Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Προκήρυξη για Σωφρονιστικούς (2019)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123 146>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Nassos Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Προκήρυξη για Σωφρονιστικούς (2019)
    Αποστολή: 16/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 10:16
Η συζήτηση συνεχίζεται εδώ.
Επιστροφή στην κορυφή
panos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση panos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 16:16
Υπάρχει κάποιο νέο?
Επιστροφή στην κορυφή
MIXALHS GLOCK Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 29/Μαρτίου/2018
  Παράθεση MIXALHS GLOCK Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 18:49
Ελπίζουμε μέχρι μέσα Γενάρη παιδιά!
Επιστροφή στην κορυφή
spiros Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση spiros Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 19:13
Ρε παιδια ακομα δεν τα χουν καν κοιταξει γεναρης ειναι παρα πολυ νωρις
Επιστροφή στην κορυφή
Λεγεοναριος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Λεγεοναριος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 20:55
Παρακολουθούμε 3κ παιδια κ μετα θ ναι πιο ξεκάθαρα τ πράγματα
Επιστροφή στην κορυφή
Miron Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 10/Μαΐου/2018
  Παράθεση Miron Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 12:04
Αρχικά αποστάλθηκε από Λεγεοναριος

Παρακολουθούμε 3κ παιδια κ μετα θ ναι πιο ξεκάθαρα τ πράγματα

Κ εγώ ετσι πιστευω!
Επιστροφή στην κορυφή
Γιάννης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιάννης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 13:32
Καλημέρα δεν τρολαρω.. καθόμαστε και σε αναμμένα κάρβουνα... ρωτάω επειδή είμαστε επαρχία και εδώ δεν γνωρίζουμε τι γίνεται Αθήνα και στις άλλες μεγαλουπόλεις γι'αυτό ρωτάω να δω που πατάω και βρίσκομαι... Όσο για το αν μπαίνω ως επισκέπτης.. Είναι που δεν έχω προλάβει να δημιουργήσω λογαριασμό... Λιγους ξέρω από Πάτρα με πτυχίο ΙΕΚ και βαθμό μέχρι 13 και εναν με 20 Αλλα Δεν ΔΗλωσε Και Κανείς Εσωτερικός.. Όλοι Για Έξω Δήλωσαν. .

Επιστροφή στην κορυφή
Πανος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Πανος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 15:25
Όσοι μπούνε μετά το 20 θα δουλεύουν στις φυλακες μου φαίνεται...
Επιστροφή στην κορυφή
Miron Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Παράθεση Miron Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 18:39
Αρχικά αποστάλθηκε από Γιάννης

Καλημέρα δεν τρολαρω.. καθόμαστε και σε αναμμένα κάρβουνα... ρωτάω επειδή είμαστε επαρχία και εδώ δεν γνωρίζουμε τι γίνεται Αθήνα και στις άλλες μεγαλουπόλεις γι'αυτό ρωτάω να δω που πατάω και βρίσκομαι... Όσο για το αν μπαίνω ως επισκέπτης.. Είναι που δεν έχω προλάβει να δημιουργήσω λογαριασμό... Λιγους ξέρω από Πάτρα με πτυχίο ΙΕΚ και βαθμό μέχρι 13 και εναν με 20 Αλλα Δεν ΔΗλωσε Και Κανείς Εσωτερικός.. Όλοι Για Έξω Δήλωσαν. .

Οκ φιλε μ με συγχωρεις που είπα τρολ το μηνυμα σου !
Μέσα εισαι απλά επειδη η Πάτρα έχει λίγες θεσεις για έξω τότε δεν θα μπειτε όλοι Πάτρα, θα μπείτε και στις επομενες επιλογες σας! Εκτος εάν βάλατε και στους εσωτερικούς Πάτρα που έχει αρκετές θεσεις.
Αληθεια ποσοι είναι από Πάτρα με την πιστοποίηση?
Επιστροφή στην κορυφή
Arlekin Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Arlekin Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 18:50

Ειμαι κ εγω με 15 ειναι κ παιδι με 17 κ αλλος με15 κ 20 ειναι κατι γυναικες απο πατρα φιλος

Επιστροφή στην κορυφή
MIXALHS GLOCK Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 29/Μαρτίου/2018
  Παράθεση MIXALHS GLOCK Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 19:12
Γιάννη ποτε έδωσες πιστοποίηση;
Επιστροφή στην κορυφή
Λεγεοναριος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Λεγεοναριος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 20:32
Αρχικά αποστάλθηκε από MIXALHS GLOCK

Γιάννη ποτε έδωσες πιστοποίηση;
Φιλε κ εσύ απ πατρα ; Ποτε έδωσες;
Επιστροφή στην κορυφή
Miron Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Παράθεση Miron Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 12:47
Ξανά βάζω τους πίνακες ψηφοφορίας για τους όποιον θελει και δεν έχει ψηφίσει.

Με ποιον πίνακα παίρνετε μέρος στην προκήρυξη:

http://www.ellinikos-stratos.com/forum/forum_posts.asp?TID=19300&PID=453950#453950

Και ποια είναι η πρωτη προτίμηση

Α μερος

http://www.ellinikos-stratos.com/forum/forum_posts.asp?TID=19301

Β μέρος

http://www.ellinikos-stratos.com/forum/forum_posts.asp?TID=19302

Γ μέρος

http://www.ellinikos-stratos.com/forum/forum_posts.asp?TID=19303
Επιστροφή στην κορυφή
Πανος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Πανος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 13:58
Miron δν μπορείς να βλαλεις κάποιο συμπέρασμα με αυτό είναι ανούσιο
Επιστροφή στην κορυφή
Miron Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Παράθεση Miron Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 15:41
Για αυτό γράφω " οποίος θέλει ".
’μα νομίζεις Πανό ότι ειναι ανούσιο για εσενα δεκτό και σεβαστο. Για εμένα και ίσως και για άλλους είναι μια πληροφορία. Εννοείται ότι δεν θα πέσει εντελως μέσα αλλά μπορει τα προγνωστικά αυτά να συμβαδιζουν με την πραγματικότητα σε μεγάλο ποσοστό ( όταν βγουν) .
Επιστροφή στην κορυφή
Πανος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Πανος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 15:45
Δεν στο λέω από κακία απλά δεν είναι πολλά τα άτομα στο φόρουμ για να βγει κάτι...
Επιστροφή στην κορυφή
Γιάννης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιάννης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 00:04
Έλα παίκτη.. Την πήρα το 15 αρχές... με 17
’λλος ένας από Πάτρα παίζει με 20 από όσο ξέρω..
Επίσης έχουν πάρει αρκετοί άλλοι το ΙΕΚ αλλά είναι πάνω από 40 ..
Και κάνα 5 κορίτσια
Είναι πολλοί που δήλωσαν μόνο εξωτερική...
Οπότε αφήνουν θέσεις για εσωτερικούς..
Εγώ δεν έχω θέμα..
Αρκεί να φύγουμε από αυτα τα χάλια που λέγεται security με τον κάθε αμόρφωτο για διευθυντή .. Και να πειναμε με το 500ρικο τον μήνα.
Καλύτερα μες στις φυλακές και ας είναι η χειρότερη μορφή δημοσίου...
Επιστροφή στην κορυφή
Δημήτρης Κ. Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Δημήτρης Κ. Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 01:35

Έλα παίκτη.. Την πήρα το 15 αρχές... με 17
’λλος ένας από Πάτρα παίζει με 20 από όσο ξέρω..
Επίσης έχουν πάρει αρκετοί άλλοι το ΙΕΚ αλλά είναι πάνω από 40 ..
Και κάνα 5 κορίτσια
Είναι πολλοί που δήλωσαν μόνο εξωτερική...
Οπότε αφήνουν θέσεις για εσωτερικούς..
Εγώ δεν έχω θέμα..
Αρκεί να φύγουμε από αυτα τα χάλια που λέγεται security με τον κάθε αμόρφωτο για διευθυντή .. Και να πειναμε με το 500ρικο τον μήνα.
Καλύτερα μες στις φυλακές και ας είναι η χειρότερη μορφή δημοσίου...
Γιάννη πως βαθμολογούν; Αυστηρά η με επιείκεια; Έδωσα φέτος και περιμένουμε τα αποτελέσματα πως κ πως μήπως πιάσουμε καμία δουλειά πάνω στον κλάδο.. Ξέρω ότι είναι δύσκολα αλλά τι να κάνουμε...
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123 146>