Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

2017 E ΕΣΣΟ - 124 ΠΒΕ

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
madnes94 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 10/Αυγούστου/2017
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση madnes94 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 2017 E ΕΣΣΟ - 124 ΠΒΕ
    Αποστολή: 10/Αυγούστου/2017 ώρα 12:39
Είναι κανένας άλλος για τρίπολη?
Επιστροφή στην κορυφή
vardtrooper Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 11/Μαρτίου/2017
  Παράθεση vardtrooper Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Αυγούστου/2017 ώρα 16:36
Τι ηλικια εχεις φιλε;
Επιστροφή στην κορυφή
madnes94 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση madnes94 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Αυγούστου/2017 ώρα 17:11
23 φιλε...
Επιστροφή στην κορυφή
alex Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση alex Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Αυγούστου/2017 ώρα 19:04
Κι εγώ εκεί παρουσιάζομαι
Επιστροφή στην κορυφή
Grafikos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Grafikos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Αυγούστου/2017 ώρα 19:04
Παρων
Επιστροφή στην κορυφή
Κωστας π. Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Κωστας π. Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Αυγούστου/2017 ώρα 19:05
Καλησπερα σε ολους αρχικα. Παρουσιαζομαι 19 σεπτεμβριου στο συγκεκριμενο στρατοπεδο ως πεζικαριος και εχω καποιες σχετικες αποριες
1ον. Πως παω
2ον. Ποιες ειναι οι συνθηκες
3ον. Τι θα χρειαστει να εχω απο πριν μαζι μου
Εχω διαβασει παλαιοτερα θεματα στο forum ωστοσο θα ηθελα μια πιο προσφατη ματια!
ΚΑΛΗ ΘΗΤΕΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!
Επιστροφή στην κορυφή
madnes94 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση madnes94 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Αυγούστου/2017 ώρα 23:38
Καλησπέρα παιδιά. Καταρχήν καλή μας θητεία. Απο που είστε; Εγώ κατεβαίνω απο δραμα... Κώστα για το πως θα πας τρίπολη, αρχικά παίρνεις την κατάσταση επιβίβασης από το αστυνομικό τμήμα - φρουραρχίο. Για το ποιές είναι οι συνθήκες εκεί αν δεν το δεις ο ίδιος δεν μπορείς να βγάλεις συμπέρασμα γιατί πολύ απλά ο καθένας βλέπει τα πράγματα απο την δική του πλευρά... Τώρα για το τι θα πρέπει να έχεις απο πριν μαζί σου απο πλευράς χαρτούρας νομίζω είναι κατατοπιστικό το σημείωμα κατάταξης... Απο πλευράς ρούχων και άλλων πραγμάτων οτι έχεις διαβάσει και εσύ δεν νομίζω να έχουν αλλάξει τα πράγματα όσον αφορά την χαρτούρα και γενικά τα διάφορα άλλα πράγματα... Αυτά τα λίγα :P Ελπίζω να βοήθησα κάπως...
Επιστροφή στην κορυφή
Konstantinos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Konstantinos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Αυγούστου/2017 ώρα 12:15
Παιδιά καλησπέρα, κι γω Τρίπολη πεζικό 19/9.
Για αρχή καλή θητεία να έχουμε με υπομονή.
Απ'οτι βλέπω κάποιοι περνάνε καλά κάποιοι όχι. Είναι λέει αρκετά αυστηρά αλλά υπομονή και πάλι.
’ραγε πότε θα ορκιζόμαστε;
Καλή θητεία και πάλι... !
Επιστροφή στην κορυφή
Lazaros Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Lazaros Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Αυγούστου/2017 ώρα 02:26
Από Θεσσαλονίκη για Τρίπολη σκέφτομαι να πάρω αμαξι. Κανένας για παρέα;
Επιστροφή στην κορυφή
Giannis Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Giannis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Αυγούστου/2017 ώρα 17:38
Από Λάρισα εγώ,19.09 παρουσιάζομαι Τρίπολη.

Καλή θήτεια μάγκες!
Επιστροφή στην κορυφή
Rebmemo Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 16/Αυγούστου/2017
  Παράθεση Rebmemo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Αυγούστου/2017 ώρα 19:19
Καλησπέρα παιδιά. Και γω 19/9 ΠΕΖΙΚΟ! Έφτιαξα και μια κλειστή ομάδα στο facebook για να γνωριστούμε καλύτερα!
https://www.facebook.com/groups/109662773086681/
Όσοι θέλετε μπείτε

Επιστροφή στην κορυφή
Πανοςκφ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Πανοςκφ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2017 ώρα 16:25
Φίλε μου και εγώ παρουσιάζομαι την ίδια μέρα στην Τρίπολη και είμαι από Καβάλα
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.