Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

2017 ΣΤ ΕΣΣΟ - ΚΕΠΒ (Θήβα)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
VanTa Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 14/Οκτωβρίου/2017
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση VanTa Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 2017 ΣΤ ΕΣΣΟ - ΚΕΠΒ (Θήβα)
    Αποστολή: 14/Οκτωβρίου/2017 ώρα 17:18
Γεια σας παιδιά! Έψαχνα για το κεπβ Γιατί μπαίνω 16 \11. Και είμαι από Κρήτη και θα ήθελα να ρωτήσω τι παίζει εκεί και τι θα συναντήσω!
Τα κινητά παίρνουν εύκολα; Η με μπακατελα θα είμαι; Και αν ειστε και εσεις να γνωρισουμε σιγα σιγα ^_^
Επιστροφή στην κορυφή
Private Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Private Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Οκτωβρίου/2017 ώρα 13:09
Φίλε ήμουν με την προηγούμενο εσσο Θήβα. Το κινητό περνάει πανεύκολα ελάχιστος έλεγχος. Παρόλα αυτά πάρε ένα χωρίς κάμερα αν σε ρωτήσουν να δείξεις αυτό. Αν φοβάσαι πες να στον φέρουν στο επισκέπτηριο. Το κέντρο είναι αρκετά χαλαρό το φαγητό είναι νορμάλ απλά τις περισσότερες φορές είναι κρύο. Τα στελέχη όλα είναι νέα και στις περισσότερες περιπτώσεις αρκετά χαλαροί.
Επιστροφή στην κορυφή
VanTa Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση VanTa Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Οκτωβρίου/2017 ώρα 23:44
Και το νερο; Τι λεει; Υπαρχει ζεστο νερο για να κανεις μπανιο η πρεπει να σφιξουμε δερματακι;
επίσης η μονάδες που μπορείς να πας (εγω που ειμαι απο κρητη) ειναι παραμεθωριο μονο; Και μηπως ξερεις τι ειδικότητες εχει;
Επιστροφή στην κορυφή
Κοκος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Κοκος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Οκτωβρίου/2017 ώρα 02:34
Κι γω από Κρήτη 16 νοεμβ μπαίνω!
Επιστροφή στην κορυφή
Στάθης υφ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Στάθης υφ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Οκτωβρίου/2017 ώρα 22:13
Καλησπέρα σειρές!! εγω απο Θεσσαλονίκη ειμαι και παρουσιάζομαι 15-11... κάνεις αλλος απο Θεσσαλονίκη?
Επιστροφή στην κορυφή
esr Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση esr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Οκτωβρίου/2017 ώρα 23:36
Καλησπέρα παιδιά, μπαίνω 13/11 Έρευνας Πληροφορικής. Κανένας άλλος ΕΠ;
Επιστροφή στην κορυφή
VanTa Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση VanTa Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Οκτωβρίου/2017 ώρα 19:02
Έρευνας Πληροφορικής; Εδωσες κανενα πτυχιο και σε πηραν εκει;
Επιστροφή στην κορυφή
esr Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση esr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Οκτωβρίου/2017 ώρα 19:17
Ναι, έχω πτυχίο πληροφορικής ΑΕΙ.
Επιστροφή στην κορυφή
Guest Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guest Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Νοεμβρίου/2017 ώρα 00:38
Καποιος να μας πει τι παιζει με το κεντρο; Ελεγχος για κινητά και γενικοτερα πως ειναι η ζωη εκει; Ορκομοσια στην 3η ή 4η Παρασκευή γτ πολλα ακούγονται ;
Επιστροφή στην κορυφή
KRHTH Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση KRHTH Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Νοεμβρίου/2017 ώρα 04:26
Και εγώ από κρήτη μπαίνω 15/11 να δούμε τι θα συναντήσουμε
Επιστροφή στην κορυφή
qwerty Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση qwerty Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Νοεμβρίου/2017 ώρα 10:13
Παιδια εγω μπαινω αυριο ειναι κανενας αλλος
Και να μας πει καμια προηγούμενη εσσο τι παιζει στη θηβα
Καλη θητεια σε ολους
Επιστροφή στην κορυφή
Stayf Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Stayf Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Νοεμβρίου/2017 ώρα 17:59
Αρχικά αποστάλθηκε από qwerty

Παιδια εγω μπαινω αυριο ειναι κανενας αλλος
Και να μας πει καμια προηγούμενη εσσο τι παιζει στη θηβα
Καλη θητεια σε ολους
Και Εγω παρουσιάζομαι αυριο φιλε.. καλη θητεια να χουμε.. απο Θεσσαλονίκη ειμαι
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.