Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Προσλήψεις στην ΕΥΠ (2019-2020)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 5657585960 64>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

ΠΕ7 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΠΕ7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Προσλήψεις στην ΕΥΠ (2019-2020)
    Αποστολή: 18/Μαρτίου/2020 ώρα 22:04
Για πείτε οι μεταφράστριες/τές. Πώς σας φάνηκαν οι βαθμοί της συνέντευξης;
Επιστροφή στην κορυφή
Βασιλική Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Βασιλική Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Μαρτίου/2020 ώρα 12:43
Νομιζω μπορούσα και καλύτερα!!!
Άραγε θα βγουν σήμερα οι πίνακες ή από βδομάδα;
Επιστροφή στην κορυφή
Kiki Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Kiki Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Μαρτίου/2020 ώρα 16:18
Οι οριστικοί πινακες ποτε θα βγουν;
Επιστροφή στην κορυφή
Ευπexams Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Ευπexams Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Μαρτίου/2020 ώρα 18:10
Κατά τη γνώμη μου , θεωρώ πως βαθμολογησαν αυστηρά(ΠΕ7).
Επιστροφή στην κορυφή
Διονύσης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Διονύσης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Μαρτίου/2020 ώρα 21:14
Παιδιά στις ειδικότητες που βγήκαν οι προσωρινοί πίνακες την προηγούμενη παρασκευή βγήκαν και οι μόνιμοι πίνακες?
Επιστροφή στην κορυφή
stpsilan Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 28/Ιανουαρίου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση stpsilan Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Μαρτίου/2020 ώρα 01:10
Τίποτα δεν έχει βγει όσο αναφορά τους οριστικούς
Από Ιούνιο λέω εγώ, επικρατεί χάος παντού
Επιστροφή στην κορυφή
MITSOULAS Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 17/Ιανουαρίου/2020
  Παράθεση MITSOULAS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Μαρτίου/2020 ώρα 12:14
Νομίζω το ίδιο συνέβη και με τους ΠΕ2.
Επιστροφή στην κορυφή
MITSOULAS Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Παράθεση MITSOULAS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Μαρτίου/2020 ώρα 12:15
Οριστικοί πίνακες βγαίνουν μόνο μετά τα ψυχοτεχνικά
Επιστροφή στην κορυφή
Μαρία 87 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Μαρία 87 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Μαρτίου/2020 ώρα 13:28
Οπως εχει βγει προσωρινος και οριστικός πινακας μοριοδοτησης, θα βγει προσωρινος και οριστικος πινακας καταταξης, πριν τα ψυχοτεχνικα. Που στην περίπτωση του κλαδου ΠΕ03, υπάρχει ήδη κάποια καθυστέρηση γιατί ο προσωρινος βγηκε πριν ενα μηνα περίπου.
Επιστροφή στην κορυφή
, calmen Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση , calmen Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Μαρτίου/2020 ώρα 14:53
Αυτό που μιλάτε αλλά δεν λέτε βαθμούς τι νόημα έχει.. Αφου εδώ γραφούν όσοι δεν έχουν βύσμα..
Εγώ πήρα 80% στα προφορικά πε7 δεν ξέρω άμα είναι μέτριο ή χάλια..
Πείτε βαθμούς παιδιά δεν αλλάζει κάτι.. Εαν είναι αντικειμενικά έχει τελειώσει η διαδικασία..
Εάν είναι με βύσμα δεν είχε κανένα νόημα...
Αρα και στις 2 περιπτώσεις πείτε να ξέρουμε και να μπορούμε να κάνουμε σύγκριση
Επιστροφή στην κορυφή
stpsilan Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Παράθεση stpsilan Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Μαρτίου/2020 ώρα 20:33
Αρχικά αποστάλθηκε από ,calmen

Αυτό που μιλάτε αλλά δεν λέτε βαθμούς τι νόημα έχει. Αφου εδώ γραφούν όσοι δεν έχουν βύσμα.
Εγώ πήρα 80% στα προφορικά πε7 δεν ξέρω άμα είναι μέτριο ή χάλια.
Πείτε βαθμούς παιδιά δεν αλλάζει κάτι. Εαν είναι αντικειμενικά έχει τελειώσει η διαδικασία.
Εάν είναι με βύσμα δεν είχε κανένα νόημα...
Αρα και στις 2 περιπτώσεις πείτε να ξέρουμε και να μπορούμε να κάνουμε σύγκριση
Εσύ δηλαδή πιστεύεις ότι υπάρχουν βύσματα που θα σε φάνε τι θέση ενώ γράψανε χειρότερα;
Ρε παιδία μη βλέπετε παντού φαντάσματα
Η διαδικασία με αυτά που γίνονται δε μπορέι να προχωρήσει, θα πάει πολλούς μήνες πίσω, δε νομίζω ότι υπάρχει κάποιους που πιστεύει κάτι αλλό
Επιστροφή στην κορυφή
MITSOULAS Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Παράθεση MITSOULAS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Μαρτίου/2020 ώρα 11:00
Αυτό που λες είναι θεωρητικό τελείως! Τα προφορικά πιάνουν μόνο το 10% των αποτελεσμάτων και δε μπορείς να έχεις ολοκληρωμένη εικόνα. Και εγώ που πήρα 64 δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένος, αλλά δε ξέρω τι είπαν οι άλλοι
Επιστροφή στην κορυφή
Δημητρης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Δημητρης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Μαρτίου/2020 ώρα 14:55
Παιδια δν κινειται καμια διαδικασια απο οσο ξερω! Μετα απο ολο αυτο π γινεται θα ερθουν τα χειροτερα! Παμε για παγκοσμια καταρρευση οικονομιας τπτ δν θα ναι το ιδιο! Και οχι τπτ αλλο δν προλαβαμε και μεις οι Δε 11 να δωσουμε να πουμε οτι ειχαμε την τιμη να βρεθουμε εκει! Ο θεος να μας φυλαξει!
Επιστροφή στην κορυφή
pemidentria Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 19/Απριλίου/2020
  Παράθεση pemidentria Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Απριλίου/2020 ώρα 21:59
Καλησπέρα και χρόνια πολλά.

Έχουμε κάτι νεότερο σχετικά με την πρόοδο της προκήρυξης; Ήμουν στους επιτυχόντες της προσωρινού πίνακα αλλά έκτοτε δεν έχω καμία ενημέρωση για τον οριστικό ή για την περαιτέρω διαδικασία.
Επιστροφή στην κορυφή
stpsilan Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Παράθεση stpsilan Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Απριλίου/2020 ώρα 08:53
Κάτσε αρχικά να βγούμε από τα σπίτια μας στις 4 Μαίου και βλέπουμε
Επιστροφή στην κορυφή
MITSOULAS Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Παράθεση MITSOULAS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Απριλίου/2020 ώρα 10:23
Καλημερα και χρονια πολλα! σε ποια ειδικοτητα ησουνα?
Επιστροφή στην κορυφή
calmen Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 20/Απριλίου/2020
  Παράθεση calmen Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Απριλίου/2020 ώρα 10:31
Στους πε7 μας έχουν πει τους βαθμούς.. Και όχι την προσωρινή κατάταξη.. Μας έχει φάει η αγωνία.. Τουλάχιστον να μας πουν τι θέση έχουμε να ξέρουμε εάν έχουμε ελπίδα
Μακάρι να φτιάξουν τα πράγματα σύντομα και να γυρίσουμε στην κανονικότατα.
Επιστροφή στην κορυφή
eyp2019 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 22/Απριλίου/2020
  Παράθεση eyp2019 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Απριλίου/2020 ώρα 11:18
Καλημέρα παιδιά, πιστεύω ότι όλα θα συνεχιστούν κανονικά μέσα στο καλοκαίρι.
Όπως είναι λογικό η υπηρεσία επηρεάστηκε από τις εξελίξεις και προφανώς ο διαγωνισμός μπήκε στην άκρη μέχρι να ολοκληρωθεί αυτή η κατάσταση.
Επιπλέον με τα μέτρα που υπάρχουν σκεφτείτε ότι δεν μπορούν π. Χ. Να μας καλέσουν για τους λόγους που ξέρουμε...
Οπότε θεωρώ ότι από τα μέσα Μαΐου και μετά θα υπάρχουν εξελίξεις.
Καλή επιτυχία σε όσους περιμένουν αποτελέσματα
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 5657585960 64>