Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

2018 Δ ΕΣΣΟ - Σ.ΥΠ.Ο Λαγός (Διδυμότειχο)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  12>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
NINO4D Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 19/Ιουνίου/2018
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση NINO4D Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 2018 Δ ΕΣΣΟ - Σ.ΥΠ.Ο Λαγός (Διδυμότειχο)
    Αποστολή: 20/Ιουνίου/2018 ώρα 06:47
εάν υπάρχουν άτομα που θα μπουν στις 12/7/2018 από Αθήνα να μαζευτούμε να πάμε θα είναι πιο εύκολο!
και εάν κάποιος που έχει πάει παλιότερα μπορεί να βοηθήσει με το πως θα πάμε θα ήταν μεγάλη βοήθεια!!
Επιστροφή στην κορυφή
Ιγνάτιος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Ιγνάτιος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Ιουνίου/2018 ώρα 02:03
Τότε παρουσιάζομαι και εγώ από Αθήνα. Το θέμα είναι πως δεν έχω ξεμπερδεψει ακόμα ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος να πάμε εκεί. Ίσως αν υπάρχουν φθηνά αεροπορικά (να τα κλεισουμε από τωρα) μέχρι Αλεξανδρούπολη, να μας φανεί πιο ευκολο.
Επιστροφή στην κορυφή
NINO4D Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση NINO4D Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Ιουνίου/2018 ώρα 07:53
η αλήθεια είναι ότι και εγώ το ίδιο θέμα έχω
με τρένο είναι πάρα πολλές ώρες ενώ με το αεροπλάνο μόνο 1
12/7 μπαίνω εγώ
Επιστροφή στην κορυφή
Kord Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 22/Ιουνίου/2018
  Παράθεση Kord Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Ιουνίου/2018 ώρα 12:30
Ο προηγούμενος χρήστης είμαι, απλώς δεν είχα κάνει εγγραφη.

Πήρα σήμερα τηλέφωνο στα ΚΤΕΛ Αλεξανδρουπολης και μου είπαν πως πρέπει να πάρω το ΚΤΕΛ για Διδυμότειχο και από εκεί λεωφορείο για Λαγο (αστικό φαντάζομαι). Την ίδια μέρα παρουσιαζομαστε.
565 Τάγμα Πεζικου σωστά;
Επιστροφή στην κορυφή
NINO4D Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση NINO4D Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Ιουνίου/2018 ώρα 18:39
ναι και εγώ πεζικό
έχουμε να κάνουμε ταξίδι καλό
το κακό είναι ότι ο στρατός πληρώνει μόνο τρένο και με αεροπλάνο θα μας πάει κάνα 70 € μόνο να πάμε
Επιστροφή στην κορυφή
Kord Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 22/Ιουνίου/2018
  Παράθεση Kord Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Ιουνίου/2018 ώρα 22:11
Το γνωρίζω ότι είναι 70€ το αεροπλάνο, απλά σκεφτόμουν το ταξίδι της 1μισης μέρας και πως πρέπει να φύγουμε 10/7 να φτάσουμε λογικά προς απογευματακι νωρίς 11/7 και να διανυκτερεύσουμε στο στρατόπεδο. Αυτά όλα αν πάμε με τρενο. Για να πληρώσει το τρενο ο στρατός θα πρέπει να πάρουμε κάποιο χαρτι από το ΓΕΣ;

Επιστροφή στην κορυφή
NINO4D Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση NINO4D Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Ιουνίου/2018 ώρα 00:17
από το φρουραρχειο παίρνεις το τσάμπα εισιτήριο (ξέρω ότι είναι στην Κατεχακη)
με τρένο μέχρι Θεσ/νικη μετά άλλο μέχρι Αλεξανδρούπολη μετά κτελ για Ορεστιάδα και μετά άλλο λεωφορείο για να πας κοντά στο στρατόπεδο και μετά ταξί ή εάν βγάλουν κανένα στρατιωτικό όχημα να μάς μαζέψει..
θα κάνουμε 2 μέρες να φτάσουμε.. δεν έχει λογική που στέλνουν άτομα από Αθήνα εκεί είναι πολύ μακριά!
Επιστροφή στην κορυφή
Non Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Non Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιουνίου/2018 ώρα 14:18
Kalispera alania mou..parousiazomai 10/7 sto 565 lago kai meta i monada mou einai 105 sti kavili einai kaneis allos gia ekei?
Επιστροφή στην κορυφή
Τακης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Τακης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιουνίου/2018 ώρα 23:57
Παρουσιαζομαι και εγω 10/7/2018 στο 565 Λαγο απο Αχαΐα αλλα μετα παω 30 λοχος διαβιβασεων. Εσυ απο που εισαι και με τι θα πας. Αν ειναι να παμε παρεα.
Επιστροφή στην κορυφή
Γιωργάκης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιωργάκης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιουνίου/2018 ώρα 20:35
Εγώ είμαι από Αθήνα και είμαι 565 τάγμα πεζικού (565 ΤΠ) (ΛΑΓΟΣ) στις 11/7/2018
Επιστροφή στην κορυφή
giorgos ynwa Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 29/Ιουνίου/2018
  Παράθεση giorgos ynwa Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Ιουνίου/2018 ώρα 11:13
Απο αθηνα και εγω παιδια 516 Μ/Κ ΤΠ ΛΑΓΟΣ ΕΒΡΟΥ στις 12/7/2018
Επιστροφή στην κορυφή
NINO4D Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση NINO4D Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Ιουνίου/2018 ώρα 19:05
ποιος θα πάει με αεροπλάνο τελικά;
Επιστροφή στην κορυφή
Non Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Non Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Ιουνίου/2018 ώρα 19:13
Φίλε Τάκη πάμε παρέα ναι δεν έχω θέμα έχεις φβ;
Επιστροφή στην κορυφή
Γιωργάκης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιωργάκης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Ιουνίου/2018 ώρα 20:49
Εγώ παιδιά με τρένο θα πάω
Επιστροφή στην κορυφή
Τακης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Τακης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Ιουνίου/2018 ώρα 21:31
Φμπ δεν εχω αλλα εγω θα ταξιδεψω απο Δευτέρα 9 του μηνα με λεωφορείο απο Πατρα με το 15:00-15:30 περιπου για Θεσσαλονίκη και μετα αλλο για Διδυμότειχο. Επειδή και εγω θελω παρεα αν ειναι να κανονισουμε να βρεθουμε στο κτελ και να παμε παρεα.
Επιστροφή στην κορυφή
Non Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Non Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιουνίου/2018 ώρα 15:57
Εγώ θα φύγω από Αθήνα Κυριακή 11:55 με τρένο για Θεσσαλονίκη θα φτάσω 6 το πρωί και μετά από εκεί άλλο τρένο για Αλεξανδρούπολη και μετά διδιμοτυχο και θα ναι διδιμοτυχο κατά τις 4-5 το απόγευμα θα μείνω εκεί για το βράδυ και μετά το πρωι αν δεν έχει σταγιερ θα πάρω ταξί για λαγο. αλλιως δεν θα προλάβω να μαι το πρωί της Τρίτης στο λαγό. το ΚΤΕΛ δεν το πληρώνει ο στρατός μόνο τρένο πληρώνει. τα έχω δει από άλλο φόρουμ της Β ΕΣΣΟ ότι οι περισσότεροι αυτό κάνανε.. αν θες πάμε παρέα να μοιραστούμε δωμάτιο και ταξι. θα μας βγει πολύ φθηνά αν το μοιραστούμε και δε θα πάμε και με τη ψυχή στο στόμα
Αν θες να επικοινωνήσουμε τηλ
6975970285
Το όνομα μου είναι Νώντας
Επιστροφή στην κορυφή
Michail Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Michail Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιουνίου/2018 ώρα 22:34

Καλησπερα.
Παρουσαζομαι 11/7/2018 στο 503 ΤΠ Λαγος εβρου. κανεις αλλος για εκει?

Επιστροφή στην κορυφή
Τακης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Τακης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιουνίου/2018 ώρα 22:44
Με τρενο δεν πληρωνεις αλλα ειναι πολυ περισσοτερη ωρα ταξιδι γιαυτο θα παω με λεωφορείο. Ειναι και πιο ασφαλες. Δεν πειραζει καλή θητεία να εχουμε. Εξάλλου θα συναντήσουμε και αλλους στο ταξίδι μέχρι τον Λαγο.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  12>