Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Προκήρυξη Ειδικών Φρουρών (2017)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 234
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
wolver Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 25/Ιουλίου/2016
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση wolver Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Προκήρυξη Ειδικών Φρουρών (2017)
    Αποστολή: 30/Ιανουαρίου/2017 ώρα 21:51

Χωρις να θελω να σας στεναχωρισω αρθρα απο τετοια σιτε καλο ειναι να μην τα εμπιστευεστε ειναι ραδιο αρβυλα και το παρον αρθρο αποτελει αναδημοσιευση ενος παλαιοτερου
ΟΜΑΔΑ ~ΔΙΑΣ~
Επιστροφή στην κορυφή
Πανος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Πανος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Ιανουαρίου/2017 ώρα 14:59
Το άρθρο αυτό είναι από το 2014.. Είναι παλιό!!!
Επιστροφή στην κορυφή
gr_AR Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση gr_AR Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Ιανουαρίου/2017 ώρα 20:02
Αρχικά αποστάλθηκε από Πανος

Το άρθρο αυτό είναι από το 2014. Είναι παλιό!

Εμ θα έπρεπε στα κριτήρια για να γίνεις αλεξιπτωτιστής να έχει τεστ IQ... Ο σπύρος για αυτό πήρε πουλάδα. Αλλιώς ούτε πουλιά στο αέρα δεν πιάνει.
Επιστροφή στην κορυφή
johnny13 Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Μέλος από: 13/Αυγούστου/2016
  Παράθεση johnny13 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Μαρτίου/2017 ώρα 10:37
Για τα παιδια που κατηγορουν τον ΣΥΡΙΖΑ απλα να ξερετε πως σαν χωρα στον οικονομικο κυριως τομεα ειμαστε πληρης υποδουλωμενοι στους δανειστες. Μας εχουν σε οικονομικο ελεγχο και απλα δεν κρινουν απαραιτητο να βγουν προκηρυξεις. Εδω ρε θελουν να αυξησουν τις απολυσεις στον δημοσιο τομεα τι μου λετε τωρα; Οσο για την ΝΔ σε μια συνεντευξη του ο Μητσοτακης ειχε πει πρωτος πρωτος πως θα γινει ακομη μικροτερο το προσωπικο του Δημοσιου.(δεν ειμαι συριζαιος ΕΝΝΟΕΙΤΕ απλα και αυτη η κυβερνηση κανει οτι της πουν οι εξωτερικοι)
Επιστροφή στην κορυφή
Falcon Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Falcon Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Μαρτίου/2017 ώρα 14:44
Αρχικά αποστάλθηκε από johnny13

Για τα παιδια που κατηγορουν τον ΣΥΡΙΖΑ απλα να ξερετε πως σαν χωρα στον οικονομικο κυριως τομεα ειμαστε πληρης υποδουλωμενοι στους δανειστες. Μας εχουν σε οικονομικο ελεγχο και απλα δεν κρινουν απαραιτητο να βγουν προκηρυξεις. Εδω ρε θελουν να αυξησουν τις απολυσεις στον δημοσιο τομεα τι μου λετε τωρα; Οσο για την ΝΔ σε μια συνεντευξη του ο Μητσοτακης ειχε πει πρωτος πρωτος πως θα γινει ακομη μικροτερο το προσωπικο του Δημοσιου.(δεν ειμαι συριζαιος ΕΝΝΟΕΙΤΕ απλα και αυτη η κυβερνηση κανει οτι της πουν οι εξωτερικοι)

Παρα ταύτα λεφτα για μετακλητούς υπαλλήλους, καθαρίστριες κτλ υπάρχουν. Εκει δεν εχουν πρόβλημα οι δανειστές;
Α ρε σανός που πάει χαμένος
Επιστροφή στην κορυφή
johnny13 Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Μέλος από: 13/Αυγούστου/2016
  Παράθεση johnny13 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Μαρτίου/2017 ώρα 23:06
Υπαρχουν εξαιρεσεις αλλα αλλο λιγες προσληψεις με χαμηλο μισθο γιατι μην τρελαθουμε τωρα σιγα τα ποσα παιρνουν οι καθαριστριες και αλλο μια ολοκληρη προκηρυξη για ενστολους που παιρνουν εναν μισθο πολυ καλο για τα δεδομενα της χωρας μας...
Επιστροφή στην κορυφή
wolver Δες τη Λίστα

Παράθεση wolver Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Μαρτίου/2017 ώρα 00:17
Προς ενημερωση σου οι αστυνομικοι ειναι οι πιο κακοπληρωμενοι δημοσιοι υπαλληλοι οποτε αυτο που λες δεν ισχυει τις καθαριστριες τις ειχαν διωξει γιατι περναν ποσα λεφτα το μηνα. Ο καιρος θα δειξει τι θα γινει αν και εγω προσωπικα ειμαι αισιοδοξος μιας που εχω και 9 χρονια μπροστα μου
ΟΜΑΔΑ ~ΔΙΑΣ~
Επιστροφή στην κορυφή
JohnTehGreek Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Μέλος από: 05/Δεκεμβρίου/2015
Κατάσταση: Online
  Παράθεση JohnTehGreek Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Μαρτίου/2017 ώρα 01:01
Κακοπληρωμένοι όταν ο μισθός φτάνει τα 800€ απλά δεν το λες στην Ελλάδα του 2017 και των 500€ βασικό μισθό.

Αντίθετα τον λες μια χαρά μισθό και ειδικά όταν πολλές φορες φτάνει τα 900€ με τα έξτρα είναι απλά τέλεια!

Οι καθαρίστριες δεν έφυγαν επειδή έπαιρναν πολλά λεφτά για όνομα... Έφυγαν επειδή ήταν αδικαιολόγητα πολλές και δεν τις είχε το κράτος ανάγκη.

Φυσικά το παράδειγμα με τις καθαρίστριες είναι εντελώς άτοπο, παίρνουν πολύ λιγότερα λεφτά και επίσης μόνο η διαδικασία πρόσληψης και εκπαίδευσης προσωπικού της ΕΛ. ΑΣ θα ήταν τεράστιο κόστος για την οικονομία.

Να ξέρουμε τι λέμε!

Επιστροφή στην κορυφή
wolver Δες τη Λίστα

Παράθεση wolver Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Μαρτίου/2017 ώρα 01:20
Μιλαω για δημοσιους υπαλληλους. Εγω βλεπω ποσα παιρνει ο πατερας μου που ειναι αστυνομικος Με 6 παιδια και ποσα καποιοι αλλοι με 1 και 2 παιδια που δουλευουν σε αλλες υπηρεσιες του δημοσιου!
ΟΜΑΔΑ ~ΔΙΑΣ~
Επιστροφή στην κορυφή
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Παράθεση JohnTehGreek Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Μαρτίου/2017 ώρα 01:25
Δεν κατάλαβα εγώ γιατί μιλάω;

Δεν ξέρω πόσα παίρνει ο Πατέρας σου πάντως μια φορά ο νέος αστυνομικός που θα βγει από την σχολή ένα 800αρι το έχει στην τσέπη.
Επιστροφή στην κορυφή
glock Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 30/Ιανουαρίου/2015
  Παράθεση glock Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Μαρτίου/2017 ώρα 01:34
Εισαι λαθος σε αυτο φιλε 900+
Επιστροφή στην κορυφή
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Παράθεση JohnTehGreek Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Μαρτίου/2017 ώρα 01:57
Αρχικά αποστάλθηκε από glock

Εισαι λαθος σε αυτο φιλε 900+

Σε εμένα αναφέρεσαι;

Εγώ είπα ότι με τα εξτραδακια ίσως φτάνει και 900αρι

Αφού το επιβεβαιώνεις λοιπόν τότε οι Αστυνομικοί σε καμία περίπτωση δεν θεωρούνται κακοπληρωμένοι στην Ελλάδα του 2017.

Αντιθέτως θα έλεγα παίρνουν απιστευτα καλα λεφτά τα οποία 100% θα ανέβουν στο μέλλον.
Επιστροφή στην κορυφή
wolver Δες τη Λίστα

Παράθεση wolver Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Μαρτίου/2017 ώρα 02:33
Εγω απλα σας ειπα τι ειχα διαβασει σχετικα με τους μισθους στην ελλαδα φυσικα και δεν ειναι λιγα τα 900ευρω ειναι ομως λιγοτερα απο αλλες δουλειες στο δημοσιο Σαν να λεμε δηλαδη οτι στο δημοσιο ειναι ο πιο κακοπληρωμενος τομεας.Oχι οτι ειναι λιγα αλλα ουτε και πολλα γιατι στην ελλαδα του 2017 που λες οταν εχεις να πληρωσει χαρατσι και ενφια δεν φτανουν ουτε για τα απαραιτητα μιλα με παιδια που ζουνε με 900ευρω τον μηνα να δεις ποσα τους μενουν για να ζησουν. Φιλικα ολα αυτα
ΟΜΑΔΑ ~ΔΙΑΣ~
Επιστροφή στην κορυφή
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Παράθεση JohnTehGreek Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Μαρτίου/2017 ώρα 02:53
Πρώτος μισθός στο δημόσιο σήμερα δεν ξεπερνάει τα 900€!

Αντίθετα ο βασικός του δημοσίου είναι στα 700 και κάτι ψιλά.

Όχι πως δεν υπάρχουν περιπτώσεις που οι μισθοί ξεπερνάνε το χιλιάρικο, αλλά είναι αρκετά λίγες σήμερα.

Επίσης τα 900€ είναι πολύ καλά λεφτά και σε καμία περίπτωση λίγα.

Για ρώτα εσύ όλους τους φοιτητές της Ελλάδας πως την βγάζουν μια χαρά με 600-700€ και κάνουν και μια χαρά φοιτητική ζωή

Επίσης η πλειοψηφία της χώρας μετά από τις αμέτρητες μειώσεις παίρνει κάτω από 1000€ μισθό και μια χαρά τα καταφέρνουν.

Επιστροφή στην κορυφή
wolver Δες τη Λίστα

Παράθεση wolver Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Μαρτίου/2017 ώρα 03:04
Κοιτα το ποσο καλα τα καταφερνουν ειναι μια αλλη ιστορια. Το οτι οι περισσοτεροι ειναι μπανταχτζηδες και δεν πληρωνουν τις υποχρεωσεις τους για να περναν μια χαρα λογικο το βρισκω να περναν καλα. Γιατι εγω στο σπιτι μου αλλα βλεπω και οχι μονο στο σπιτι μου αλλα νταξει μην επεκτεινομαστε αλλο γιατι ειμαστε τελειως off topic
ΟΜΑΔΑ ~ΔΙΑΣ~
Επιστροφή στην κορυφή
_KOURSAROS_ Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 04/Μαΐου/2010
  Παράθεση _KOURSAROS_ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Μαρτίου/2017 ώρα 11:21
wolver,JohnTehGreek και glock είστε αναφερόμενοι για άσκοπη χρήση του φόρουμ.
Είς οιωνός άριστος αμύνεσθαι περί πάτρης.
Επιστροφή στην κορυφή
glock Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 30/Ιανουαρίου/2015
  Παράθεση glock Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Μαρτίου/2017 ώρα 11:40
Φιλε μου καλε οι αστυνομια οπως κ ολα τα ενστολα επαγγελματα μαζι με γιατρους, δικαστικους ειναι σε ειδικο μισθολογιο. Δεν ειναι δημοσιοιοι υπαλληλοι αλλα κρατικοι υπαλληλοι. Την καλημερα μου
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 234
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.