Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Ειδικές Δυνάμεις από εξ'αναβολής λόγω υγείας

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
thesprotos Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 23/Ιουνίου/2018
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση thesprotos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Ειδικές Δυνάμεις από εξ'αναβολής λόγω υγείας
    Αποστολή: 23/Ιουνίου/2018 ώρα 19:16
Χαιρετε!
Υπαρχει καποιος που να γνωριζει αν μπορω να καταταγω στις ΕΔ ενω ειμαι εξ αναβολης υγειας. Δεν εχω παρουσιαστει. Απο το φρουραρχειο πηρα την 6μηνη αναβολη για λογους υγειας το Μαρτιο 2018.
Επιστροφή στην κορυφή
Mparmpas Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 04/Δεκεμβρίου/2017
  Παράθεση Mparmpas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Ιουνίου/2018 ώρα 19:28
Δυστυχως οχι.
Επιστροφή στην κορυφή
thesprotos Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Παράθεση thesprotos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Ιουνίου/2018 ώρα 19:46
Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. Μια απορία έχω. Ο γιατρός που μου έδωσε το χαρτί μου είπε οτι όταν προυσιαστώ θα εξεταστώ ξανά και θα βγω Ι1 και οτι μπορώ να πάω ΕΔ. Το ίδιο μου είπε και ο γιατρός στην επιτροπή που μου έδωσε την 6μηνη. Δεν ισχύει έτσι;
Επιστροφή στην κορυφή
Mparmpas Δες τη Λίστα

Μέλος από: 04/Δεκεμβρίου/2017
  Παράθεση Mparmpas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Ιουνίου/2018 ώρα 20:05
Ι-1 μπορεις να βγεις αλλα αν παρεις αναβολη υγειας δεν μπορεις να πας ειδικες δυναμεις.

Ο γιατρος μπορει να μην ηξερε η απλα ηθελε να σε ξεφορτωθει. Και τα δυο πολυ συχνα
φαινομενα στο στρατο.

ΥΓ. Ζητω η Θεσπρωτια!
Επιστροφή στην κορυφή
thesprotos Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Παράθεση thesprotos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Ιουνίου/2018 ώρα 20:54
Ευχαριστώ πολύ Μπάρμπα! Είχα μια ελπίδα μήπως και καταφέρω να υπηρετήσω στις ΕΔ. Εν πάση περιπτώση αφου έτσι είναι ο νόμος τι να κάνουμε.. Ευχαριστώ και πάλι Υ. Γ. Ζήτω!
Επιστροφή στην κορυφή
fsafa Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση fsafa Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Ιουνίου/2018 ώρα 23:37
Μπορείς να υπηρετήσεις κανονικά στις Ειδικές Δυνάμεις από την στιγμή που κριθείς Ι1...

Δεν υπάρχει νόμος από την στιγμή που δεν έχεις υπηρετήσει ούτε μια μέρα...

Κάνε την προσπάθεια σου και θα με θυμηθείς!
Επιστροφή στην κορυφή
thesprotos Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Παράθεση thesprotos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Ιουνίου/2018 ώρα 11:44
Χμμμμ. Μάλιστα!
Μου φαίνεται οτι θα φανεί το Νοέμβριο που είναι να παρουσιαστώ.
Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
ΧΑΟΣ ΓΕΝΕΤΟ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΧΑΟΣ ΓΕΝΕΤΟ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Σεπτεμβρίου/2018 ώρα 01:18
Αδελφε ειμαι στην ιδια κατασταση με σενα. εμαθες μηπως αμα μπορουμε να γινουμε καταδρομεις παρα την αναβολη λογο υγειασ?
Επιστροφή στην κορυφή
thesprotos Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Παράθεση thesprotos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Σεπτεμβρίου/2018 ώρα 15:54
Δεν ξέρω. Πάντως στη σελίδα του στρατού λέει οτι αν είσαι απο αναβολή λόγω υγείας δεν μπορείς να πας ειδικές δυνάμεις.. Πότε είναι να παρουσιαστείς;
Επιστροφή στην κορυφή
ΧΑΟΣ ΓΕΝΕΤΟ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΧΑΟΣ ΓΕΝΕΤΟ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Σεπτεμβρίου/2018 ώρα 20:43
Γενάρη λογικά.

Φάνταζομαι δεν θα ήταν μόνιμο θέμα υγείας ο λόγος αναβολής σου για να θές Ε. Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
thesprotos Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Παράθεση thesprotos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Σεπτεμβρίου/2018 ώρα 22:34
Οχι. Δεν είχα κάποιο θέμα υγείας.
Επιστροφή στην κορυφή
Papoulitsos Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 27/Σεπτεμβρίου/2018
  Παράθεση Papoulitsos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Σεπτεμβρίου/2018 ώρα 22:43
Ξεριε κανεις αν κάνουν τοξικολογικες εξετασεις για κάνναβη στο ναυτικο;
Επιστροφή στην κορυφή
ΧΑΟΣ ΓΕΝΕΤΟ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΧΑΟΣ ΓΕΝΕΤΟ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Οκτωβρίου/2018 ώρα 17:21
Αρχικά αποστάλθηκε από thesprotos

Οχι. Δεν είχα κάποιο θέμα υγείας.

Θεσπρωτε κι εγω στο 501 τ/π Ασσηρος θα ειμαι τωρα για Νοεμβριο, τι ημερομηνια λεει το χαρτι σου;
Επιστροφή στην κορυφή
thesprotos Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Παράθεση thesprotos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Νοεμβρίου/2018 ώρα 00:36
5/11
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.