Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

ΣΣΑΣ Ιατρικό ή Οδοντιατρικό;

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Χριστινα Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Χριστινα Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: ΣΣΑΣ Ιατρικό ή Οδοντιατρικό;
    Αποστολή: 12/Ιουλίου/2018 ώρα 11:31
Υπαρχει καποιος απο ΣΑΣΣ ιατρικο-οδοντιατρικο ή γενικως να ξερει να μου δωσει καποιες πληροφοριες; Εδινα φετος πανελληνιες περασα ολα τα προκαταρκτικα και γενικα παιζει να πιανω σε μορια και τις δυο σχολες. Τι να βαλω πρωτο; Στο στρατο στα προκαταρκτικα μου ελεγαν οδοντιατρικο γιατι βγαινεις με ειδικοτητα, αλλα γενικα ποια ειναι τα θετικα και αρνητικα του καθε τμηματος; Ευχαριστω.
Επιστροφή στην κορυφή
50cent Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση 50cent Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Ιουλίου/2018 ώρα 13:30
εγώ έχω μια απορία αν πας σσε και επιλέξεις υγειονομικο ποια η διαφορά με την σσας?
Επιστροφή στην κορυφή
Terminator Δες τη Λίστα
Στρατοπεδάρχης
Στρατοπεδάρχης

Μέλος από: 11/Ιουλίου/2011
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Terminator Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Ιουλίου/2018 ώρα 14:37
Οδοντιατρική Δεν μπορείς να ασκήσεις το επάγγελμα στον ιδιωτικό τομέα με ιδιωτικό οδοντιατρείο εν αντιθέση με την ΣΣΑΣ ιατρική που μπορείς να ανοίξεις δικό σου ιατρείο απο εκει και πέρα και τα δυο τμήματα είναι εξίσου φοβερά. Σκοπό έχει τι θέλεις εσύ να ασκήσεις σαν επάγγελμα τι σου αρέσει δηλαδή γενικά εσένα σαν επάγγελμα. Ο οδοντίατρος ή ο ιατρός?
Επιστροφή στην κορυφή
50cent Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση 50cent Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Ιουλίου/2018 ώρα 23:27
από την σσας μπορείς να ανοίξεις ενώ από σσε υγειονομικο δεν μπορείς;
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.