Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Προκήρυξη για Λιμενοφύλακες (2018)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 222324
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Γιάννης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιάννης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Προκήρυξη για Λιμενοφύλακες (2018)
    Αποστολή: 17/Ιουνίου/2018 ώρα 01:31
Παιδιά πάμε για πρόωρες εκλογές σίγουρα, αν ναι ή όχι υπογράψουν για τα Σκόπια!

Προκήρυξη 199 ΛΦ σε περιμένουμε!!!

Επιστροφή στην κορυφή
alex7 Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 29/Μαρτίου/2018
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση alex7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Ιουνίου/2018 ώρα 10:47
Αρχικά αποστάλθηκε από Πολίτης

Alex7,
Η ΜΘ' ορκίζεται την Δευτέρα!
Εχεις δικιο , ΜΘ’ σειρα ειναι τωρα. Οσο για προωρες εκλογες που διαβασα εδω, πιστευω πως αμα ηθελαν προωρες εκλογες θα τις ηθελαν, δεν θα περιμεναν την προταση δυσπιστιας του κουλη μπας και! υπομονη μεχρι του χρονου για τις κανονικες εκλογες
alex
Επιστροφή στην κορυφή
Subzero Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Subzero Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Ιουνίου/2018 ώρα 11:46
Υπομονή μέχρι του χρόνου που θα μπει στις πανελλήνιες.
Επιστροφή στην κορυφή
Bill1993 Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 21/Νοεμβρίου/2017
  Παράθεση Bill1993 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Ιουνίου/2018 ώρα 12:04
Alex η λογικη λεει τον φθινόπωρο του 18 εκλογες... ο τσιπρας θα χει το αφηγημα της εξοδου απο τα μνημονια τν Αύγουστο και θα το εκμεταλλευτεί στο επακρο... μην ξεχναμε τον γεναρη του 19 εφαρμοζονται τα πιο σκληρα μετρα οποτε τι το καλυτερο να το επωμιστει ομητσοτακης. Εκτος αν παρει ανταλλαγματα λογω της σημερινης υπογραφής αλλα η αληθεια ειναι οτ με την κομμουνιστική αντιληψη των συριζαιων δεν μπορεις να βγαλεις ευκολα ακρη. Δευτερα θα παω στην ορκομωσια και αν μπορεσω θα ρωτησω, εχοντας μαζι μου και το χαρτι που λεει το φεκ για τους 199 το 2018, αν κ το βλεπω δυσκολο
Επιστροφή στην κορυφή
Πέτρος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Πέτρος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Ιουνίου/2018 ώρα 13:35
Μπράβο Βασίλη! Περιμένουμε νέα
Επιστροφή στην κορυφή
panavary Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 02/Φεβρουαρίου/2016
  Παράθεση panavary Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Ιουνίου/2018 ώρα 17:42
Καλησπέρα, Είμαι 27 χρονών. Έχω υπηρετήσει στην Προεδρική χρονιά και έχω τελειώσει Τει Λογιστικής. Θέλω να μπώ στο λιμενικό. Πως μπορώ να το πετύχω αυτό ; Μόνο με προκήρυξη πλέον ;
Επιστροφή στην κορυφή
Νίκη Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Νίκη Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Ιουνίου/2018 ώρα 19:39
Καλησπερα Πολιτη! Μπορεις να μας εξηγησεις τι εννοεις , οταν αναφερεις οτι θα προχωρησουν σε μεταβατικη διαταξη 99,9% κι επειτα θα βγαλουν προκηρυξη για 199 λφ και 150-200 Επιλαχοντες. Εχεις καποια ενημερωση η μιλας υποθετικα;
Επιστροφή στην κορυφή
spinalgr1990 Δες τη Λίστα
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 15/Ιανουαρίου/2013
  Παράθεση spinalgr1990 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Ιουνίου/2018 ώρα 20:20
Αρχικά αποστάλθηκε από panavary

Καλησπέρα, Είμαι 27 χρονών. Έχω υπηρετήσει στην Προεδρική χρονιά και έχω τελειώσει Τει Λογιστικής. Θέλω να μπώ στο λιμενικό. Πως μπορώ να το πετύχω αυτό ; Μόνο με προκήρυξη πλέον ;

προκηρυξη ή του χρόνου μεσω πανελλαδικών αλλά θα έχει κόφτη ηλικίας τα 26 έτη...
Επιστροφή στην κορυφή
Πέτρος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Πέτρος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Ιουνίου/2018 ώρα 21:14
Αστυνομία και πυροσβεστική έχουν κόφτη τα 25
Επιστροφή στην κορυφή
Πολίτης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Πολίτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Ιουνίου/2018 ώρα 22:28
Νίκη,

Θα βγει διότι τα όρια στενεύουν..
Πρόσφατα ενημερώθηκα ότι πιεζουν να βγει.
Αυτοί που θα μπουν με την προκήρυξη 199 ΛΦ + ότι θα πάρει και άλλους 150-200 επιλαχόντες ΛΦ θα ψηφίσουν ( Κουρουμπλη , Σαντορινιό κλπ).
Το όριο ηλικίας θα είναι 27-28 !
Με τις Πανελλήνιες δεν πάρει ούτε μια ψήφο!
Επιστροφή στην κορυφή
ΛΦ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΛΦ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 14:40
Καλησπέρα αδέρφια.. καλη εβδομάδα να έχουμε. Εχουμε κανένα νέο σχετικά με την προκήρυξη; Τι γίνεται; Πως τα βλέπετε τα πραγματα; Θα γίνει τπτ;
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 222324
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.