι το paintball. Καθε φορά που πάω ξοδεύω στανταρ πάνω απο 400 σφαίρες.
είναι γρήγορο και αρκετά κουραστικό (για μένα τουλάχιστον γιατί κινούμαι συνέχεια, είμαι λάτρης του πυρ και κίνηση). Δεν πονάει καθόλου εκτός απο μερικά επίμαχα σημεία (λαιμός, δάχτυλα, μπούτια, οπίσθια) αλλά κι εκεί ο πόνος και το τσούξιμο είναι προσωρινά. Θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί απο τον ΕΣ για προσωμοιώσεις μάχης κι εφαρμογή τακτικών.
τσεκάρετε εδώ http://www.paintballguns.net
εδώ μπορείτε να δείτε διάφορες συμβουλές, πίστες και σενάρια (εγώ παίζω Θεσσαλονίκη) http://www.paintland.gr
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1234>