Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Σχολή Αστυφυλάκων-Υποψήφιοι 2017

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  12345 6>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
ekamitis96 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 20/Ιουνίου/2016
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση ekamitis96 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Σχολή Αστυφυλάκων-Υποψήφιοι 2017
    Αποστολή: 28/Μαρτίου/2017 ώρα 23:45
Μακάρι φίλε έστω και 500 άτομα αμα πάρουν θα κάνει το διαφορά κι αν δύσκολο το κοβο γιατί και πέρυσι κάτι πάλι λέγανε και τίποτα τα ίδια άτομα πάλι
Επιστροφή στην κορυφή
JohnTehGreek Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 05/Δεκεμβρίου/2015
  Παράθεση JohnTehGreek Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαρτίου/2017 ώρα 23:46
7.000 προσλήψεις; Προβλέπω να βγάζουν φωτιές οι έξω.

Μακάρι όμως. Είναι αυτό που λέγαμε ότι οποτε χρειαστεί προσωπικό η ΕΛ. ΑΣ θα παίρνει περισσότερα άτομα και να ξεχνάτε σιγά σιγά τις προκηρύξεις.

Ισχύει και ότι είπε ο Ekamitis
Επιστροφή στην κορυφή
marsupilami Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 26/Σεπτεμβρίου/2015
  Παράθεση marsupilami Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαρτίου/2017 ώρα 23:49
Μακαρι να γινει αλλα χλωμο ολο λενε λενε και τπτ εστω και 100 ατομα παραπανω θα ητανν σημαντικαα
Επιστροφή στην κορυφή
wolver Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Μέλος από: 25/Ιουλίου/2016
  Παράθεση wolver Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Μαρτίου/2017 ώρα 00:02
Γιατι να παιρνουν φωτιες οι εξω; Ειναι μεσα στα πλαισια του μνημονιου οι προσληψεις αυτες απλα ειναι τοσες πολλες γιατι περυσι δεν γιναν οποτε τις κανουν ολες μαζι φετος
ΟΜΑΔΑ ~ΔΙΑΣ~
Επιστροφή στην κορυφή
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Παράθεση JohnTehGreek Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Μαρτίου/2017 ώρα 00:48
Ο ρόλος του μνημονίου είναι ότι ουσιαστικά η οικονομία της χώρας έχει περάσει σε ξένα χέρια.

Δεν υπάρχει περίπτωση να δεχτεί η Ευρώπη τόσες πολλές προσλήψεις μαζικά (ούτε και ο λαός ο ίδιος βεβαία) στο δημόσιο μέσα σε μόνο 1 έτος.

Και οι έξω μπορούν άνετα να βρουν πάτημα γιατί το 3ο μνημόνιο έλεγε ξεκάθαρα για 2500 προσλήψεις στο δημόσιο κατά το έτος 2017.

Τώρα αν τις σπάσεις τις 7.000 προσλήψεις σε μερικά χρόνια ίσως κάτι μπορεί να γίνει.
Μέσα στο 17 όμως απλά δεν παίζει.

Επιστροφή στην κορυφή
AlexG7 Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Μέλος από: 21/Φεβρουαρίου/2013
  Παράθεση AlexG7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Μαρτίου/2017 ώρα 01:40
Ρε παιδια στην 1η προταση του αρθρου γραφει οτι απο τις 7000 που λεει οι 2453 ειναι του 2017 ενω οι 4644 ειναι του 2016 που απλα θα γινουν τωρα. Μη τρελαινεστε τους ιδιους θα παρει
Επιστροφή στην κορυφή
johnny13 Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 13/Αυγούστου/2016
  Παράθεση johnny13 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Μαρτίου/2017 ώρα 22:57
Τεσπα παιδια καλο διαβασμα κα μακαρι να μπουμε ολοι μας εκει που θελουμε. Εγω σε 2 χρονια δινω πανελληνιες και ελπιζω σε κανα θαυμα να πεσουν τιποτα βασεις γιατι αλλιως δεν το κοβω. Τα 17.000 μορια δεν παιζει να τα φτανω... Λενε πως το 2018 ξεπαγωνουν οι προσληψεις στο δημοσιο αλλα αυτο σχεδον το λενε συνεχεια που εχει καταντησει κουραστικο... Στα ιδια επιπεδα θα ειναι η Ελλαδα για πολλα χρονια ακομη... Και μην ελπιζετε σε Ειδικους Φρουρους γιατι και να βγει καποτε προκηρυξη οι θεσεις θα ειναι λιγες και οι συμμετεχοντες θα ειναι δεκαπλασιοι απο τις θεσεις... Οποτε καλη τυχη μαγκες
Επιστροφή στην κορυφή
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Παράθεση JohnTehGreek Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Μαρτίου/2017 ώρα 23:00
Ευτυχώς ο johnny13 και από μικρή σχετική ηλικία έχει πιάσει το νόημα.

Αυτά να τα βλέπουν κάποιοι που κοντεύουν 30 και μαζεύουν ότι χαρτί υπάρχει μπας και βγει προκήρυξη και μπουν.

Επιστροφή στην κορυφή
wolver Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Παράθεση wolver Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Μαρτίου/2017 ώρα 23:03
Μωρε καλα τα λεει ο μικρος αλλα αν εμεις μαζευουμε 3000 μορια για ε. Φ χωρις διπλωματα κακο ειναι να ελπιζουμε;
ΟΜΑΔΑ ~ΔΙΑΣ~
Επιστροφή στην κορυφή
Pao.... Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 27/Μαΐου/2016
  Παράθεση Pao.... Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιουνίου/2017 ώρα 14:07
Καλησπέρα κουμάντα θα κάνω την αρχή. Εγώ έβγαλα παρα κάτι ψηλά 16100 από οικονομιας κ πληροφορικής. Εσείς πως τα πήγατε; μπας κ βγάλουμε καμία άκρη
Επιστροφή στην κορυφή
wolver Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Παράθεση wolver Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιουνίου/2017 ώρα 14:21
Εγω 14500 φιλαρακι. Μεγαλη εκπληξη η εκθεση υπολογιζα 12 και πηρα 15.7. Αλλα αστυφυλακων ουτε απ εξω! Καλη σταδιοδρομια σε οσους περασουν ευχομαι τα καλυτερα!
ΟΜΑΔΑ ~ΔΙΑΣ~
Επιστροφή στην κορυφή
evi_p Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 30/Ιουνίου/2017
  Παράθεση evi_p Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιουνίου/2017 ώρα 14:29
Παιδιά εγώ 16250 από οικονομίας και πληροφορικής. Θέλω να ελπίζω ότι θα πέσει λίγο η σχολή αστυφυλάκων.
Επιστροφή στην κορυφή
Pao.... Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 27/Μαΐου/2016
  Παράθεση Pao.... Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιουνίου/2017 ώρα 14:31
Αρχικά αποστάλθηκε από wolver

Εγω 14500 φιλαρακι. Μεγαλη εκπληξη η εκθεση υπολογιζα 12 και πηρα 15.7. Αλλα αστυφυλακων ουτε απ εξω! Καλη σταδιοδρομια σε οσους περασουν ευχομαι τα καλυτερα!
Εγώ το αντίθετο έκθεση τον ήπια. Ο 1ος μου έβαλε 15.2 κ ο 2ος 14. Αν είναι δυνατόν
Επιστροφή στην κορυφή
Tasis123gr Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Παράθεση Tasis123gr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιουνίου/2017 ώρα 18:17
Εγώ έβγαλα καλά μόρια 17024 (5ο πεδίο) και η αλήθεια είναι δεν ξέρω αν θα δηλώσω πρώτη την πυροσβεστων η την αστυφυλακων.. Γνωρίζει κανείς ποιες σχολές αστυφυλακων είναι ενεργές; Επίσης φέτος νομίζω θα εισαχθουν 500 άτομα στην αστυφυλακων 250 από αυτούς που πέρασαν πέρυσι και άλλοι τόσοι από φέτος.
Επιστροφή στην κορυφή
vasilis13 Δες τη Λίστα
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 30/Σεπτεμβρίου/2015
  Παράθεση vasilis13 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιουνίου/2017 ώρα 18:36
Οι σχολές που λειτουργούν είναι 3. Στην κομοτηνή, στο διδυμότειχο και στο ρέθυμνο. Όσο για τα άτομα ναι σωστά τα λες 250 του 2016 και 250 του 2017. Καλή επιτυχία σε όλους.
Επιστροφή στην κορυφή
Asfalitis Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 12/Ιουνίου/2017
  Παράθεση Asfalitis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιουνίου/2017 ώρα 19:07
Καλησπέρα. Και γω 14 700 συγκέντρωσα από οικονομίας και τώρα σκέφτομαι αν αξίζει να πάω αύριο να δώσω ΠΚΕ. Αν πάω θα πάω μόνο για την εμπειρία γιατί για να πέσει τόσο πολύ απίθανο.
Επιστροφή στην κορυφή
Semers Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 06/Αυγούστου/2015
  Παράθεση Semers Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιουνίου/2017 ώρα 19:31
Αρχικά αποστάλθηκε από Tasis123gr

Εγώ έβγαλα καλά μόρια 17024 (5ο πεδίο) και η αλήθεια είναι δεν ξέρω αν θα δηλώσω πρώτη την πυροσβεστων η την αστυφυλακων.. Γνωρίζει κανείς ποιες σχολές αστυφυλακων είναι ενεργές; Επίσης φέτος νομίζω θα εισαχθουν 500 άτομα στην αστυφυλακων 250 από αυτούς που πέρασαν πέρυσι και άλλοι τόσοι από φέτος.
Φίλε μου αν δεν αγαπάς πραγματικά την αστυνομία πήγαινε πυροσβεστική είναι πολύ πιο ήρεμα τα πράγματα εκεί και πιο ασφαλή!
Επιστροφή στην κορυφή
Tasis123gr Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Παράθεση Tasis123gr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιουνίου/2017 ώρα 19:46
Ευχαριστώ για τη συμβουλή αλλά δεν πιστεύω ότι μπορεί να αγαπάς κάτι πριν γνωρίσεις περί τίνος πρόκειται. Ξέρω κάποια πράγματα για την αστυνομία μιας και πολλά μέλη από το σόι μου υπηρετουσαν και υπηρετούν στο σώμα. Το θέμα είναι ότι θα προτιμούσα την αστυνομία διότι θα ήθελα να ασχοληθώ με την εγκληματολογια αργότερα εάν είναι δυνατόν αυτό στην Ελλάδα..
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  12345 6>