Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Λεγεώνα των ξένων

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  12345 39>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Legion Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 24/Ιανουαρίου/2008
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Legion Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Λεγεώνα των ξένων
    Αποστολή: 12/Ιανουαρίου/2009 ώρα 15:20
Ενδιαφερεσαι να μπεις; Ποσο χρονων εισαι;
Όποιος ξεχνάει την ιστορία του είναι υποχρεωμένος να την ξαναζήσει. (Σανταγίανα Ισπανός Φιλόσοφος)₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪
Επιστροφή στην κορυφή
andybgr Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 12/Ιανουαρίου/2009
  Παράθεση andybgr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Ιανουαρίου/2009 ώρα 15:33
Είμαι 26... Ενδιαφέρομαι...
Ήδη έχω ψάξει το θέμα, απλά θα ήθελα να μοιραστώ με όλους εδώ κάποια πράγματα γιατί απότι γνωρίζω έχουμε και μερικούς έλληνες εκει μεσα...
Επιστροφή στην κορυφή
αβτζ Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Μέλος από: 29/Δεκεμβρίου/2008
  Παράθεση αβτζ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Ιανουαρίου/2009 ώρα 18:28

Το τυφεκιο ειναι το φαμας . Στο καλαι ειναι το ποιο μαχημο τμημα το 2 ρεπ που ειναι αλεξιπτωτιστες. Εχει ακομα τα ρει που ειναι πεζικο και καποια τμηματα μηχανικου < Γενειοφοροι> . Πολυ κακο ονομα εβγαλε μετα το βππ οπου ειχαν μαζευτει εκει ολοι οι ναζι απο τα εσες. Ολα μεςα λεγονται στα γαλλικα γιαυτο γνωση γαλλικων ειναι απαραιτητες αν και γινονται μαθηματα μεσα μετα το τελος της 5ετιας περνεις αν θες γαλλικη υπηκοοτητα και κανεις επανακαταταξη.

Επιστροφή στην κορυφή
andybgr Δες τη Λίστα

Παράθεση andybgr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Ιανουαρίου/2009 ώρα 15:24
Όσο για τη γαλλική γλώσσα καλό είναι αν δε θες να φας 'σφαλιάρες' από τους ανώτερους σου να ξέρεις και λίγα γαλλικά, τα βασικά τουλάχιστων...

Αργότερα κατα τη διάρκεια της βασικής εκπαίδευσης, όταν σε στείλουν στην 'φάρμα' σου μαζι με τους υπόλοιπους της ομάδας σου, μεταξύ σας θα υπαρχουν και 1-2 άτομα που μιλάνε γαλλικά για να σας βοηθήσουν να μάθεται τη γλώσσα.
Επιστροφή στην κορυφή
tigionapas Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Μέλος από: 10/Ιανουαρίου/2009
  Παράθεση tigionapas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Ιανουαρίου/2009 ώρα 02:59
Στο youtube εχει πολλα βιντεακια απο την λεγεωνα. Δειτε τα! Απο εκει και περα εχω να πω πως πας εκει οκ. Αν θα γυρισεις ξερεις; Δεν ειναι και τα καλλιτερα παιδια μεσα. Παλια μπηκαν πρωην ες ες μετα πρωην βιετναμεζοι, τωρα πολλοι σερβοι!
Επιστροφή στην κορυφή
tigionapas Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Παράθεση tigionapas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Ιανουαρίου/2009 ώρα 03:17
Οπου γινεται ενας πολεμος και τελειωνει μετα πολλοι απο αυτην την χωρα μπαινουν στην λεγεωνα!
Ετσι δεν καναμε και εμεις μετα τον πελοποννησιακο πολεμο; Δεν καναμε του κυρου την αναβαση μισθοφορικα; Χαχαχαχα
Και εμεις καλα παιδακια ειμαστε ! Φτουμας βρε ! Απο παλια στο κουρμπετη
Αυτα δεν καναμε και στην σρεμπρενιτσα;
Επιστροφή στην κορυφή
andybgr Δες τη Λίστα

Παράθεση andybgr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Ιανουαρίου/2009 ώρα 03:35

Θυμάμε ένα απόσπασμα στο youtube που έλεγε...

Μετα τον Β'Παγκόσμιο Πόλεμο, κατατάχθηκε στη λεγεώνα ένας Ρώσσος Στρατηγός...
Μια μέρα, καθώς ο Γάλλος στρατηγός Επιθεωρούσε τους λεγεωνάριους του, είδε κάπιον με πολύ γνωστή φυσιογνωμία... Των ρώτησε τι δουλειά έκανε πριν μπει στη λεγεώνα... και λεγεωνάριος απάντησε:
"ήμουν Στρατηγός, Στρατηγέ"
Επιστροφή στην κορυφή
Jrhellas Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2008
  Παράθεση Jrhellas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Ιανουαρίου/2009 ώρα 03:41
Αρχικά αποστάλθηκε από tigionapas

Ετσι δεν καναμε και εμεις μετα τον πελοποννησιακο πολεμο; Δεν καναμε του κυρου την αναβαση μισθοφορικα; Χαχαχαχα
Αυτα δεν καναμε και στην σρεμπρενιτσα;
Εγινε και στην Σρεμπρενιτσα ναι... ομως θα μου επιτρεψεις να πω οτι ΟΧΙ μισθοφορικα
Επιστροφή στην κορυφή
tigionapas Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Παράθεση tigionapas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Ιανουαρίου/2009 ώρα 03:49
Ok! Αν και τα χρηματα δεν διδωντε παντα στο χερι και φυσικα δεν ειναι παντα μετροιτα! Μπορεις να πληρωθεις πχ κανοντας πιατσικο σε ενα σπιτι που μολις εκαψαν οι συντροφοι σου! Καταλαβαινεις τι θελω να πω ετσι;
Επιστροφή στην κορυφή
Jrhellas Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Παράθεση Jrhellas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Ιανουαρίου/2009 ώρα 01:06
Αρχικά αποστάλθηκε από tigionapas

Ok! Αν και τα χρηματα δεν διδωντε παντα στο χερι και φυσικα δεν ειναι παντα μετροιτα! Μπορεις να πληρωθεις πχ κανοντας πιατσικο σε ενα σπιτι που μολις εκαψαν οι συντροφοι σου! Καταλαβαινεις τι θελω να πω ετσι;
Φυσικα!
Δεν θα αρνηθω οτι μπορει και το πλιατσικο να το εκλαβουμε ως "αμοιβη"
Ομως ρε φιλε πραγματικα, εχεις κανενα στοιχειο οτι οι Ελληνες που εδρασαν εκει πανω ηταν πλιατσικολογοι;
Εχεις; Γιατι εγω προσωπικα εχω πολλες ενστασεις για αυτο και θα περιοριστω σε αυτο χωρις αλλα λογια.
Εσυ εχεις καποιο στοιχειο; Βρεθηκες εκει μηπως; Βρεθηκε καποιος δικος σου ; Η απλα ακουσες καποιον κακοπροαιρετο και απλα αναπαραγεις τα λογια του.
Ειναι ασχημο και αδικο φιλε μου να ισοπεδωνεις ετσι απλα τον αγωνα καποιων...
Επιστροφή στην κορυφή
Snakeshit Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 03/Δεκεμβρίου/2008
  Παράθεση Snakeshit Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Ιανουαρίου/2009 ώρα 12:08
Παιδια τι ακριβώς είναι η λεγεώνα των ξένων;
Επιστροφή στην κορυφή
tigionapas Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Παράθεση tigionapas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Ιανουαρίου/2009 ώρα 13:27
Θα σου πω! Γενικα δε πιστευω οτι ηταν πλιατσικολογοι! Αυτο το ανεφερα για να σου πω οτι πολλες φορες και το πλιατσικο ειναι σαν αμοιβη! Νομιζω οτι πληρωθηκαν! Γιατι το πιστευω; Γιατι ετσι συμβαινει συνηθως. Τωρα εαν ηταν κανονικη πληρωμη ή καποια δωρα δε ξερω! Σου λεω τι πιστευω και μονο.
Αυτο που ξερω ειναι οτι οι ελληνες που πηγαν εκει μετα την καταληψη και την σφαγη της σερμπρενιτσα φωτογραφηθηκαν με τις ελληνικες σημαιες πραγμα που μου δινει να καταλαβω οτι πηραν μερος στην επιθεση στην πολη γιαυτο και οι φοτος (δεν φωτογραφιζεσαι με την ελλ. Σημαια πανηγυριζοντας Για κατι που δεν εκανες! )και μονο αυτο οτι ελληνες ηταν εκει σε ενα εγκλημα , για να τους καταδικασω μεσα, μου μου φτανει. Και κατι τελευταιο για τους μισθοφορους γενικα! Γνωμη μου ειναι οτι προκειται για χαμηλου επιπεδου και ηθικων αρχων ατομα που χεροντε στην αναμπουμπουλα!
Συνηθως , και μιλαω γενικα , μισθοφοροι γινονται ατομα του κοινοι ή οχι πινικου Δικαιου! Και φερνω σαν παραδειγμα τα πρωην ες ες στην αφρικη και αμερικανους μετα το βιετναμ που πηραν μερος στις χουντες της λατινικης αμερικη! Το ιδιο γινεται τωρα με ρωσους και γιουκοσλαβους οπως και πρωην λευκους νοτιοαφτικανους! Σημερα αυτο που γινεται στο ιρακ με τις ετερειες ασφαλειας και το προσωπικο τους ειναι νομιζω γνωστο!
Τελος αυτο που νομιζω ειναι οτι οποιος ειναι ετοιμος να σκοτωση για τα χρηματα σαν μισθοφορος , δεν διαφερει απο τον φονια εγγληματια που μπαινει σε ενα μαγαζι να σε κλεψει και σε σκοτωνει επιδη αντιστεκεσαι!
Επιστροφή στην κορυφή
Jrhellas Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Παράθεση Jrhellas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Ιανουαρίου/2009 ώρα 21:30
Φιλε Tigionapas δεν αντιλεγω στο οτι οι μισθοφοροι ειναι (συνηθως) οτι χειροτερο υπαρχει στο ανθρωπινο γενος.
Αν μπεις στον κοπο να διαβασεις τι εγραφα και εγω σε προηγουμενες δημοσοευσεις μου θα δεις οτι τους χαρακτηριζω εγκληματιες, ανθρωπους αμφιβολου, και γιατι οχι ενοχου, παρελθονος και γενικα μαλλον παρασιτικου χαρακτηρα
Τους μισθοφορους ομως. Και τους μισθοφορους του χαρακτηριζει η λεξη μισθος. ΚΑΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕς ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΕΠΕΡΝΑΝ ΚΑΝΕΝΑ ΜΙΣΘΟ. ΚΑ-ΝΕ-ΝΑ.
Ουτε πηραν καμμια αμοιβη.
Οποιος στα ειπε αυτα ψευδεται.
Και εσυ απλα αναπαραγεις αγογγυστα και χωρις κανενα λογο ενα ΨΕΜΑ.
Δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα απο το να σπηλωνεις συνειδησεις και συμπεριφορες και καλα ειναι να το σκεφτεσαι δευτερη , τριτη και εκατοστη τριτη φορα πριν το κανεις.
Ολα αυτα στα λεω για τι κατι ΞΕΡΩ. Κατι περισσοτερο απο εσενα και πολλους εδω μεσα πιστεψε με. (Και χαρακτηρισε το αυτο εγωϊστικο, υπεροπτικο η οτι αλλο θες)
Οι Ελληνες εκει πηγαν γιατι απλα θεωρησαν οτι αν καιγεται το σπιτι του γειτονα σου τρεξε... Τρεξε και βαλε ενα χερακι πριν η φωτια φτασει και στο δικο σου.
Τωρα αν θες να συζητησεις η και να κρινεις την αποφαση τους αυτη πασο!
Αυτο εχεις καθε δικαιωμα να το κανεις φυσικα.
Απο το να κρινεις ομως αν επραξαν καλως η οχι μεχρι να Λες οτι εκει πηγαν και πηραν αμοιβη και μισθο υπαρχει τεραστια διαφορα.
Εκει ειναι οι ενστασεις μου και επετρεψε μου να της εκφραζω.
Ευχαριστω που με ακουσες και εσυ και οσοι αλλοι εκαναν τον κοπο.
Επιστροφή στην κορυφή
αβτζ Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Μέλος από: 29/Δεκεμβρίου/2008
  Παράθεση αβτζ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιανουαρίου/2009 ώρα 20:09
Στην λεγεωνα απο οτι ξερω παντως οι μισθοι δεν ειναι και οι καλυτεροι του κοσμου περισσοτερο πανε για την υπηκοοτητα περισσοτερα δινουν οι εταιριες στο ιρακ.
Επιστροφή στην κορυφή
tigionapas Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Παράθεση tigionapas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιανουαρίου/2009 ώρα 21:27
Φιλε jrhellas δεν αναπαραγω φημες ! Απλα λεω την γνωμη μου! Αναπαραγω , εαν κσταλαβαινω , παει να πει ακουω μια φημη και την επαναλαμβανω! Εγω απλα λεω την γνωμη μου! Απλα αυτο για να το ξεκαθαρισω απο την αρχη.
Χερομαι που εχουμε την ιδια γνωμη για τους μισθοφορους! Πώς θα μπορουσαμε αλλωστε να εχουμε διαφορετικη(λογικα σκεπτομενοι ανθρωποι ειμαστε! )
Απο εκει και περα διαβαζω με προσοχη και σεβασμο την αποψη σου και δεχομαι τις διαβεβαιωσεις σου περι των αγαθων προθεσεων των ελληνων στην βοσνια!
Επιτρεψε Μου ομως να διατηρω τις επιφυλαξεις μου, οχι για τα λεγομενα σου ή την αληθεια τους, αλλα κυριως γαι την ψυχη και το χαρακτηρα των πολεμηστων αυτων , για τις προθεσεις και τα χαρακτηρηστικα των πραξεων τους!
Εγω απο την πλευρα μου μπορω να δεχτω οτι καποιοι πηγαν εκει ορμομενοι απο φιλοσερβικα , φιλοορθοδοξα αισθηματα , στο ονομα μιας προ αιωνιας φιλιας!
Εσυ μπορεις να δεχτεις οτι δεν ηταν ετσι ολοι; Ή εστω οτι δε μπορεις να εγκιηθεις για ολους οσους πηγαν εκει;
Και δεν το λεω στηριζομενος στην λογικη του 50-50 ή του μια σου και μια μου, αλλα στην λογικη του οτι η αληθεια βρισκεται πολλες φορες στην μεση !
Επιστροφή στην κορυφή
Jrhellas Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Παράθεση Jrhellas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιανουαρίου/2009 ώρα 22:44
Σαφεστατα δεχομαι πως ΙΣΩς δεν ειχαν ολοι τα ιδια κινητρα και ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ δεχομαι οτι καποιοι αφου βρεθηκαν μεσα στο "μακελειο" , γιατι ΠΑΝΤΑ ενας πολεμος ειναι μακελειο απο καθε αποψη, ΙΣΩς εκανα πραξεις που δεν αρμοζουν. Ουδεποτε σε οσα εγραψα δεν ισχυριστικα κατι διαφορετικο.
Αυτο που ειπα και ΕΠΙΜΕΝΩ ειναι οτι κανενας τους δεν πηγε εκει για μισθο η για πλιατσικο.
Το αν καποιοι ενω πηγαν (επιμενω) με καθαρες προθεσεις , στην δυνη του πολεμου εχασαν ενα μερος απο την ανθρωπια τους αυτο ειναι κατι αλλο.
Αλλωστε ποιος ειναι τοσο αφελης να πιστεψει οτι σε ενα πολεμο ο ανθρωπος αποκτηνωνεται και ενεργει πολλες φορες παραλογα;
Αλλο λοιπον μισθοφορος (που αυτο ειναι και το αντικειμενο του θεματος) και αλλο ακραιος , σκληρος, απανθρωπος , και οτι αλλο θες να τους καταλογισεις.
Και επιμενω οτι απλα αναπαραγεις φημες! Φημες που καπου ακουσες, καπου διαβασες αλλα που ΔΕΝ εζησες. Κανω λαθος;
Οταν "σε διορθωσα" το εκανα απλα προσπαθωντας να προστατεψω καποιους απο το να χαρακτηριστουν συληβδην μισθοφοροι που για εμενα σημαινει ανευ λογου φονιαδες.
Επιστροφή στην κορυφή
Jrhellas Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Παράθεση Jrhellas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιανουαρίου/2009 ώρα 22:46
Διορθωση
Σαφεστατα δεχομαι πως ΙΣΩς δεν ειχαν ολοι τα ιδια κινητρα και ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ δεχομαι οτι καποιοι αφου βρεθηκαν μεσα στο "μακελειο" , γιατι ΠΑΝΤΑ ενας πολεμος ειναι μακελειο απο καθε αποψη, ΙΣΩς εκανα πραξεις που δεν αρμοζουν. Ουδεποτε σε οσα εγραψα δεν ισχυριστικα κατι διαφορετικο.
Αυτο που ειπα και ΕΠΙΜΕΝΩ ειναι οτι κανενας τους δεν πηγε εκει για μισθο η για πλιατσικο.
Το αν καποιοι ενω πηγαν (επιμενω) με καθαρες προθεσεις , στην δυνη του πολεμου εχασαν ενα μερος απο την ανθρωπια τους αυτο ειναι κατι αλλο.
Αλλωστε ποιος ειναι τοσο αφελης να πιστεψει οτι σε ενα πολεμο ο ανθρωπος Δεν αποκτηνωνεται και Δεν ενεργει πολλες φορες παραλογα;
Αλλο λοιπον μισθοφορος (που αυτο ειναι και το αντικειμενο του θεματος) και αλλο ακραιος , σκληρος, απανθρωπος , και οτι αλλο θες να τους καταλογισεις.
Και επιμενω οτι απλα αναπαραγεις φημες! Φημες που καπου ακουσες, καπου διαβασες αλλα που ΔΕΝ εζησες. Κανω λαθος;
Οταν "σε διορθωσα" το εκανα απλα προσπαθωντας να προστατεψω καποιους απο το να χαρακτηριστουν συληβδην μισθοφοροι που για εμενα σημαινει ανευ λογου φονιαδες.
Επιστροφή στην κορυφή
tigionapas Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Παράθεση tigionapas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Ιανουαρίου/2009 ώρα 01:12
Οκ συμφωνουμε σε ολα εκτως στο εξεις φιλοσοφικο-φιλολογικο ζητημα!
Και εξηγω! Τι ειναι φημη και τι προσωπικη αποψη λοιπον; Αυτο ειναι το ερωτημα μου! Εσυ υποστηριζεις οτι οταν λες την αποψη σου για κατι που δεν εζησες εισαι κατακριτεος. Τωρα εαν αυτο συμπιπτει με μια φημη, τοτε συμφωνα με εσενα την αναπαραγης!
Εγω λοιπον λεω οτι μπορω να εχω φυσικα την ελευθερια να λεω αβιαστα την γνωμη μου, ακομα και για κατι που δεν εχω ζησει, στηριζομενος στην λογικη μου, και επισης Εαν αυτο που λεω συμπιπτει με μια φημη-φημολογια, δεν εχω ευθηνη γιαυτο!
Η αποψη μου ειναι δικια μου, δεν με απασχολη η φημη Γιατι δε ξερω τι φημολογιτε, αρα δεν αναπαραγω καμια φημη, εγω απλα εχω , πιστευω την γνωμη μου, την λεω χωρις να επιδιωκω την χειραγωγιση κανενος, χωρις να θελω να παρουσιαστω σαν παντογνωστης και χωρις να πιστευω στο αλαθητο μου, γιαυτο και συνομιλω μαζι σου!
Δεν θα κατσω ομως σε αδρανια , να μην μιλαω για το πως σκεφτομαι και νιωθω μονο και μονο για να μην χρεωθω παπαγαλακι! Ειναι αδικο για μενα να χρεωθω λογια και σκεψεις αλλων!
Εαν θες να σηζητισουμε επι των σκεψεων μου το δεχομαι και ειμαι προθυμος στο να ανερεσω και καταστασεις σε αυτο το τομεα , εαν πιστω! Αλλα εως εκει!
Το διακαιομα του να σκεφτομαι και να μιλαω δεν το παραχορω σε κανεναν, με το φοβο μην χρεωθω παπαγαλος!
Φιλικα
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  12345 39>