Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

ΔΑΝ Αγίου Ευστρατίου

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
’γνωστος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ’γνωστος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: ΔΑΝ Αγίου Ευστρατίου
    Αποστολή: 13/Δεκεμβρίου/2017 ώρα 20:41
Καλησπέρα,

28/12 παρουσιάζομαι στο ΔΑΝ ΑΓ. ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΣΤΟ ΠΛΑΤΥ ΛΗΜΝΟΥ(Πυροβολικό). Δεν βρίσκω πολλές πρόσφατες πληροφορίες, γνωρίζει κάποιος τί παίζει με υπηρεσίες, εξόδους κτλ ;
Επιπλέον, εφόσον είναι παραμεθόριος γνωρίζετε πότε μπορώ να αιτηθώ μετάθεση;
Επιστροφή στην κορυφή
Αγνωστος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Αγνωστος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Δεκεμβρίου/2017 ώρα 03:57
Μια χαρα εισαι φιλε. Τη μερα που εγραψες αυτο το ποστ εγω απολυθηκα απο εκει... Χαλαρα ειναι γενικα... Οποτε θα περασεις ηρεμα.
Επιστροφή στην κορυφή
ΑΓΝΩΣΤΟΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΑΓΝΩΣΤΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Δεκεμβρίου/2017 ώρα 14:05
Να 'σαι καλά ρε μεγάλε, πίστευα δεν θα βρω κανέναν να μου απαντήσει. Εσύ αν κατάλαβα σωστά δεν πήρες μετάθεση, τί παίζει με αυτό, δεν δικαιούμαστε εφόσον είναι παραμεθώριος;
Επιστροφή στην κορυφή
Χρηστος κ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Χρηστος κ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Φεβρουαρίου/2018 ώρα 13:35
Παιδες καλησπερα, και εγω εκει παρουσιαζομαι τελικα τι προβλεπεται;
παμε με πλοιο στη μυρινα και απο εκει στρατοπεδο βερτσωνη; Και στο νησακι του αγ ευστρατιου παμε για υπηρεσιες; Στη μυρινα εχει τπτ για τις εξοδους μας; Καποιο νετ καφε κατι να περνανε οι ωρες; Ευχαριστω σε οποιον απαντησει
Επιστροφή στην κορυφή
Tol Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Tol Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Φεβρουαρίου/2018 ώρα 12:53
Είναι η ΔΑΝ Αγίου Ευστρατίου. Είναι τάγμα πεζικού με μέλη από Βαρέα Όπλα και Πυροβολικό. Τουλάχιστον έτσι ήταν όταν ήμουν εγώ το 2004. Μια χαρά είναι να είσαι Δανέζος :) Προβλεπόμενα απρόβλεπόμενος δηλαδή. ’γιο Ευστράτιο είχε φυλάκιο - και υποτίθεται θα φτιαχνόταν στρατόπεδο. Δόκιμος συνήθως με φαντάρους το στελέχωνε και το τάγμα πηγαίνει για σκοινιάκια - μια φορά στο τόσο. Φυλάκιο είναι σούπερ τύπου ταινία - αρκεί να μην έχεις βαρύ χειμώνα. Μύρινα σχετικά κοντά - και με πόδια - είναι η πόλη της Λήμνου. Μια χαρά θα περάσετε.
Επιστροφή στην κορυφή
ΑΓΓΕΛΟΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΑΓΓΕΛΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Μαΐου/2018 ώρα 21:37
Γεια σας, θα ηθελα τα τηλεφωνα απο την ΔΑΝ ΑΓΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ αν τα γνωριζει καποιος
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.