Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Προστασία Υψηλών Προσώπων

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Χρήστος Μαφιλου Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Χρήστος  Μαφιλου Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Προστασία Υψηλών Προσώπων
    Αποστολή: 15/Μαΐου/2018 ώρα 17:33
Είμαι απο ειδικές δυνάμεις αλεξιπτωτιστων. Έχω στο επάγγελμα από το 2002. ειμαι πρωιν μποξέρ και τωρα ασχολούμαι με το grave magazine.Eχω δίπλωμα αυτοκινήτου και ανεξαρτήτου μηχανής... Γνωρίζω Γαλλικά αρκαρκ καλά και Αγγλικά ικανοποιητικα
Επιστροφή στην κορυφή
Theodoros Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Theodoros Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Ιουνίου/2018 ώρα 23:29
Γεια σου φιλε, να σου συστηθω, με λενε Θεοδωρο και θα ηθελα να ασχοληθω με αυτο το επαγγελμα, αρχικα οπως ειπες καλυτερα να κανουμε εκπαιδευση εξω σε αλλες σχολες. Ποσο θα μας στοιχισει και ειναι εγγυημενο οτι αμα πετυχω στην εκπαιδευση θα μου βρουν προσωπο να φυλαω ;

Σε ευχαριστω πολυ, ειμαι νεος 18 χρονων και θα ηθελα να μαθω !
Επιστροφή στην κορυφή
Unknown Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Unknown Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Ιουνίου/2018 ώρα 19:37
Θελω να ασχοληθω με το επαγγελμα στο εξωτερικο, ειμαι γνωστης της αγγλικης γλωσσας και ξερω και λιγα Βουλγαρικα. Εχω πολυ καλες γνωσεις πολεμικων τεχνων σε διαφορα στυλ με διακρισεις σε πρωταθληματα. Τι μου συμβουλευεις να κανω;
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.