Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

2018 Δ ΕΣΣΟ - Σ.ΥΠ.Ο Λαγός (Διδυμότειχο)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  12
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Apostolos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Apostolos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 2018 Δ ΕΣΣΟ - Σ.ΥΠ.Ο Λαγός (Διδυμότειχο)
    Αποστολή: 01/Ιουλίου/2018 ώρα 02:27
Καλή μας θητεία ρε μάγκες. Εγώ παρουσιάζομαι 11/7 και θα ανέβω απο Αθήνα. Βρήκατε καμια συμφέρουσα λύση τελικά;
Επιστροφή στην κορυφή
NINO4D Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 19/Ιουνίου/2018
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση NINO4D Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Ιουλίου/2018 ώρα 09:49
τελικά ενώ στο ίντερνετ έλεγε ότι θα πάω στο 565 το χαρτί που πήρα σήμερα λέει πάνω 502
Επιστροφή στην κορυφή
ΠΑΝΟΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΠΑΝΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Ιουλίου/2018 ώρα 11:58
Παρουσιαζομαι 11/7 στο 565 στο λαγο
πηγα φρουραρχειο πηρα καρτα επιβηβασης για τι τρενο
φευγω 12 το βραδυ της τριτης και φτανω διδυμοτοιχο 5 το απογευμα στις 11/7
μιλησα με το στρατοπεδο θα μας περιμενουν λεοφωρεια του στρατου να μας πανε μεσα
γνωριζουν το προβλημα της αποστασης οποτε δεν ισχυει το 8-1 που λεει οτι πρεπει να παρουσιαστεις
καλοστρατιωτικο σε ολους
ελπιζω να βρω κιαλλους για εκει 10/7 το βραδυ στα τρενα
Επιστροφή στην κορυφή
NINO4D Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση NINO4D Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Ιουλίου/2018 ώρα 19:00
Πανό και εγώ 10/7 θα φύγω το βράδυ με τρένο!
σίγουρα θα έχει και άλλους φαντάρους!!
Επιστροφή στην κορυφή
Μάνος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Μάνος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Ιουλίου/2018 ώρα 15:24
Κι εγώ από Αθήνα φεύγω απόψε 9 Ιουλίου για Διδυμότειχο με τραίνο. Έμαθα ότι πιθανόν να γίνει απεργία την Τετάρτη 11 Ιουλίου και σε περίπτωση που πραγματοποιηθεί θα ακυρωθεί το δρομολόγιο της Τρίτης (10/7).
Υπάρχει κάποιος άλλος που ανεβαίνει με τραίνο;
Επιστροφή στην κορυφή
NINO4D Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση NINO4D Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Ιουλίου/2018 ώρα 13:01
εγώ ξεκινήσω σήμερα το βράδυ ελπίζω να μην έχουμε πρόβλημα γιατί αρκετή ταλαιπωρία θα φάμε στην διαδρομή!
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  12
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.