Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Αναστημομέτρηση για τα Σώματα Ασφαλείας

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
VladGR Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 28/Μαρτίου/2017
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση VladGR Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Αναστημομέτρηση για τα Σώματα Ασφαλείας
    Αποστολή: 28/Μαρτίου/2017 ώρα 04:39
Γεια σας παιδια, καινουριο μελος εδω... Δινω 2η φορα Πανελλαδικες για να καταταχθω στην σχολη αξιωματικων ή αστυφυλακων ελληνικης αστυνομιας και θα ηθελα να ρωτησω αν ξερετε που μπορω να κανω αναστημομετρηση (μενω θεσσαλονικη).
Περυσι δεν περασα επειδη ειμουν 1.697 και δεν με περασαν οταν εκανα τα χαρτια της προκηρυξης και θελω να δω αν φετος εχω παρει τουλαχιστον 1 εκατοστο για να ειμαι σιγουρος...
Ξερετε λοιπον που μπορω να κανω αυτην την αναστημομετρηση για να ειμαι σιγουρος μια και καλη;
Επιστροφή στην κορυφή
wolver Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Μέλος από: 25/Ιουλίου/2016
  Παράθεση wolver Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2017 ώρα 02:22
Πηγαινε σε ενα φαρμακειο πιστευω θα μπορουν να σε μετρησουν εμενα προσωπικα στην γειτονια μου γινεται. Οσο για το υψος που λες κρεμασου λιγο απο το μονοζυγο και κανε καμια διαταση 1 μηνας ειναι αρκετος να σου δωσει τα 3 χιλιοστα που σου λειπουν
ΟΜΑΔΑ ~ΔΙΑΣ~
Επιστροφή στην κορυφή
_KOURSAROS_ Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 04/Μαΐου/2010
  Παράθεση _KOURSAROS_ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2017 ώρα 16:09
Μονόζυγο, μπάσκετ, βόλεϊ στην παραλία, κάνεις και γνωριμίες με την ευκαιρία.
Είς οιωνός άριστος αμύνεσθαι περί πάτρης.
Επιστροφή στην κορυφή
wolver Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Μέλος από: 25/Ιουλίου/2016
  Παράθεση wolver Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2017 ώρα 16:11
Πολυ σωστος!
ΟΜΑΔΑ ~ΔΙΑΣ~
Επιστροφή στην κορυφή
Pao.... Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 27/Μαΐου/2016
  Παράθεση Pao.... Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2017 ώρα 20:55
Απο μορια την επιασες τη σχολη;
Επιστροφή στην κορυφή
Asos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Asos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Μαΐου/2017 ώρα 17:23
Καλησπέρα και από εμένα. Πρώτη φορά στις εξετάσεις μετά από πτυχίο σε άλλη σχολή. Στο φαρμακείο βγαίνω 1,71. Ωστόσο έχω ακούσει πως κόβονται αρκετοί πόντοι στην αναστημομετρηση. Έχω πιθανότητες επιτυχίας;
Επιστροφή στην κορυφή
Asos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Asos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Μαΐου/2017 ώρα 20:14
Υπάρχει κάποιος ειδικός για την (προσωρινή έστω) αύξηση ύψους; Εννοώ τέντωμα σπονδύλων κτλ. Έχω ακούσει για αθλίατρο ισχύει;
Επιστροφή στην κορυφή
gr_ar Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση gr_ar Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Μαΐου/2017 ώρα 21:16
Μη πας και πετάς τα λεφτά σου σε αθλίατρους κτλπ, αν όντως είσαι 1.71 τόσο θα σε βγάλουν και στην υψομέτρηση.

Προσωρινό ύψος δίνουν μερικές ασκήσεις αλλά μόνο για λίγες ώρες, άρα ούτε αυτό σου εγγυάται κάτι.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.