Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Προκήρυξη για ΟΒΑ (2017)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 575859
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Airforce Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Airforce Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Προκήρυξη για ΟΒΑ (2017)
    Αποστολή: Από χθες ώρα 20:17
Μάγκες Τ έχετε μπερδέψει. Το θέμα είναι να βγει η προκυρηξη και να αναφέρει τα βασικά . Θέλω 10 οδηγούς ας πούμε για Λήμνο 10 για καρπαθο 60 αερονομους Αθήνα.. Όταν σ λέει θέλω αυτές τις ειδικότητες και επιλέξτε 3 περιοχές... εγώ δηλώνω εκεί που θέλω. Με παίρνουν , βγαίνει η μετάθεση χιλιόμετρα μακρυά από τον τόπο μου. Με μισθό 600 κ αβέβαιο και με τουλάχιστον 200 σε ενοίκια ειλικρινά πιστεύω ότι θα πάει κάποιος ; 26 Αεροπόροι παραιτήθηκαν και πόσοι ακόμα θα.. πόσοι στρατιώτες δεν ξέρω.. Αν τα γξερα από πριν ούτε που θα εκανα την αίτηση , ούτε θα έχανα γμεροκαματο για να πάω στους γιατρούς ούτε άγχος ούτε τα έξοδα 200 σε μετακίνηση ούτε ο κόπος μια εβδομάδα εκεί και στο τέλος τι; παραίτηση και ένα τπτ... Το βασικότερο ; 3 χρόνια φαντάρος... πάλι υποβαθμισμένος είσαι με σκοπιές με καθαριοτητες με όλα όσα κάναμε σαν φαντάροι... κρίμα αλλά τ περιμένει κανείς με αυτούς στην κυβέρνηση..
Επιστροφή στην κορυφή
Αεροπορία Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Αεροπορία Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 21:25
Πότε θα πληρωθούμε ξέρουμε; καμία πληροφορία;
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 575859
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.