Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Καλό ταξίδι Λοχαγέ...

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
gimitrop Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 21/Φεβρουαρίου/2016
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση gimitrop Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Καλό ταξίδι Λοχαγέ...
    Αποστολή: 11/Αυγούστου/2018 ώρα 18:57
Πριν 20 ημέρες έγινε το συμβαν αλλά μόλις σήμερα το έμαθα και σοκαριστηκα. Ο Λοχαγος (ΠΖ) Κλωναριδης Νικολαος εφυγε απο τη ζωη στα 35 του.. Βρισκοταν με αδεια στην Ευβοια για την βαφτιση της 3ης κορουλας του και βρηκε τι θανατο κατα τη διαρκεια ενος ψατοντουφεκου με αερα 5 μποφορ... Ο Λοχαγος Κλωναριδης υπηρετουσε τον τελευταιο χρονο στη Συμη ενω πιο πριν ειχα τυχει να συνυπηρετησω μαζι του στη ΔΑΝ Μεγιστης... Δεν ξερω τι να πω. Πραγματικα, δεν εχω ξανα εναν τετοιο στρατιωτικο και ανθρωπο ο οποιος ηταν τυπικος οπαδος της πειθαρχιας σε ολα αλλα οχι εξουσιαστικος με τους στρατιωτες του. Εμαθα πολλα απο αυτον τον ανθρωπο και το πιο σημαντικο με εμαθε να ξεπερναω τα ορια μου και να γινομαι καλυτερος, για μενα και για τους γυρω μου. Ησυχος ανθρωπος, οικογενειαρχης και με αρχες και ηθος. Λυπαμαι ειλικρινα, καλο κουραγιο στην οικογενεια του... (συγνωμη αν ανοιξα το θεμα σε ασχετη ενοτητα...)
Στρ (ΠΖ) Τ/Φ 2016 Β´ ΕΣΣΟ 343 Καλαμάτα --> Καστελλόριζο --> Πύργος
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.