Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Στρατόπεδο Υπολοχαγού Βογιατζή (Καβησος Έβρου)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 234
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Βύρωνας Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 05/Νοεμβρίου/2018
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Βύρωνας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Στρατόπεδο Υπολοχαγού Βογιατζή (Καβησος Έβρου)
    Αποστολή: 10/Νοεμβρίου/2018 ώρα 09:26
Εγώ είμαι σε αυτή τη μονάδα αδερφέ! Πρέπει να είναι Αλεξανδρούπολη.
Επιστροφή στην κορυφή
stergi Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2018
  Παράθεση stergi Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Νοεμβρίου/2018 ώρα 13:38
Ποσες μερες θα κατσουμε σε αυτο το στρατοπεδο;
Επιστροφή στην κορυφή
Manos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Manos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Νοεμβρίου/2018 ώρα 14:49
Γειά σας, παρουσιάζομαι 14/11. Το τραίνο από Θεσαλλονίκη φτάνει 2 ενώ πρέπει να είμαι μέχρι τις μία, τι μπορώ να κάνω;
Επιστροφή στην κορυφή
athanakn Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 24/Οκτωβρίου/2018
  Παράθεση athanakn Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Νοεμβρίου/2018 ώρα 16:18
Τηλέφωνο στο στρατόπεδο να ενημερώσεις. Λογικά θα σου πουν έλα στις 2. Δεν πρόκειται να έχει τελειώσει η διαδικασία ούτως ή άλλως
Επιστροφή στην κορυφή
Κωστής Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Κωστής Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Νοεμβρίου/2018 ώρα 16:31
Καλησπέρα στην παρέα, από Βόλο και μπαίνω 19.11.18.. Δεν αποφάσισα αν θα πάω από Κυριακή ή θα μπω καθυστερημένα την Δευτέρα Στην τελικήαςή ήταν πιο Ελαστικοί στα ωράρια
Επιστροφή στην κορυφή
Μάκης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Μάκης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Νοεμβρίου/2018 ώρα 18:17
Παίδες, ξέρει κανείς πως μπορώ να πάω από το αεροδρόμιο Αλεξανδρούπολης στο στρατόπεδο Νικολαου Βογιατζη (7ΛΔΒ); Μπαίνω την Πέμπτη και δεν έχω ιδέα.
Επιστροφή στην κορυφή
Γιάννης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιάννης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Νοεμβρίου/2018 ώρα 17:15
Μίλησα με το στρατόπεδο και μου είπανε ότι θα υπάρχει όχημα του στρατού στο αερόδρομιο για τους φαντάρους.
Επιστροφή στην κορυφή
Τζιμης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Τζιμης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Νοεμβρίου/2018 ώρα 21:41
Φίλε 19 μπαίνω και εγώ από Τρίκαλα άμα θες μπαινουμε μαζί.
Επιστροφή στην κορυφή
athanakn Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 24/Οκτωβρίου/2018
  Παράθεση athanakn Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 19:09
Έπειτα από την εμπειρία μου σε αυτό το στρατόπεδο έχω να πω πως πρόκειται για ένα αρκετά καλό στρατόπεδο. Ζέστη στο θάλαμο, καλό φαγητό και σχετικά οργανωμένο.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 234
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.