Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Προκήρυξη για Σωφρονιστικούς (2018)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 171819
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
D.Y.K Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Προκήρυξη για Σωφρονιστικούς (2018)
    Αποστολή: 22/Φεβρουαρίου/2018 ώρα 12:26
Εντάξει παιδιά, μην απογοητεύεστε για δύο πολύ απλούς λόγους:

1ον) Τα τηλέφωνα του ΑΣΕΠ που έχουν να κάνουν με πληροφορίες για το κοινό, αφορούν κυρίως διευκρινήσεις / επιλύσεις αποριών σε ήδη δημοσιευμένες προκηρύξεις. Συνηθίζουν να μην δίνουν πληροφορίες για διαγωνισμούς που επίκεινται να βγουν ή που είναι στα "σκαριά" για δημοσίευση (ΦΕΚ).

2ον) Το ΦΕΚ μπορεί να βγει και τώρα που μιλάμε. Έχει γίνει άπειρες φορές στο παρελθόν. Δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας.

Επιστροφή στην κορυφή
Π Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Π Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Φεβρουαρίου/2018 ώρα 15:31
Φιλε Glikiotis καμία σχέση η προκήρυξη που λες για τους ειδικούς φρουρούς με αυτήν... Αυτή έχει πάρει έγκριση από όλους και βρίσκεται στο ΑΣΕΠ για να πάρει ΦΕΚ... Με τους φρουρούς περίμεναν έγκριση αοι το Οικονομικών που δεν την πήρε και είχαν ενημέρωσή ότι το Οικονομικών δεν υπογράφει γιατί δεν υπήρχαν λεφτά και έμεινε ετσι... Εδώ είναι τελείως διαφορετικα, αν ήταν να μην την βγάλουν δεν θα πήγαινε ΑΣΕΠ... Σύμφωνο με τον ΔΥΚ το ΦΕΚ μπορεί να βγει και σε 1 ώρα , σε 5 λεπτά δεν παίζει ρόλο... Το ΑΣΕΠ την δικιά μας ετοιμάζει και θα βγει άμεσα.. Φιλικά μιλάω πάντα.
Επιστροφή στην κορυφή
Π Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Π Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Φεβρουαρίου/2018 ώρα 18:25
Καλησπέρα παιδιά μόλις έμαθα ότι την επόμενη εβδομάδα θα βγει η προκήρυξή από το ΑΣΕΠ... Αυτά έμαθα από έναν μέσα στο ΑΣΕΠ.. Την δικιά μας ετοιμάζουν.. ΥΠΟΜΟΝΉ παιδιά θα δούμε την άλλη εβδομάδα.. Ότι έμαθα σας λέω και εσάς.
Επιστροφή στην κορυφή
Γιώργος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιώργος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Φεβρουαρίου/2018 ώρα 14:48
Φίλε Π εγώ θα συμφωνήσω με τον glikioti... από το καλοκαίρι μια φορά μέσα δεν έχεις πέσει και συνεχίζεις να κάνεις προβλεψεις χωρίς λόγο... πριν κάποιες μέρες έλεγες θέμα ημερών και τώρα πάμε για πασχα... θα σε συμβουλευα από την στιγμή που βλέπεις εδώ και τόσους μήνες ότι οι πληροφορίες σου είναι λάθος να μην συνεχίσεις να κάνεις τέτοιου είδους προβλέψεις και απλά να περιμένεις το πότε θα βγει. χωρις να το θες (ελπίζω)είναι σαν να κοροϊδεύεις επειδή σε κοροϊδεύουν κάποιοι αλλοι.
Επιστροφή στην κορυφή
Π Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Π Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Φεβρουαρίου/2018 ώρα 16:36
Φιλε Γιώργο οτι μαθαίνω αυτό σας λέω... Η προκήρυξη θα είχε βγει αν δεν ήταν των Δήμων που βγήκε ξαφνικα και έπρεπε να βγει πρώτη... Η προκήρυξη η δικια μας είναι στο ΑΣΕΠ και ετοιμάζεται... Εγώ σου λέω ότι θα βγει πολυυυυυυ σύντομα... Φιλικά πάντα... Και αν δεις με τι άτομα μιλάω και μου τα λένε θα τα πίστευες και εσύ ο ίδιος... Απλά είναι θέμα ΑΣΕΠ και όχι Υπουργείου... Φιλικά μιλάω
Επιστροφή στην κορυφή
Γιώργος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιώργος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 06:00
Φίλε Π μπορεί επίσης να θεωρήσουν και για κάποια άλλη προκήρυξη εκτός των δημων ότι πρέπει να βγει πριν την δική μας και να πάει ακόμη ποιο πίσω οπότε κουβέντα να γίνεται... έχω καταλάβει ότι κανείς δεν ξέρει τίποτε... και επειδή είσαι σίγουρος ότι θα τους πίστευα σαν εσενα... τότε σου λέω πως όχι ακομα και αν μου το έλεγε ο πρωθυπουργός ο ίδιος γιατί εγώ έχω μάθει στην ζωή μου αν κάποιος με κοροϊδέψει μια φορά να μην τον πιστέψω ξανά... πόσο μάλλον αν με κορόιδευαν επί 7 μηνες. οπότε απλά σταματά να τους πιστεύεις και να μας λες συνέχεια τα ίδια και τα ίδια γιατί δεν νομίζω να ενδιαφέρει κανέναν εδώ μέσα με ποιους μιλάς από την στιγμή που τίποτε δεν έχει γίνει από αυτά που σου λένε. Φιλικά πάντα...
Επιστροφή στην κορυφή
Π Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Π Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 08:18
Οκ φίλε Γιώργο δεν ξανα λέω τίποτα... Καλημέρα και καλή συνέχεια
Επιστροφή στην κορυφή
Antonio Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Antonio Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 15:50
Παιδιά η προκηρυξη δεν θα βγει καλύτερα καντε αιτηση για τους δημους. Εμαθα απο δικό μου άτομο μεσα απο τον ασεπ ότι δεν θελουν να παρουν ενστολους. Οποιος καταλαβε καλως
Επιστροφή στην κορυφή
Kate Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Kate Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 18:49
Κανεις δε ξερει τιποτα οπως φαινεται, εμεις απλα επειδη ελπιζουμε , διναμε στον εαυτο μας τη πεποιθηση οτι ισχυει οποιαδηποτε "πληροφορια" του τυπου βγαινει τον επομενο μηνα, βδομαδα..
Επιστροφή στην κορυφή
Π Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Π Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 19:59
Φίλε ANTONIO πολιτικό προσωπικό είναι και όχι ένστολο... Ναι μεν είναι ένοπλο αλλά πιάνεται πολιτικό προσωπικό καμία σχέση με σώμα ασφαλείας... Και αυτός που σου είπε ότι δεν υπάρχει τίποτα και ειναι και στο ΑΣΕΠ μάλλον κάνει λάθος... Όποιος κατάλαβε κατάλαβε... Η προκήρυξη θα βγει.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 171819
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.