Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Σχολή Αστυφυλάκων-Υποψήφιοι 2017

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123 6>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
575ΤΠ/Ν Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση 575ΤΠ/Ν Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Σχολή Αστυφυλάκων-Υποψήφιοι 2017
    Αποστολή: 10/Δεκεμβρίου/2016 ώρα 15:54
οσοι ειναι γεννηθείς το 1992 ειναι η τελευταία τους ευκαιρία για να στρωθούν να διαβάσουν για την αστυφυλάκων που λες... αλλα βγήκε ανακοίνωση οτι δεν θα γίνουν καθόλου εισαγωγές στις σχολές της αστυνομίας (μέσω πανελληνίων) για το ακαδημαϊκό έτος 2016-2017... Αρα κατα την γνώμη σου τι να κανουμε;
Επιστροφή στην κορυφή
wolver Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Μέλος από: 25/Ιουλίου/2016
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση wolver Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Δεκεμβρίου/2016 ώρα 17:26
Για δειξε μου την διαταγη που λεει οτι δεν θα παρει καθολου ατομα φετος γιατι δεν υπαρχει αυτο π λες... Εγω δινω φετος για αστυφυλακων
Επιστροφή στην κορυφή
marsupilami Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 26/Σεπτεμβρίου/2015
  Παράθεση marsupilami Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Δεκεμβρίου/2016 ώρα 19:08
Αρχικά αποστάλθηκε από 575ΤΠ/Ν

οσοι ειναι γεννηθείς το 1992 ειναι η τελευταία τους ευκαιρία για να στρωθούν να διαβάσουν για την αστυφυλάκων που λες... Αλλα βγήκε ανακοίνωση οτι δεν θα γίνουν καθόλου εισαγωγές στις σχολές της αστυνομίας (μέσω πανελληνίων) για το ακαδημαϊκό έτος 2016-2017... Αρα κατα την γνώμη σου τι να κανουμε;

ατοπο αυτο φιλε ισα ισα ανακοινωση λεει οτι οχι μονο θα παρει αλλα θα μπουν και το 17 χωρις να αεχουν ενα χρονο αναμονη.
Επιστροφή στην κορυφή
marsupilami Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Παράθεση marsupilami Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Δεκεμβρίου/2016 ώρα 19:19
Για του λογου το αληθες

http://www.esos.gr/arthra/47531/rythmisi-gia-tis-sholes-astynomias
Επιστροφή στην κορυφή
575ΤΠ/Ν Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση 575ΤΠ/Ν Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Δεκεμβρίου/2016 ώρα 19:58
Φίλε wolver ζητώ συγγνώμη γιατί ίσως να μην εκφράστηκα εγώ σωστά. Εν ολίγοις, η ανακοίνωση στην οποία αναφέρομαι έλεγε πως οι επιτυχόντες του ακαδημαικού έτους 2016-2017,(έστω και για προκύρηξη με μικρό αριθμο εισακτέων σαν αυτόν των τελευταίων ετών) θα φοιτήσουν από την επόμενη χρονιά ή αργότερα. Εγώ, για παράδειγμα, που είμαι γεννηθής το 1992, προλαβαίνω για άλλη μια χρονιά τον διαγωνισμό λόγω όριου ηλικίας. Από κεί και πέρα αν η φοίτηση αρχίσει πιο μετά θα είμαι εκτός ορίου ηλικίας και εκεί ακριβώς έγκειται η παρατήρηση μου σχετικά με το κατα πόσο θα είναι αποδεκτή η συμμετοχή μου. Ελπίζω να έγινα σαφής και σου εύχομαι καλή επιτυχία!
marsupilami μακάρι να έχεις δίκιο φίλε.
Κοινοποιώ και την εν λόγω ανακοίνωση (για την οποία δεν μπορώ να κρίνω και την αξιοπιστία της, για να είμαι και ειλικρινής) :http://www.dikaiologitika.gr/eidhseis/dhmosio/130844/anavalletai-i-eisagogi-epityxonton-stis-astynomikes-sxoles
Δεν ξανακάνω αναφορά εδώ για αστυφύλακες γιατί είμαστε και εκτός θέματος.
Καλό Σαββατόβραδο σε όλους!
Επιστροφή στην κορυφή
kwsthsnba21 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 11/Οκτωβρίου/2015
  Παράθεση kwsthsnba21 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Δεκεμβρίου/2016 ώρα 18:22
Πως το βλέπετε φέτος παιδιά; θα πέσουν οι βάσεις θα ανέβουν;
Επιστροφή στην κορυφή
wolver Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Παράθεση wolver Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Δεκεμβρίου/2016 ώρα 19:03
Θα ανεβουν πιστευω... Αλλα εμεις θα κανουμε την προσπαθεια μας και απο κει και περα θα δειξει!
Επιστροφή στην κορυφή
psofos Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 14/Νοεμβρίου/2016
  Παράθεση psofos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Δεκεμβρίου/2016 ώρα 19:10
Η προσπαθεια θα μας φαει ρε wolver
Επιστροφή στην κορυφή
wolver Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Παράθεση wolver Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Δεκεμβρίου/2016 ώρα 19:37
Εε τ να κανουμε ειμαστε οι ατυχοι δυστυχως... Και οπως εχω ξαναπει σ αυτο τ φορουμ εμεις εχουμε χρονια μπροστα μας μπορουμε να ελπιζουμε και σε ε. Φ προσωπικη μου γνωμη παντα
Επιστροφή στην κορυφή
marsupilami Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Παράθεση marsupilami Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Δεκεμβρίου/2016 ώρα 19:55
Καλη μας επιτυχια σε ολους παιδες.
Επιστροφή στην κορυφή
Terminator Δες τη Λίστα
Στρατοπεδάρχης
Στρατοπεδάρχης

Μέλος από: 11/Ιουλίου/2011
  Παράθεση Terminator Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Δεκεμβρίου/2016 ώρα 21:53
NΑ Είστε προετοιμασμένοι για τα χειρότερα άλλωστε οι κυβερνήσεις και οι εκάστοτε υπουργοι παιδείας στην Ελλάδα ξαφνιάζουν κάθε χρόνο τα παιδιά με τα θέματα που βάζουν.
Επιστροφή στην κορυφή
marsupilami Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Παράθεση marsupilami Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Δεκεμβρίου/2016 ώρα 22:33
Αρχικά αποστάλθηκε από Terminator

NΑ Είστε προετοιμασμένοι για τα χειρότερα άλλωστε οι κυβερνήσεις και οι εκάστοτε υπουργοι παιδείας στην Ελλάδα ξαφνιάζουν κάθε χρόνο τα παιδιά με τα θέματα που βάζουν.

για δουμε και φετος τι θα δουμε... Πεσαμε σε δυσκολους καιρους...
Επιστροφή στην κορυφή
psofos Δες τη Λίστα

Παράθεση psofos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Δεκεμβρίου/2016 ώρα 01:25
Περιττο νομιζω να αναφερω οτι σωματα ασφαλειας και ΣΣ επρεπε να ειχαν τουλαχιστον δικο τους πεδιο (ξεχωριστες εξετασεις εισαγωγης βασικα), εδω και χρονια αλλα στην Ελλαδα ζουμε. Αν τα πραγματα μεινουν ως εχουν οι βασεις λογικα θα κυμανθουν στα περσινα επιπεδα, ισως με καποιες μικρες αυξομειωσεις της ταξεως των 500 μοριων το πολυ αναλογα με τη δυσκολια των θεματων! Μονο να μην μειωσουν τον αριθμο εισακτεων σε αυτες τις σχολες με ολες αυτες τις περικοπες και φτασουν οι βασεις στο θεο...
Εγω λεω να παμε να κανουμε κανα ταμα μπας και εισακουστουν οι προσευχες μας γιατι αποτι βλεπω κανενας δεν τη παλευει εξω απο τη σχολη που γουσταρει και οχι τιποτα αλλο, αλλα τριτη φορα πανελληνιες παει πολυ...
Επιστροφή στην κορυφή
wolver Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Παράθεση wolver Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Δεκεμβρίου/2016 ώρα 01:38
Σε καταλαβαινω φιλαρακι μπορει εγω να μην δινω για 3η φορα αλλα μοιραζομαι το ιδιο ονειρο με σενα να μπω στο σωμα της αστυνομιας.
Επιστροφή στην κορυφή
psofos Δες τη Λίστα

Παράθεση psofos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Δεκεμβρίου/2016 ώρα 02:18
Οχι και εγω δευτερη δινω φετος, απλα λεω οτι αν δεν περασω καπου φετος, δεν υπαρχει περιπτωση να δωσω τριτη...
Τελειωνουν και τα λεφτα εδω που τα λεμε...
Επιστροφή στην κορυφή
wolver Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Παράθεση wolver Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Δεκεμβρίου/2016 ώρα 02:20
Αστα να πανε φιλε. Βασικα εγω αν δεν περασω αστυφυλακων θα παω ειδικες δυναμεις και μετα θα ξεκινησω την σχολη ωστε να παρω τα μορια για ε. Φ εαν βγει προκηρυξη καποια στιγμη τ στο καλο 8 χρονια εχουμε μπροστα μας για ε. Φ...
Επιστροφή στην κορυφή
kwsthsnba21 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 11/Οκτωβρίου/2015
  Παράθεση kwsthsnba21 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Δεκεμβρίου/2016 ώρα 11:50
Και γω για εκει το βλέπω παιδιά να υπάρχει μια αυξομείωση στα μόρια... Ειναι πολύ δύσκολα τα πράγματα ας κάνουμε την προσπάθεια μας και θα πανε όλα καλά... θα τα καταφέρουμε. όλοι. εγω το μόνο που σκέφτομαι για να πάρω δύναμη κάθε μέρα είναι το όταν θα τα καταφέρω. την ικανοποίηση.. και έτσι συνεχίζω δυνατά.
Επιστροφή στην κορυφή
TZITZIKAKOS Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 10/Σεπτεμβρίου/2012
  Παράθεση TZITZIKAKOS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Δεκεμβρίου/2016 ώρα 15:01
Παιδια τα πραγματα φετος θα ειναι δυσκολα απο αποψη βασης !16400 περισυ φετος το βλεπω πιο πανω ακολη βαλε καμια πεντακοσαρια μορια πανω Δυστυχως δυσκολη καιροι !
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123 6>