Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

2018 Β ΕΣΣΟ - 565 ΤΠ

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 567
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
vale Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση vale Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 2018 Β ΕΣΣΟ - 565 ΤΠ
    Αποστολή: 10/Μαρτίου/2018 ώρα 20:54
Παιδια το σημειωμα καταταξης που μου δωσανε στην αστυνομια ειναι μια φωτοτυπια που ειναι κακοεκτυπωμενη και σε εσας το ιδιο; Επισης για καρτες επιβιβασης τι παιζει; Εγω μπαινω στης 15/3 ΣΥΠΟ το 485ΤΔΒ Λαρισα και μετα 505 Πεζοναυτες στον Βολο
Επιστροφή στην κορυφή
Πάνος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Πάνος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαρτίου/2018 ώρα 14:12
Φίλε εμένα ήρθε μια χαρά το χαρτί καταταξης, και εγώ Λάρισα πάω και ύστερα 521 πεζοναυτών στον Βόλο για να πάρεις χαρτί επιβίβασης πας στο φρουραρχειο α να ξέρεις απλά ότι θα πρέπει να έχεις φωτοτυπία το χαρτί καταταξης
Επιστροφή στην κορυφή
tpan13 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση tpan13 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαρτίου/2018 ώρα 20:03
Καλησπέρα. Το χαρτί κατάταξης μου λέει πως παρουσιάζομαι Λάρισα και απο κει να πάω στην μονάδα 32 ΤΥΠ στον Βόλο δηλαδή Πεζοναύτες. Εγώ όμως δεν το χα δηλώσει. Γίνεται όταν παρουσιαστώ Λάρισα να δηλώσω για ΕΛΔΥΚ; Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή
vale Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση vale Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαρτίου/2018 ώρα 20:53
Πανο, το χαρτι που σου δωσανε ειναι φωτοτυπια ή το πρωτοτυπο;
Επιστροφή στην κορυφή
iosif18 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 02/Μαρτίου/2018
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση iosif18 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαρτίου/2018 ώρα 22:30
Οχι... Εγω εχω το γνησιο. Με καρτα επιβιβασης βγαζει το φρουραρχειο της περιοχης σου και πας ΔΩΡΕΑΝ... Αλλα τρεχα αν μπαινεις ως τις 15
Επιστροφή στην κορυφή
Πάνος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Πάνος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαρτίου/2018 ώρα 22:42
Το πρωτότυπο έχω
Επιστροφή στην κορυφή
Αντωνης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Αντωνης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Μαρτίου/2018 ώρα 03:54
Και εμένα έτσι λέει...
Επιστροφή στην κορυφή
μαριλενα Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση μαριλενα Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Μαρτίου/2018 ώρα 20:44
Παιδια καλησπερα, αν ξερει καποιος να μου πει αν μετά την ορκομωσία που μπηκαν οι νεοσυλλετοι τωρα θα παρουν φυλλα πορείας για μεταθεση οπως γινοταν παλια η αν θα μεινουν στη μοναδα τοποθετησης τους...
Επιστροφή στην κορυφή
Αποστόλης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Αποστόλης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Μαρτίου/2018 ώρα 23:10
Γερασιμε τελικά τι έγινε;
Επιστροφή στην κορυφή
Ματθαίος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Ματθαίος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Μαΐου/2018 ώρα 20:24
’ρα μέσα Ιουνίου θα ανοίξουν μεταθέσεις για την β εσσο 2018; Ειναι σιγουρο?
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 567
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.