Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

2019 Β ΕΣΣΟ - ΚΕΥΠ (Λαμία)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Νικος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Νικος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 2019 Β ΕΣΣΟ - ΚΕΥΠ (Λαμία)
    Αποστολή: 20/Απριλίου/2019 ώρα 01:50
6/5 Λαμια και μετα κυπρο λογικα (στο σημειωμα γραφει πεζικο-ελδυκ), κανεις αλλος?
Επιστροφή στην κορυφή
Χάρης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Χάρης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Απριλίου/2019 ώρα 10:04
Και γω φίλε, ακριβώς το ίδιο.
Επιστροφή στην κορυφή
Χάρης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Χάρης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Απριλίου/2019 ώρα 10:13
Εγώ φίλε, ακριβώς το ίδιο.
Επιστροφή στην κορυφή
ΚΩΣΤΑΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΚΩΣΤΑΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Απριλίου/2019 ώρα 14:43
Παιδια και 7/5 λαμια ΕΛΔΥΚ η κυπρος ειναι σιγουρη ή μπορουμε να την αποφυγουμε;
Επιστροφή στην κορυφή
Νικος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Νικος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Απριλίου/2019 ώρα 02:34
Νομιζω στην καταταξη παντα ρωτανε ποιοι θελουν να πανε που
Επιστροφή στην κορυφή
ΚΩΣΤΑΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΚΩΣΤΑΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Απριλίου/2019 ώρα 22:47
Κατάλαβα μακάρι να ισχύει, αλλά εχω ακούσει πολλά περιστατικό από άτομα τα οποία δεν ήθελαν και πήγαν με το ζόρι για αυτό και φαντάζομαι όλοι όσοι παρουσιαζιμαζτε κευπ Λαμία έχουμε την ένδειξη ελδυκ.
Επιστροφή στην κορυφή
Αλκεος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Αλκεος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Απριλίου/2019 ώρα 14:43
Και εγώ 6/5 και μετα Κύπρο.
Επιστροφή στην κορυφή
Xaris95 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 20/Απριλίου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Xaris95 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Απριλίου/2019 ώρα 14:53
Γνωρίζει κανείς πόσο καιρό θα καθίσουμε στη Λαμία;
Επιστροφή στην κορυφή
Αλέκος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Αλέκος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Απριλίου/2019 ώρα 14:53
Και εγώ Κύπρο.
Ξέρεις κανείς πόσο θα καθίσουμε Κυπρο; Επίσης παίζουν λεωφορεία του στρατού από Αθήνα, Γιάννενα κλπ για απευθείας μετακίνηση Προς το στρατόπεδο τη πρώτη μέρα ;
Επιστροφή στην κορυφή
Αλέκος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Αλέκος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Απριλίου/2019 ώρα 14:57
26.05 είναι εκλογές. Πιστεύω λίγο πιο πριν από αυτές θα έχουμε φύγει.
Επιστροφή στην κορυφή
Xaris95 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 20/Απριλίου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Xaris95 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Απριλίου/2019 ώρα 15:10
Εγώ αύριο πρωί θα πάω στο Φρουραρχείο Αθηνών να παραλάβω τη "κατάσταση επιβιβάσεως" για να μετακινηθώ δωρεάν από Αθήνα στη Λαμία με τρένο.
Επιστροφή στην κορυφή
Αλέκος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Αλέκος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Απριλίου/2019 ώρα 16:25
Και εγώ Κύπρο.
Ξέρεις κανείς πόσο θα καθίσουμε Κυπρο; Επίσης παίζουν λεωφορεία του στρατού από Αθήνα, Γιάννενα κλπ για απευθείας μετακίνηση Προς το στρατόπεδο τη πρώτη μέρα ; Το ΥΕΑ μπορούμε να τα αποφύγουμε?
Επιστροφή στην κορυφή
Giwrgos95 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Giwrgos95 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Απριλίου/2019 ώρα 16:48
Καλησπέρα παιδια βλέπω ειμαι και εγω Ελδυκ αλλα Θήβα 14-5 (δεν βρηκα το τοπικ)
Εμείς σίγουρα θα πάμε κυπρο; Νόμιζα μας ρωτάνε;
Επιστροφή στην κορυφή
Λελαρχος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Λελαρχος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2019 ώρα 07:14
Καλησπέρα μάγκες λογικά θα καθίσετε 3βδομαδες σε Θήβα και Λαμία και μετά θα σας φέρουν εδώ Κύπρο Λευκωσία η Λάρνακα σας ρωτάνε αν θέλετε να πάτε.. Τι παίζει τώρα εμας μας έχουν πει εδώ ότι θα αργησετε να έρθετε Κύπρο θα κάνετε σπεν στην Ελλάδα δεν ξέρω κατά πόσο υσχύει παντως εμείς εδώ Α εσσο περναμε πολύ καλά στο δεύτερο τάγμα μηχανοκίνητου πεζικου 274ευρω κάθε μηνα μας πάει καλά
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.